Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,646 μέλη και 2,466,430 μηνύματα σε 78,296 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 178 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Περί media players

S1RHC

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O S1RHC έγραψε: στις 12:31, 05-11-05:

λοιπόν, κατάφερα να ανεβάσω εικόνα ωστε να δείτε πόσο μικρό είναι!! (Το κάτω αριστερά είναι)

(Το μικρό Creative δεν φορτίζει και έτσι πήρα το samsung σαν αντικαταστάτη του, ενώ το μεγάλο Creative δν βλέπει την μπαταρία του απο χτές το βραδυ... κοινώς: Creative sucks )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S1RHC : 05-11-05 στις 12:41.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 13:41, 06-11-05:

Κατσε ρε... Οταν λες δεν φορτιζει, δεν εννοεις οτι για να φορτισει πρεπει να το συνδεσεις μονο με υπολογιστη μεσω USB; Οταν πηγα να παρω mp3 player, ως πρωτη επιλογη ειχα θεσει αυτο το μοντελο, αλλα ευτυχως ειδα αυτη την ιδιομορφια και τελικα πηρα το Muvo TX.
Παράθεση

S1RHC

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O S1RHC έγραψε: στις 16:45, 06-11-05:

Όχι.. εννοώ το βάζω στην USB και δεν φορτίζει... Ενώ το samsung απο την ίδια USB φορτίζει. Ναι, δοκίμασα να αλλάξω και καλώδιο. Το μεγάλο όταν το έχω στο ρεύμα λειτουργεί χωρίς όμως να βγάζει ένδειξη πως φορτίζει η μπαταρία του και όταν το βγάζω από το ρεύμα, δεν ανοίγει...
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:41, 06-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από S1RHC
Όχι.. εννοώ το βάζω στην USB και δεν φορτίζει... Ενώ το samsung απο την ίδια USB φορτίζει. Ναι, δοκίμασα να αλλάξω και καλώδιο. Το μεγάλο όταν το έχω στο ρεύμα λειτουργεί χωρίς όμως να βγάζει ένδειξη πως φορτίζει η μπαταρία του και όταν το βγάζω από το ρεύμα, δεν ανοίγει...
δεν έχει εγγυήση ;

Υ.γ.: Το design του samsung μου άρεσε πολύ περισσότερο απο το Creative το 5αρί... Ποσα GB είναι το samsung ;
Παράθεση

S1RHC

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O S1RHC έγραψε: στις 22:11, 06-11-05:

βγαίνει σε εκδόσεις 256,512,1GB,2GB. Το δικό μου είναι 1GB.
Κ δυστυχώς μάλλον έχει τελειώσει η εγγύησή του, εκτός και άν έχει 2 χρόνια...
Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε: στις 22:56, 03-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
...Επίσης δεν μπορείς να πας σε κάποιον φίλο σου και του δώσεις τα τραγούδια που έχεις στο iPod
Αν και έχει περάσει κάποιος καιρός από αυτό το ποστ και μπορεί τώρα να ξέρεις πώς γίνεται θα ήθελα να σου πω ότι υπάρχουν ένα σωρό προγράμματα για να "βγάζεις" τα τραγούδια από το iPod.Επειδή όμως τα περισσότερα από αυτά πειράζουν τα αρχεία συστήματος του pod για να το διαχειρίζεσαι μόνο μέσω των εν λόγω προγραμμάτων, εγώ προτιμώ το Podplus (για να βγάζω τραγούδια) που ναι μεν έχει πολύ λιτό interface, αλλά αφήνει ανέπαφα τα system files και κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου με το iTunes.(Και εδώ που τα λέμε το iTunes για freeware είναι μια χαρά!)
Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε: στις 01:16, 11-01-06:

Εγώ έχω ένα iPod 20Gb Color και όταν το πήρα μετά από κανένα μήνα έσκασε μύτη αυτό με το βίντεο...αργκ...Κι επειδή σπάστηκα έβαλα στο δικό μου linux και παίζει και βίντεο!Πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος από το iPod μου και απόάποψη ποιότητας ήχου αλλά και design.Επίσης βρίσκω πολύ βολικό το itunes...Α και ένα άλλο πλεονέκτημα είναι ότι επειδή είναι πολύ διάσημο,έχουν ασχοληθεί αρκετά μαζί του οι χ@κ3ρς και έχουν επεκτείνει πολύ τις λειτουργίες του.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 23:21, 20-03-06:

ενα κινεζικο που μου δωσαν δωρο με την adsl συνδεση της forthnet
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 23:35, 20-03-06:

Το MuVo ΤΧ της Creative.
Ειναι μονο 512ΜΒ αλλα δεν με ενοχλει μιας και στο ppc εχω μια αλλο 1GB και συνηθως τα κουβαλαω και τα δυο μαζι... Ειναι ελαφρυ, με καλη κατασκευη, πολυ καλη καταναλωση ενεργειας και τα ακουστικα του ειναι πολυ δυνατα και χωρις να χανουν καθολου ποιοτητα και στο τερμα της εντασης.
Προς το παρων δεν μου χρειαζεται κατι αλλο....Αν αλλαξω ποτε θα παω σε κανα τερας με video player κτλ κτλ.Αλλα και παλι μια το ppc που εχω μια το n80 που θα παρω...γεμισαμε στις συσκευες...
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 23:52, 20-03-06:

Έχω ένα mp3 palyer 512 MB το οποίο αγόρασα προς 75 ευρώ πριν από 9 μήνες περίπου. (δεν γράφει μάρκα επάνω, είναι μαϊμού )
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 23:56, 20-03-06:

Κι εμένα μαϊμού είναι, γράφει "mp3 player"
512 MB είναι
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 07:31, 21-03-06:

Εγώ έχω το Ipod Nano 2 gb black Πολύ ευχαριστημένος αν και με χαλάει λίγο η χαμηλή αυτονομία
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:08, 21-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain
Εγώ έχω το Ipod Nano 2 gb black Πολύ ευχαριστημένος αν και με χαλάει λίγο η χαμηλή αυτονομία
Εγω απο το mini δεν εχω τετοιο προβλημα μου βγαζει ανετα την εβδομαδα με 2 ωρες την ημερα ακουσμα
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 12:30, 21-03-06:

iPOd 20GB (όχι photo)
και από αυτονομία.... Θεσσαλονίκη-Λευκάδα με ενδιάμεσες αναμονές (9+ ώρες) άνετα!!!
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 14:29, 21-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Εγω απο το mini δεν εχω τετοιο προβλημα μου βγαζει ανετα την εβδομαδα με 2 ωρες την ημερα ακουσμα
14 ώρες βγάζει.Όσο λέει και στις οδηγίες.Απλά για μένα είναι λίγο
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 04:49, 03-05-06:

Ειχα ενα Creative Nomad Jukebox 6GB. Νομιζω ηταν το 1ο με σκληρο δισκο. Δουλευει ακομα. Το δωσα και πηρα το Creative Zen Xtra 40GB. Kαλος ηχος μικρο βολικο, καλη μπαταρια κλπ.

Αλλα μετα απο κανα χρονο-2, μου πεσε απο ψηλακαι χαλασε

Τωρα σκεφτομαι αντικαταστατη το Creative Zen Touch. ή καποιο αλλο.
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 20:35, 03-05-06:

ένα φτηνό μοντέλο της Crypto. Νομίζω είναι το μόνο που έχει βγάλει. Τη δουλειά του την κάνει πάντως. 256 ΜΒ μνημη, τα οποία μπορώ να χρησιμοποιήσω και ως USB. Χρησιμοποιώ το MP3 player κυρίως για να ακούω podcasts και πιο σπάνια για τραγούδια, μιας και τα τραγούδια τα ακούω και στο σπίτι!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 20:58, 03-05-06:

Έχω ένα Cenix 1GB. Καλούλι είναι αν και λίγο ασχημούλι. Εγώ το έχω βολευτεί πολύ.
Φορτίζει από το USB και έχει και extra φορτιστή για ρεύμα.

(Το δικό μου είναι ασημί)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 03-05-06 στις 21:02.
Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O cuto έγραψε: στις 00:15, 04-05-06:

Creative Muvo TX 512MB.
Σκυλι.Μου εχει πεσει πολλες φορες κατω,μου εχει πεσει σε νερο(κ επειδη ειναι ραγισμενη η οθονη μπηκε κ νερο μεσα),κ λειτουργει μια χαρα!Το εχω περιπου ενα χρονο..
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 00:34, 04-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Έχω ένα Cenix 1GB. Καλούλι είναι αν και λίγο ασχημούλι. Εγώ το έχω βολευτεί πολύ.
Φορτίζει από το USB και έχει και extra φορτιστή για ρεύμα.
http://www.3dnews.ru/documents/10111/430t_komplekt.jpg
(Το δικό μου είναι ασημί)
Isiliel πως παει απο μπαταρια;Χρονο παιξηματος δηλαδη.
Προσωπικα μου αρεσει πολυ!
Ετσι οπως το βλεπω ειναι λιγο "παχουλο" ή ειναι λογο Κυριακης του Πασχα;
Ειλικρινα το ρωταω για το παχος του.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αυτοκτόνησε ο ιδιοκτήτης της Media Markt - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-02-13 στις 19:16.
    • ΜP3 & MP4 players - Από nektaria
      Το θέμα έχει λάβει 74 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-01-10 στις 19:18.
    • Προτάσεις για οικονομικά Media players - Από Dark_kronos
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-12-07 στις 21:21.
    • Windows Media Player 10 - Από ENTY
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-08-07 στις 10:02.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα