Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,651 μέλη και 2,466,605 μηνύματα σε 78,309 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 499 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ναρκωτικά και παιδιά

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:06, 16-10-05:

Ευτυχώς ένας επιβεβαίωσε όσα είχα πει και αρκετοι μάλιστα πεσαν να με φάνε
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 22:11, 16-10-05:

Υπάρχει μεγάλη παραπληροφόρηση για το τι είναι και ποια τα "ναρκωτικά".
δείτε τη συζήτηση εδώ
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=1&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=4478
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ]ifrit[ : 16-10-05 στις 22:37.
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 16:40, 17-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Αν υποθέσουμε ότι έχετε ένα παιδί (δεν μας ενδιαφέρει το φύλο ) στην ηλικία πάνω από 20.
Και ανακαλύπτατε στο μπουφάν του ναρκωτικά τι θα κάνατε, θα το διώχνατε από το σπίτι ή θα τον βοηθούσατε ; Αν το βοηθούσατε με ποίον τρόπο;

Εγώ προσωπικά θα τον βοηθούσα με οποιοδήποτε τρόπο. Το θεωρώ πολύ λάθος να τον πέταγα έξω για αυτό τον λόγο. Δλδ μπορεί να μην το ήθελε και απλώς να έμπλεξε και να μην ξέρει πως να το σταματήσει ή για δοκιμή και έχει κολλήσει.

Φυσικά δεν θα χρησιμοποιούσα ποτέ βία για το θεωρώ πολύ λεπτό το θέμα και η βία θα φέρει αρνητικά αποτελέσματα.
Και εγω θα προσπαθουσα να το βοηθησω με καθε τροπο, με τη μονη διαφoρα οτι θα απογοητευομουνα.
Παράθεση

ΜΗΔΕΝ ΚΑΙ ΧΑΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΜΗΔΕΝ ΚΑΙ ΧΑΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O ΜΗΔΕΝ ΚΑΙ ΧΑΟΣ έγραψε: στις 19:33, 16-01-09:

Ειναι λεπτο το ζητημα αυτο αν και κατα την γνωμη μου η συζητηση ειναι η καλυτερη λυση. Σιγουρα οποιος ειναι εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λεει αλλα πιστευω οτι οτιδηποτε αλλο θα εκανε χειροτερη την κατασταση.
Οσον αφορα την πλοκη της συζητησης εκει ειναι θεμα προσωπικοτητας και μου ειναι καπως δυσκολο να αναφερω μια γενικη και πληρως αποδεκτη γνωμη απο ολους δεν ειμαι και πολιτικος
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 19:53, 16-01-09:

Για μένα είναι πολύ βασικό το παιδί από μικρό να επισκεφτεί κάποιο κέντρο αποτοξίνωσης και ψυχιατρείο για να καταλάβει σε τι κατάσταση θα περιέλθει αν μπλέξει...
Τώρα για τη βία εξαρτάται κι απ'την περίπτωση...αν το παιδί έχει λάβει παιδεία και είναι ενημερωμένο για τους κινδύνους που υφίστανται αλλά παρόλα αυτά καταλήγει στο δρόμο των ναρκωτικών από δική του ξεροκεφαλιά και βλακεία,προκειμένου να σώσεις το παιδί σου πιθανόν να ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ να χρησιμοποιήσεις ΚΑΙ βία.
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 11:35, 17-01-09:

πανω απο 20 χρονων ειναι παιδι?!
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 11:40, 17-01-09:

Για το γονέα 20 χρονών παιδί είναι ακόμα...μετά απ'τα 20 όχι.
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε: στις 17:58, 17-01-09:

για το γονεα και 50 να ειναι παλι παιδι ειναι, αλλα συγγνωμη 20 χρονων ειναι ενηλικας, και οχι λιγο, πολυ ενηλικας
2
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:07, 17-01-09:

Και δηλαδή τι σημαίνει αυτό?Να αφήσουν τον ενήλικο όπως λες να παίρνει ναρκωτικά?
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε: στις 19:08, 17-01-09:

δεν τους πεφτει λογος?!
Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε: στις 21:08, 17-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από epote
δεν τους πεφτει λογος?!
Μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής;;;Τι εννοείς όταν λες ότι δεν τους πέφτει λόγος...
Εάν το παιδί σου (..και 50 χρονών να είναι...) ακολουθήσει το δρόμο των ναρκωτικών δε θα προσπαθήσεις να το βοηθήσεις να ξεφύγει από αυτόν;;;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ναρκωτικά και εξαρτήσεις - Από gilie
      Το θέμα έχει λάβει 93 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-19 στις 23:46.
    • Ναρκωτικά - Από SCULLY
      Το θέμα έχει λάβει 580 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-08-15 στις 19:02.
    • Ναρκωτικά και Ρατσισμός - Από Psixotis
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-10-10 στις 17:18.
    • Ηχητικά ναρκωτικά! - Από Nana
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-09-08 στις 00:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα