Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,658 μέλη και 2,466,664 μηνύματα σε 78,312 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 472 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχετε βαρεθεί να βλέπετε στην TV;

Andypro

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 14:39, 16-12-18:

Τα πάντα.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,650 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 15:38, 16-12-18:

Μαγειρικές και ηλίθια σίριαλ(ημεδαπά τα περισσότερα), που διαρκώς οι ηθοποιοί σκούζουν, με τις 9 στις 10 σκηνές να βρίσκονται με ένα κινητό στο χέρι.
1
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,222 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 16:05, 16-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Μαγειρικές και ηλίθια σίριαλ(ημεδαπά τα περισσότερα), που διαρκώς οι ηθοποιοί σκούζουν, με τις 9 στις 10 σκηνές να βρίσκονται με ένα κινητό στο χέρι.
Όσες φορές πέτυχα ανοιχτή τβ και είχε σίριαλ παίζαν όλοι σαν αγγούρια. Χειρότερα και από το 5χρονο που λέει ποίημα σε σχολική γιορτή. Ή το κάνουν επίτηδες ή είναι όλοι άχρηστοι, δεν ξέρω.
2
1
Παράθεση

Andypro

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 21:18, 16-12-18:

Ε τότε δεν είναι σκουπίδια. Την πραγματικότητα δείχνουν.
2
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,650 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 22:51, 16-12-18:

Αν και δεν χρησιμοποίησα το χαρακτηρισμό "σκουπίδια", το σκουπιδαριό δεν είναι η πραγματικότητα, αλλά ένα κομάτι της, το οποίο επιλέγω να ρίξω στον κάλαθο των αχρήστων.
Παράθεση

konstantinantia

Δραστήριο Μέλος

H konstantinantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 263 μηνύματα.

H konstantinantia έγραψε: στις 23:03, 16-12-18:

Αν και δεν χρησιμοποίησα το χαρακτηρισμό "σκουπίδια", το σκουπιδαριό δεν είναι η πραγματικότητα, αλλά ένα κομάτι της, το οποίο επιλέγω να ρίξω στον κάλαθο των αχρήστων.

Μάλλον πρέπει να επαναπροσδιορίσεις κάποια πράγματα...
Παράθεση

doop

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O doop έγραψε: στις 22:20, 18-07-19:

Τον Παπαδάκη, μοιάζει σαν τον παππού στην ταινία ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι, που προσπαθεί με το σφυρί να βρει το κεφάλι της κοπέλας αλλά χτυπάει τον μανιακό εγγονό του
Παράθεση

Giota2000

Δραστήριο Μέλος

H Giota2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 168 μηνύματα.

H Giota2000 έγραψε: στις 00:49, 19-07-19:

Εύκολη ερώτηση..Διαφημίσεις,Στεφανίδου,Ζήνα...κτλ
2
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 08:05, 19-07-19:

Ανίδεους-αμόρφωτους παρουσιαστές και παρουσιάστριες, ενοχλητικούς και σκανδαλοθήρες δημοσιογράφους, κομματικοποιημένα κανάλια (για να μην χρησιμοποιήσω τις λέξεις "χρωματισμένα" και "βαμμένα"), εκπομπές που θεαματικοποιούν τον ανθρώπινο πόνο, αέναες επαναλήψεις αγαπημένων σειρών, που σταδιακά παύουν να χαίρουν της εκτίμησης μου λόγω αυτής της "ανακύκλωσης"
4
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    charmander, Panos188

Βρείτε παρόμοια