Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,648 μέλη και 2,466,475 μηνύματα σε 78,298 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 433 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ομοφυλόφιλος αδερφός

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε: στις 19:58, 18-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
indeed

Αν και δεν νομίζω να τα έκανε όντως. Απλά στη θεωρία είναι όλα ευκολα. Όταν όμως πρόκειται για ένα άτομο που αγαπάς και πιθανώς εκτιμάς κιόλας, όπως ο αδερφός σου δεν μπορείς να του φερθείς έτσι
Άλλωστε σιγά μην του το έλεγε ο αδερφός του με τέτοιες αντιλήψεις που έχει
δεν θα το εκανα... ? ! ? !
100 φορεσ να με δοκιμαζες θα το εκανα..
ειχα εναν φιλο οπου μια μερα μου ειπε πως του αρεσουν και οι αντρες και οι γυναικες (κοινως BI) εγω (λογο φιλιας) τον προηδοποιησα να απομακρυνθει απο κοντα μου οσο ειναι καιρος αυτος ομως δεν το εκανε αλλα αντιθετος μου την επεσε απο πανω! anyway σε 10 λεπτα ειχε σπασμενο καλαμι, προσοπο κιμα.
κατανοο την υπερβολικη μου αντιδραση και αντιπαθεις πρως το θεμα αυτο αλλα τι να κανουμε οι ανθροποι διαφερουν δεν ειναι ολοι ιδιοι, ο καθενας με τις ιδιετεροτητες του. (καλα που ειχε κοσμο εκει αλλιως θα ειμουν φυλακι τωρα λογο δολοφονιας).
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:01, 18-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από panosRU
αλλα τι να κανουμε οι ανθροποι διαφερουν δεν ειναι ολοι ιδιοι, ο καθενας με τις ιδιετεροτητες του.
Δάσκαλε που δίδασκες και νόμο δεν εκράτεις...
Μου αρέσει που μόνος σου απαντάς στον εαυτό σου χωρίς να το καταλαβαίνεις
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε: στις 20:02, 18-11-05:

δεν θα το εκανα... ? ! ? !
100 φορεσ να με δοκιμαζες θα το εκανα..
ειχα εναν φιλο οπου μια μερα μου ειπε πως του αρεσουν και οι αντρες και οι γυναικες (κοινως BI) εγω (λογο φιλιας) τον προηδοποιησα να απομακρυνθει απο κοντα μου οσο ειναι καιρος αυτος ομως δεν το εκανε αλλα αντιθετος μου την επεσε απο πανω! anyway σε 10 λεπτα ειχε σπασμενο καλαμι, προσοπο κιμα.
κατανοο την υπερβολικη μου αντιδραση και αντιπαθεις πρως το θεμα αυτο αλλα τι να κανουμε οι ανθροποι διαφερουν δεν ειναι ολοι ιδιοι, ο καθενας με τις ιδιετεροτητες του. (καλα που ειχε κοσμο εκει αλλιως θα ειμουν φυλακι τωρα λογο δολοφονιας).
Εντάξει, αυτός που σου την έπεσε ενώ του είχες ξεκαθαρίσει τη θέση σου ήταν κάφρος (όχι ότι αυτός ήταν λόγος να τον στείλεις στο νοσοκομείο, αλλά τελοσπάντων). Οι υπόλοιποι τι σου φταίνε;
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε: στις 20:06, 18-11-05:

κοιτα τωρα τελευταια εχουμε γεμισει απο αυτους και βαριεμαι να γινο δολοφονος γι' αυτους εγιναν παρα πολυ δεν θα μπωρεσω να τελειωσω το εργο μου και τσαμπα θα παο φυλακι... οποτε δεν ασχολουμε ποια.. αν ειναι να υπαρχει ας υπαρχει αλλα να μην το διχνει. δεν θελω να βλαιπω το θεαμα, αν το δω τους περνω στο κυνιγη!
1
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε: στις 20:08, 18-11-05:

Δηλαδή θέλεις να υποκρίνονται οτί είναι κάτι άλλο; Εσένα θα σου άρεσε να μη μπορείς να είσαι ο εαυτός σου;
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O panosRU έγραψε: στις 20:36, 18-11-05:

μαριο χορις παρεξηγηση.. εισαι ομοφυλοφυλος?
(εγω αν ειχα χειροβομβιδα θα τους την πεταγα!!!!!)
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 20:40, 18-11-05:

μαριο χορις παρεξηγηση.. εισαι ομοφυλοφυλος?
(εγω αν ειχα χειροβομβιδα θα τους την πεταγα!!!!!)
Oχι δεν ειμαι.
Αφου πριν εγραψα οτι αν τους εβλεπα να μπαλαμουτιαζονται θα αισθανομουν "καπως" μιας και δεν ειναι συμφωνο με αυτο που αρεσει σε εμενα.
Τις γυναικες δηλαδη.
(Εδω φιλε panaros σε αλλο θεμα για τοπιο σεξυ ρουχο στις γυναικες συμφωνουμε!Φουστα!!! )
Απλως εγω ειμαι πιο ανεκτικος.
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster έγραψε: στις 20:40, 18-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Μario
A!και κατι ακομα!
Nessa μου κανεις λιανα τι εννοεις οτι θα τον εκραζες;
Μα δε διαβάζετε βρε παιδιά. Είπα:

Τώρα βέβαια εγώ δε θα "έκραζα" κανέναν γιατί είναι γυφτιά
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O panosRU έγραψε: στις 20:45, 18-11-05:

ναι η φουστα ειναι ολα τα λευτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 22:39, 18-11-05:

Μήπως η συζήτηση που πάτε να αρχίσετε θα ταίριαζε καλύτερα εδώ?
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:13, 18-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Μήπως η συζήτηση που πάτε να αρχίσετε θα ταίριαζε καλύτερα εδώ?
Σιγουρα... Για αυτο η συνεχεια θα γινει εκει
Τα μνμ μεταθερθηκαν
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:06, 07-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Ο αδερφός σας, ανακοινώνει ότι είναι ομοφυλόφιλος και ζητά την βοήθεια σας για να το ανακοινώσει στους γονείς σας. Ποια είναι η στάση σας, δεδομένου ότι οι γονεις σας είναι αντίθετοι σε αυτή την ιδέα και πιθανων να το τραβήξουν στα άκρα.
Θα του έλεγα να το πεί μπροστά μου, και πώς ότι και να γινόταν θα είμουν μαζί του, ακόμα και απο το σπίτι να τον έδιωχναν θα έλεγα στους γονείς μου ότι θα τον ακολουθήσω και ότι άν θέλουν να μην τον έχουν θα χάσουν 2 παιδιά, δεν θα μπορούσα ποτέ να τον 'άφηνα απροστάτευτο
1
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 12:09, 07-05-07:

Και γιατί να το ανακοινώσει στους γονείς μας;
Ποιος νοιάζεται για το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του;
Παράθεση

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε: στις 12:11, 07-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Θα του έλεγα να το πεί μπροστά μου, και πώς ότι και να γινόταν θα είμουν μαζί του, ακόμα και απο το σπίτι να τον έδιωχναν θα έλεγα στους γονείς μου ότι θα τον ακολουθήσω και ότι άν θέλουν να μην τον έχουν θα χάσουν 2 παιδιά, δεν θα μπορούσα ποτέ να τον 'άφηνα απροστάτευτο
+1
Πολύ θετική αντιμετώπιση και μπράβο! Αν κι εμένα κατά βάθος θα με στεναχωρούσε. Δεν ξέρω αν θα μπορούσα να το αποδεχτώ. Θα προσπαθούσα όμως να μην το δείξω γιατί ότι και να γίνει είμαστε οικογένεια. Και η οικογένεια υπάρχει για να στηρίζει ο ένας τον άλλον σε όλες τις φάσεις της ζωής.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:21, 07-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Asterismos
+1
Πολύ θετική αντιμετώπιση και μπράβο! Αν κι εμένα κατά βάθος θα με στεναχωρούσε. Δεν ξέρω αν θα μπορούσα να το αποδεχτώ. Θα προσπαθούσα όμως να μην το δείξω γιατί ότι και να γίνει είμαστε οικογένεια. Και η οικογένεια υπάρχει για να στηρίζει ο ένας τον άλλον σε όλες τις φάσεις της ζωής.

Πρέπει εξάλου δεν κάνει κάτι κακό, κακό είναι να σου λέει ότι δεν είναι και να κρατάτε μυστικά μεταξύ σας
Παράθεση

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε: στις 12:25, 07-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Πρέπει εξάλου δεν κάνει κάτι κακό, κακό είναι να σου λέει ότι δεν είναι και να κρατάτε μυστικά μεταξύ σας
Ναι σωστά. Απλά είναι μία επιλογή που δεν βλάπτει κανέναν. Και προκειμένου να ένιωθε αποκομένος από την οικογένεια καλό θα ήταν να ήξερε ότι έχει ένα στήριγμα.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:17, 19-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Και γιατί να το ανακοινώσει στους γονείς μας;
Ποιος νοιάζεται για το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του;
Ο γονιος για το παιδι του, σιγουρα.
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 12:22, 19-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Ο γονιος για το παιδι του, σιγουρα.
εκτος οτι ο γονιος σιγουρα θα τον ενδιεφερε, στανταρ θα πρεπει να δικαιολογησει κ στους γονεις καποια πραγματα ισως ποιο λογο δεν εχουν δει καποια κοπελα στην ζωη του η στο μελλον γιατι δεν κανει οικογενεια
ετσι δεν ειναι?
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 12:30, 19-05-07:

Οποιος δηλαδή που δεν θέλει να κάνει οικογένεια θα πρέπει να δικαιολογηθεί στους γονείς του;
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 12:32, 19-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Εγώ δηλαδή που δεν θέλω να κάνω οικογένεια θα πρέπει να δικαιολογηθώ στους γονείς μου;
ειμαι σιγουρη οτι αν δεν σε εχουν ρωτησει το λογο ηδη καποια στιγμη θα το κανουν
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια