Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,648 μέλη και 2,466,504 μηνύματα σε 78,301 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 511 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Sex ανευ διδασκάλου

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:29, 05-10-05:

Θα αγοράζατε κάποιο βιβλίο σαν... οδηγό για το sex ?
Τάντρα, Κάμα σούτρα κτλ. Θα είχατε το θράσος να το συμβουλευτείτε την ώρα της πράξης? Θα ενημερώνατε τον/την σύντροφο σας για την θέση που πρέπει να έιναι δείχνοντας του την φωτογραφία. Πώς θα αντιδρούσατε αν όλα τα παραπάνω σας τα έκανε ο/η σύντροφος σας
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,392 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 15:44, 05-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Τάντρα, Κάμα σούτρα κτλ. Θα είχατε το θράσος να το συμβουλευτείτε την ώρα της πράξης? Θα ενημερώνατε τον/την σύντροφο σας για την θέση που πρέπει να έιναι δείχνοντας του την φωτογραφία. Πώς θα αντιδρούσατε αν όλα τα παραπάνω σας τα έκανε ο/η σύντροφος σας
Ίσως να αγόραζα τουλάχιστον απο περιέργια μήπως μάθω τίποτα παραπάνο [που σίγουρα θα μάθαινα]. Σε καμμία περίπτωση δε θα είχα το θάρρος αλλά ούτε τη διάθεση να το συμβουλευτώ την ώρα του sex και επομένος δε θα του έδειχνα φωτογραφίες με ''στάσεις''.
Προσωπικά εγώ δε θα τα έκανα, αλλά αν τα έκανε ο σύντροφος, ίσως να δοκίμαζα, ,
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 15:47, 05-10-05:

μάλλον θα ήταν η μόνη περίπτωση που θα "μελετούσα" ένα βιβλίο με παρέα .
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:47, 05-10-05:

Φυσικά και θα αγόραζα... αλλά όχι και να βγάλω τα σκονάκια πάνω στο κρεβάτι
Θα είχα φροντίσει να του το δείξω πιο πρίν, να το μελετήσουμε παρέα (να μωράκι μου αυτό να το δοκιμάσουμε, για γύρνα το δεξί σου πόδι πάνω απ το κεφάλι σου και κράτα το αριστερό σου γόνατο με τη μύτη σου ) και μετά να του βάλω και διαγώνισμα για να δω αν το εμπέδωσε

Αντίστοιχα, αν μου το έδειχνε πριν δεν θα με ενοχλούσε αλλά την ώρα που γίνεται το σκηνικό να βγάλει έξω τις οδηγίες χρήσης.. ε θα ξενέρωνα (με την καλή έννοια, θα άφηνα το σεχ για αργοτερότερα, αφού μελετήσουμε τα μαθήματα μας πρώτα )
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 15:58, 05-10-05:

ΧΑΧΑΧχχχχααχαχα... καλή φάση το τόπικ!!!

το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν θα σημβουλευόμουν την ώρα της πράξης ενα τέτοιο βιβλίο!!! τώρα αν θα πρότοινα ενα βιβλίο καμα σούτρα για να πάρουμε ιδέες... χμ... δεν ξέρω... ισως!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 16:00, 05-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
μάλλον θα ήταν η μόνη περίπτωση που θα "μελετούσα" ένα βιβλίο με παρέα .
Συμφωνώ απόλυτα...
Σου το προτείνω ανεπιφύλακτα.....

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 16:02, 05-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
...
Θα είχα φροντίσει να του το δείξω πιο πρίν, να το μελετήσουμε παρέα (να μωράκι μου αυτό να το δοκιμάσουμε, για γύρνα το δεξί σου πόδι πάνω απ το κεφάλι σου και κράτα το αριστερό σου γόνατο με τη μύτη σου ) και μετά να του βάλω και διαγώνισμα για να δω αν το εμπέδωσε ...

Όπως το περιγράφεις είναι μια ζωγραφιά
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε: στις 16:10, 05-10-05:

Θα ήθελα κάποτε να διαβάσω αυτό το περιβόητο Κάμα Σούτρα...
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:19, 06-10-05:

Σαφώς και θα διάβαζα. Ότι μαθαίνει κανείς, καλό είναι. Δεν νομίζω ότι θα το άνοιγα την ώρα της πράξης (έλεος, είπαμε!) αλλά όπως έγραψαν και τα παιδιά, θα φρόντιζα με τον καλό μου να το μελετήσουμε πριν.....
Παράθεση

e-stekoumenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O e-stekoumenos έγραψε: στις 22:01, 06-10-05:

Δεν πιστεύω οτι αυτού του είδους τα βοηθήματα προσφέρουν πραγματικά βοήθεια...Το μόνο βιβλίο που εμπιστεύομαι είναι οι φαντασιώσεις οι δικές μου και της συντρόφου μου......
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:10, 06-10-05:

Προσωπικά θα το διάβαζα όταν θα έβρισκα χρόνο για να πάρω ίδεες
Πάντως θα συμφωνήσω (ξάνα) με τον e-stekoumeno
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 22:17, 06-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από e-stekoumenos
Δεν πιστεύω οτι αυτού του είδους τα βοηθήματα προσφέρουν πραγματικά βοήθεια...Το μόνο βιβλίο που εμπιστεύομαι είναι οι φαντασιώσεις οι δικές μου και της συντρόφου μου......

θέλεις να πείς ότι τζάμπα ξέρω απ έξω κι ανακατωτά 3 τόμους του κάμα σούτρα????

( )
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,313 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 00:05, 07-10-05:

<>Μια ζωή στη σχολή αυτό μου λένε... Read the Fucκing Manual</>
1
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 12:02, 07-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
<>Μια ζωή στη σχολή αυτό μου λένε... Read the Fucκing Manual</>
καραλολ

είναι καλοί....σου δίνουν κίνητρα
Παράθεση

Puff_Daddy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Puff_Daddy έγραψε: στις 00:32, 09-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Θα ήθελα κάποτε να διαβάσω αυτό το περιβόητο Κάμα Σούτρα...
Και δεν το κάνεις; [εδώ υπήρχε Link πορνογραφικού περιεχομένου]
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 24-09-07 στις 21:20. Αιτία: αφαίρεση πορνογραφικού link
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 20:37, 24-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης

Θράσος, γιατί θράσος; έχει τύχει ρίξαμε το γέλιο της αρκούδας αλλα περάσαμε καλά, δεν είναι πρόβλημα άν υπάρχει χιούμορ, εξάλου έχω σε dvd που δεν χρειάζετε να διαβάζω κιόλας

Πάντος μου αρέσει που δοκιμάζει ο άλλος νέα πράγματα και προσπαθεί να βελτιώσει την σεξουαλική ζωή, άσχετα αν την επόμενη υποφέρεις με την πλάτη σου
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 19:38, 12-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
βιβλιο?

Internet
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 19:48, 12-08-11:

Έχω 2-3. Βλακείες. Στην πράξη μαθαίνεται το σεξ. Μπορείς να μάθεις ποδήλατο από βιβλίο;
5
Παράθεση

mariophys (Μάριος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.

O mariophys έγραψε: στις 19:56, 12-08-11:

Πες οτι βλέπεις ένα - δύο εκπαιδευτικά "ντοκιμαντέρ". Όπως λέει και η Kaleidoscope αν δεν δοκιμάσεις να κάνεις δε μαθαίνεις!
1
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 00:50, 17-02-12:

Ποιο βιβλίο μωρέ? Δείτε το 9 1/2 εβδομάδες και μετά ελάτε να μου πείτε για καμα σουτρα και βλακείες.

πσ: Ναι, το είδα σήμερα και έχω μείνει άφωνη...
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια