Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,635 μέλη και 2,466,002 μηνύματα σε 78,265 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 171 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το σωστό μέγεθος

Flash

Νεοφερμένος

Ο Flash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Flash έγραψε: στις 19:38, 31-08-05:

Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία.
Ποιο είναι τελικά το μέσο μέγεθος πέους για έναν άντρα; (Για Έλληνες μιλάω όχι για κανένα μαύρο γιατί τότε αλλάζει το πράγμα.)

Προσπαθώ να δώ σε ποια κατηγορία ανήκω γιατί νομίζω ότι είμαι αρκετά μεγάλος. Δεν θα πω τώρα μέγεθος για να μην αρχίσουν σχόλια.

Οι κοπέλες τι προτιμήσεις έχουν;
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 20:33, 31-08-05:

H αιώνια ανασφάλεια των αντρών...όταν μεγαλώσεις θα σου περάσει 8) (πλάκα κάνω)
6
Παράθεση

Arty2

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O Arty2 έγραψε: στις 20:38, 31-08-05:

Νομίζω tiny winny να μην είναι μόνο, και δεν έχουν πρόβλημα...
3
Παράθεση

Flash

Νεοφερμένος

Ο Flash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Flash έγραψε: στις 20:38, 31-08-05:

Δεν το λέω από ανασφάλεια,μια χαρά είμαι άλλωστε, πιο πολύ από περιέργεια ρωτάω γιατί από τις τσόντες δεν μπορείς να καταλάβεις.

Έχω ακούσει ότι το μέσο μέγεθος είναι 16cm και μου φαίνεται πολύ μικρό.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Flash : 31-08-05 στις 20:40.
1
1
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 258 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 20:45, 31-08-05:

Για μέσο μέγεθος περιμένεις 20 cm ; :S, ιατρικά θεωρήτε μικρό αν είναι κάτω από 10 cm.
1
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 20:49, 31-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Flash
Δεν το λέω από ανασφάλεια,μια χαρά είμαι άλλωστε, πιο πολύ από περιέργεια ρωτάω γιατί από τις τσόντες δεν μπορείς να καταλάβεις.

Έχω ακούσει ότι το μέσο μέγεθος είναι 16cm και μου φαίνεται πολύ μικρό.
Σαν άντρας πρέπει να ξέρεις ότι στις τσόντες δεν σημαίνει ότι ο πρωταγωνιστής το έχει τεράστιο, για τον απλούστατο λόγο ότι παίζουν ρόλο τα ζουμ και οι γωνίες που το τραβάνε....

Επίσης θα έπρεπε σαν άντρας να ξέρεις το μέσο όρο των Ελλήνων που κυμαίνεται από 12-15

Και τέλος...το μέγεθος δεν παίζει ρόλο....Το πολύ μεγάλο δεν σημαίνει και καλό...καλύτερα να εστιάσεις στο πάχος και όχι στο μήκος 8)

Τέλος για κάθε γυναίκα μπορεί να είναι διαφορετικό...Οπότε μπορεί να θέλω ένα του 13 παρακαλώ και να αφήσω ένα του 16
4
Παράθεση

Arty2

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O Arty2 έγραψε: στις 20:53, 31-08-05:

Επίσης θα έπρεπε σαν άντρας να ξέρεις το μέσο όρο των Ελλήνων που κυμαίνεται από 12-15
Ω, δεν ήξερα οτι είμαι πάνω απο το μέσο όρο lmao

"It's not only the dick that counts" - Δικό μου
2
2
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 20:57, 31-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Arty2
Ω, δεν ήξερα οτι είμαι πάνω απο το μέσο όρο lmao

"It's not only the dick that counts" - Δικό μου
Λες το φορουμ να έχει προικισμένους άντρες; μμμ....δεν είναι κακό 8)
1
1
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 20:59, 31-08-05:

εγώ παλεύω να περάσω σε διψήφια νούμερα... στο δυαδικό σύστημα .

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
καλύτερα να εστιάσεις στο πάχος και όχι στο μήκος
ναι γμτ, τώρα που άρχισα φανατικά ποδήλατο μου έχει αδυνατίσει . για αυτό τον έχω τσακίσει τον μουσακά, μπας και παχύνει λιγάκι πάλι
2
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 21:05, 31-08-05:

16 cm είναι ο ευρωπαϊκός μέσος όρος..

http://www.sexinfo101.com/kb_penissize.shtml
3
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 21:12, 31-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
εγώ παλεύω να περάσω σε διψήφια νούμερα... στο δυαδικό σύστημα .

ναι γμτ, τώρα που άρχισα φανατικά ποδήλατο μου έχει αδυνατίσει . για αυτό τον έχω τσακίσει τον μουσακά, μπας και παχύνει λιγάκι πάλι
Τώρα μου θύμισες ένα ποστ που είχα διαβάσει που έλεγε : Το αγόρι μου λέει ότι δεν κάνει δίαιτα γιατί έτσι και αδυνατίσει, θα αδυνατίσει και το πέος του...Αυτό ήταν όλαααααααα τα λεφτά
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,257 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:32, 31-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Τώρα μου θύμισες ένα ποστ που είχα διαβάσει που έλεγε : Το αγόρι μου λέει ότι δεν κάνει δίαιτα γιατί έτσι και αδυνατίσει, θα αδυνατίσει και το πέος του...Αυτό ήταν όλαααααααα τα λεφτά
Χαχαχααχαχχααχαχαχαχχαχα κατάλαβα για ποιό ποστ λες και σε ποιό φορουμ!

(όχι δεν ήταν στο στεκι! Αυτό έλειπε! )
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:32, 31-08-05:

Τελικά μόλις διαπίστωσα κάτι:
Δεν υπάρχει άντρας που δεν το έχει μετρήσει ποτέ!
4
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 22:01, 31-08-05:

εγώ δεν το έχω μετρήσει ακόμα... σε όλα τα μετρικά συστήματα .
χωρίς πλάκα πάντως, πάλαι ποτέ που χρησιμοποιούσα το μέτρο για να δώ ψηλός είμαι, δεν ήξερα την σπουδαιότητα του... τσουτσουνακίου οπότε ναι, δεν το χω μετρήσει ποτέ . εμένα το μόνο που με ανησυχεί είναι μη χαθεί από το οπτικό μου πεδίο λόγω του ολοένα αυξανόμενου μεγέθους της μπυροκοιλιάς μου .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη weak and powerless : 31-08-05 στις 22:03.
1
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:04, 31-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
εγώ δεν το έχω μετρήσει ακόμα... σε όλα τα μετρικά συστήματα .
χωρίς πλάκα πάντως, πάλαι που χρησιμοποιούσα το μέτρο για να δώ ψηλός είμαι, δεν ήξερα την σπουδαιότητα του... τσουτσουνακίου οπότε ναι, δεν το χω μετρήσει ποτέ . εμένα το μόνο που με ανησυχεί είναι μη χαθεί από το οπτικό μου πεδίο λόγω του ολοένα αυξανόμενου μεγέθους της μπυροκοιλιάς μου .
εμμ σταμάτα και έσυ να πίνεις μπύρες
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 22:11, 31-08-05:

ε νταξ, τις κόβω σταδιακά . ούτε δυο λίτρα δεν πίνω πλέον . στο θέμα μας τώρα . μουσακά τρως ;
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 22:31, 31-08-05:

Νομίζω δίκιο έχει ο emufear. 15-16 cm είναι ο μέσος όρος. Αλλά βρε παιδιά μην αγχώνεστε τόσο με το μέγεθος! Καριέρα τσοντο-πρωταγωνιστή θέλετε να κανετε?? Αν δεν μιλάμε για κάτω από 10 cm, όλα καλά είναι αρκεί να ξέρετε να τα χειριζεστε! Σε μια σχέση δεν ψάχνεις μέγεθοσ, άλλα ψάχνεις!
1
Παράθεση

e-stekoumenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O e-stekoumenos έγραψε: στις 23:00, 31-08-05:

Όταν μιλούμε με μεγέθη....μιλούμε μάλλον σαν καταναλωτές (που θέλουμε πάντα το περισσότερο....ακόμα κι αν μας είναι άχρηστο).Και η γυναίκα που κυνηγάει απλώς μεγέθη...είναι επίσης μιας καταναλώτρια.....και ως γνωστόν ο καταναλωτής είναι εκ θέσεως ανοργασμικός ....για να καταναλώνει περισσότερο μπας και γεμίσει το κενό της ανηδονίας του.
Άν μπορεί κανείς να φέρνει σε οργασμό τη κοπέλα του....είναι σίγουρο οτι η τελευταία θα τον θεωρεί "ΜΕΓΑΛΟ"...ακόμα και άν το μέγεθος του δεν είναι X-large ή ούτε καν Large.Άν πάλι ...διαθέτει κάτι μεγάλο....αλλά ο άνθρωπος έχει και παραλήρημα "μεγαλείου" και απ την πολλή την αυταρέσκεια του...δεν προλαβαίνει να μπεί στον κόλπο και τελιώνει....τότε τι να το κάνεις ? Και βέβαια...μην περιοριζόμαστε μόνο στο πέος...υπάρχουν και άλλοι τρόποι διέγερσης μιας γυναίκας......που πολλές φορές ο χειρισμός τους...καθορίζει και την μοναδικότητα ενός εραστή...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:04, 31-08-05:

Mακάρι να μην ψάχναν οι ανθρώποι και αυτό στις σχέσεις ... Αν διαβάσει κάνεις αυτό το θέμα αλλά συμπεράσματα βγάζει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 24-04-08 στις 21:28. Αιτία: Διόρθωση link λόγω αλλαγής domain. :)
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 23:11, 31-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Mακάρι να μην ψάχναν οι ανθρώποι και αυτό στις σχέσεις ... Αν διαβάσει κάνεις αυτό το θέμα αλλά συμπεράσματα βγάζει
Αλλο το κακό σεξ και άλλο το μέγεθος... Δεν μίλησε κανένας σε εκείνο το θέμα για μέγεθος! Κακό σεξ δεν είναι μικρό μέγεθος, αλλά έλλειψη ενθουσιασμού και όρεξης για προσπάθεια. Δεν νομιζω ότι θα κατηγορήσει κανεις τον άλλο γιατί δεν είναι "μεγαθήριο", αλλά σίγουρα θα τα ακούσει αν αδιαφορεί για την σεξουαλικ'ή ευχαρίστηση της συντρόφου του!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος