Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,635 μέλη και 2,466,115 μηνύματα σε 78,269 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς ντύνεστε;

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 930 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 22:36, 29-03-18:

^πολυ μαυριλα ρε παιδι μου

Εγω αντίθετα φοράω πολύ χρώμα. Δεν έχω πολλά μαύρα κομμάτια στη ντουλάπα μου πέρα από κάποια βασικά πχ μαύρο πουκάμισο, μαύρο παντελονι και μαύρες μπότες.

Γενικά αγαπώ τα χρώματα και τα φοράω ακόμα και το χειμώνα, έχω πολλά πουλόβερ χρωματιστά για χειμώνα. Μου φιάχνει τη διάθεση το χρώμα.

Από κοσμήματα αγαπώ ροζ χρυσό, τόσο που το έχω παρακάνει τώρα τελευταιά και ότι αγοράζω είναι ρόζ χρυσό που να έχω καταντήσει μονότονη.

Κατα τα αάλλα το στύλ μου θα το χαρακτήριζα μοντέρνο χωρίς να λείπουν και κλασσικές πινελιές.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε: στις 22:38, 29-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από NastStorm
Το στυλ μου είναι κάτι μεταξύ ιδιαίτερου και συνηθισμένου. Περισσότερο φοράω καθημερινά ρουχα αλλά οταν βγαίνω πάντοτε φοραω επίσημα. Τα ρουχα μου ειναι σκουροχρωμα και κυριως μαυρου και γκρι χρωματος.. Ενα ενδεικτικό καθημερινό outfit μου, για να καταλαβετε πως είναι το στυλ μου ειναι : Ενα μαυρο τζιν, μια μαυρη μακρυμανικη στενη μπλουζα, μια μακρια μαυρη ζακετα (που φτανει μεχρι τα γονατα),ενα μακρυ μαυρο παλτο και μποτες doc martens. Επισης μου αρεσει πολυ να φοραω αξεσουαρ (σε ασημι και μαυρο χρωμα) και να συνδυαζω το look με μαυρες δερματινες τσαντες......
Μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα....
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 07:55, 10-04-19:

Εγώ φοράω συνήθως πουκάμισο (άσπρο,λευκό και μωβ).Επισης από παντελόνια φοράω τζιν μπλε και μαύρο!
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 10:18, 10-04-19:

Γενικά μου αρέσουν πολύ οι φουστες τις οποίες φοραω είτε με αρβυλακια το χειμώνα είτε με σταρακια όταν ο καιρός είναι καλύτερος . Με βολευουν άπειρα στην καθημερινότητα. Αλλιώς μετά (κυρίως)ψιλομεσα παντελόνια και παλτό το χειμώνα. Δε μου αρέσουν οι φόρμες καθόλου. Τα χρώματα είναι κυρίως σκουρα (μπορντό, μαυρο, σκούρο μπλε) . Επίσης κασκόλ γιατί ο λαιμός μου κρυώνει άπειρα και γιατί δε ξέρω είναι ωραίο
Το καλοκαίρι με βολεύουν άπειρα τα jumpsuits, οι παντελονες και οι μακριές φούστες.Απο κοσμήματα φοράω , σπάνια, χειροποίητα και κρίκους.
Το στυλ μου δε ξέρω αν είναι ιδιαίτερο, φαντάζομαι όσοι μ έχετε γνωρίσει απο κοντά μπορείτε να κρίνετε καλύτερα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Εχέμυθη : 10-04-19 στις 11:00. Αιτία: Πρόσθεσα το κασκόλ :P
2
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,383 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:13, 10-04-19:

Εγώ φοράω συνέχεια φόρμες συνήθως μοντέρνες sport και αμάνικες ζακέτες αθλητικές όχι από αυτές τις φουσκωτές ή και κανονικές ζακέτες με μοντέρνα γραμμή. Τώρα που ξεκίνησαν προσπάθεια να αδυνατίσω σκοπεύω και εγώ σιγά σιγά να αρχίσω τα πουκάμισα και τα παντελόνια.
1
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 20:11, 10-04-19:

Πολύ άσχετο αλλά όταν διάβασα jumpsuits αυτόματα μου ήρθαν στο μυαλό 9 τύποι από Iowa να χοροπηδάνε #surfacing
1
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 21:47, 10-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από Physiognomist
Πολύ άσχετο αλλά όταν διάβασα jumpsuits αυτόματα μου ήρθαν στο μυαλό 9 τύποι από Iowa να χοροπηδάνε #surfacing
Το είδα και πέθανα στα γέλια (καθόλου ασχημο το κομματι btw) . Τέλος έχω να πω ότι συνήθως δεν είμαι τόσο creepy
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,693 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 02:37, 15-04-19:

Γενικά μ' αρέσει να φοράω αποχρώσεις τζιν προς το μπλε και αρβυλάκια σε χρώμα καφέ σκούρο με πολλά κορδόνια. Συνδυάζω σε casual έξοδο, απλό πουκάμισο με διάφορα πουλόβερ ή και με κασκόλ λόγω του υπερβολικού κρύου. Μου αρέσουν τα πουκάμισα χωρίς κουμπιά στο λαιμό.

Λατρεύω τα μάλλινα γιλέκα πάνω από το πουκάμισο όπως και το κασκόλ σε ελεύθερη θέση.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια