Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,646 μέλη και 2,466,430 μηνύματα σε 78,296 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 162 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σγουρά, σπαστά ή ίσια μαλλιά;

Σγουρά, σπαστά ή ίσια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 61)
Σγουρά
15
24,59%
Σπαστά
20
32,79%
Ίσια
25
40,98%
ΔΞ/ΔΑ
1
1,64%

roccohooshie (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H roccohooshie έγραψε: στις 18:00, 07-06-15:

Μα εννοείται ότι θα θελα να μάθω πιο είναι αυτό το προϊόν, το ατημέλητο λουκ της στιγμής το λατρεύω..Δε λέω μ΄αρέσει που τα μαλλιά μου είναι τόσο ίσια που δε με παιδεύουν να τα φτιάξω όταν βιάζομαι, αλλά το σπαστό μ΄αρέσει πολύ περισσότερο...ίσως επειδή δε το έχω εκ φύσεως, όπως και να χει όμως το θεωρώ πιο ωραίο και sexy γενικά...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,035 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 18:51, 07-06-15:

Υπαρχουν παρα πολλα, σε διαφορες τιμες. Τωρα χρησιμοποιω το mai tai spritzer απο sephora. Παλαιοτερα ειχα δοκιμασει ενα της garnier, το beach chic αν θυμαμαι καλα, αλλα δεν μου αρεσε το αρωμα του. Κατα τα αλλα εκανε μια χαρα την δουλεια του. Εγω βεβαια εχω κυμματιστο μαλλι και ακομα και αν δεν βαλω τιποτα θα φαινεται σαν να βγηκα απο κομμωτηριο

Για πιο οικονομικη λυση και πιο φυσικη, παρε χοντρο θαλασσινο αλατι, ανακατεψε το με αιθεριο ελαιο της αρεσκειας σου και φτιαξε το δικο σου σπρευ. Κυκλοφορουν πολλες συνταγες στο ιντερνετ.
1
Παράθεση

roccohooshie (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H roccohooshie έγραψε: στις 19:08, 07-06-15:

Σοβαρά κυκλοφορούν τόσα πολλά;;; Κι εγώ γιατί δεν το έχω πάρει χαμπάρι... Σ΄ευχαριστώ, θα δοκιμάσω αν είναι ένα από τα δύο .
Όσο για την πιο φυσική επιλογή μήπως το αιθέριο έλαιο ενισχύει τη λιπαρότητα και είναι καλύτερο το σκέτο νερό και αλάτι; Γιατί τα δικά μου είναι και αρκετά λιπαρά!
YΓ; εντάξει ζηλεύουμε το φυσικό κυμματιστό μαλλί
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 19:09, 07-06-15:

Ίσια βέβαια..
Τώρα εάν οι φίλοι μου τυχαίνουν να έχουν σπαστά ή σγουρά ή δεν ξέρω και εγώ τι ή εάν ερωτευόμουνα κάτι διαφορετικό του ίσιου ,εε εντάξει, δεν κόβουμε κεφάλια
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 19:18, 07-06-15:

Έχω φυσικό ίσιο μαλλί και είναι ότι πρέπει. Χτενιζεται εύκολα , στεγνωνει εύκολα, δεν φριζαρει , δεν πετάει. Το μόνο άσχημο είναι ότι αν θέλω να κάνω πχ μπουκλες πρέπει να βάλω ένα μπουκάλι λακ στο κεφάλι μου και πάλι δεν κρατάει το μαλλί για πολλή ώρα τώρα
3
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,276 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 19:31, 07-06-15:

Ίσια. Μισώ τα σγουρά μαλλιά. Αν δεν φοβόμουν μην τα κάψω γιατί είναι και λεπτά θα ήμουν με μια πρέσα στο χέρι κάθε μέρα.
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 21:17, 07-06-15:

Στο άλλο φύλο δεν έχω σκεφτεί τι προτιμάω. Νομίζω δεν μου κάνει διαφορά. Ίσως σπαστά.

Εγώ έχω σπαστά μαλλιά. Κάποιες φορές θα προτιμούσα πραγματικά να 'ναι ίσια. Άλλες μ'αρέσουν έτσι όπως είναι.
Γενικά όλα τα μαλλιά έχουν τη χάρη τους.
1
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:14, 08-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από roccohooshie
Μα εννοείται ότι θα θελα να μάθω πιο είναι αυτό το προϊόν, το ατημέλητο λουκ της στιγμής το λατρεύω..Δε λέω μ΄αρέσει που τα μαλλιά μου είναι τόσο ίσια που δε με παιδεύουν να τα φτιάξω όταν βιάζομαι, αλλά το σπαστό μ΄αρέσει πολύ περισσότερο...ίσως επειδή δε το έχω εκ φύσεως, όπως και να χει όμως το θεωρώ πιο ωραίο και sexy γενικά...
Ειναι το tommy G by Yiannis Michailidis Sea Spray
Beachy, Sexy Styling Spray
No parabens no mineral oil
Παράθεση

roccohooshie (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H roccohooshie έγραψε: στις 08:21, 08-06-15:

Σ΄ευχαριστώ πολύ, θα το αναζητήσω κι αυτό
1
Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε: στις 22:38, 19-06-15:

Πρροσωπιά, όλες κάνουν ίσια μαλλιά, εμένα το φυσικό μου είναι σπαστά, μου αρέσουν και αυτό σου προτείνω, ειδικά αν τα κάνεις όμπρε, είναι απλά ΕΡΩΤΑΣ!
Παράθεση

eva kan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H eva kan έγραψε: στις 22:23, 28-06-15:

Ίσια μαλλιά! Εγώ δυστυχώς έχω σπαστά και τα ισιώνω αλλά όχι και πολύ συχνά γιατί καταστρέφεται η τρίχα!
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 22:45, 29-07-15:

Αυτό από μόνο του δε λέει τίποτα, αλλά σε γενικές γραμμές θεωρώ πιο εντυπωσιακό το σγουρό μαλλί. Αν έχει ωραία μπούκλα είναι τέλειο. Δε ξέρω αν θα θελα να έχω μιας και απ' ότι λένε είναι δύσκολο μαλλί, αλλά σίγουρα στις άλλες μου αρέσει πολύ. Κάποιες έχουν μια τάση να τα ισιώνουν συνέχεια με αποτέλεσμα να τα κάνουν κώλο και στο τέλος να μην φαίνονται ωραία ούτε σγουρά ούτε ίσια. Τα δικά μου είναι ψιλοσπαστά και αρκετά πολλά.
Σε αγόρια πάλι μ' αρέσουν όλα, αρκεί και ο άλλος ανάλογα με το είδος τους να τα αφήνει και στο κατάλληλο μήκος, πχ αν έχει πολύ μπούκλα δε λέει να τα έχει κομμένα πολύ κοντά, πρέπει να τα αφήνει σε ένα άλφα μήκος που την αναδεικνύει.
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 22:54, 29-07-15:

Όλα έχουν την χάρη τους.
Πιστεύω στον καθένα ταιριάζει το φυσικό του μαλλί, όπως είναι.
Προσωπικά μου αρέσουν τα σπαστά και τα ίσια.
2
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 23:53, 29-07-15:

Εγώ έχω ίσια και προτιμώ τα σπαστά/ίσια.
Στο αντίθετο φύλο δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση, δεν είναι κάτι που με απασχολεί.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Loreley : 29-07-15 στις 23:57.
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 21:49, 04-08-15:

Ίσια όταν πρόκειται για ξανθά μαλλιά, σπαστά όταν πρόκεται για μαύρα/κόκκινα, σγουρά ποτέ
Παράθεση

legisperitus

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O legisperitus έγραψε: στις 14:04, 05-08-15:

Ολα ειναι ωραια αρκει να ειναι περιποιημενα!!!
Υπαρχει βεβαια μια ιδιαιτερη προτιμηση στα σπαστα...
1
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε: στις 14:39, 05-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από KeepDreaming!
Και ιδού το ερώτημα:Προτιμάτε σγουρά, ίσια ή σπαστά μαλλιά;
Ξέχασες τα κουρεμενα με την ψιλή, οπως τα εχω εγω. Στις γυναικες μού αρεσουν ολα, εκτος απο κουρεμενα με την ψιλή.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη libre : 06-08-15 στις 01:04.
1
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 00:53, 06-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από libre
Στις γυναικες μου αρεσουν ολα, εκτος απο κουρεμενα με την ψιλή.
Ε, οι γυναίκες σου έχουν τον πρώτο λόγο.

Εμένα το φυσικό μου είναι το σγουρό, αλλά τα ισιώνω.
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε: στις 01:05, 06-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Ε, οι γυναίκες σου έχουν τον πρώτο λόγο.
Χα χα, είδες τι κάνει η έλλειψη ενός τόνου. Το διόρθωσα.
1
Παράθεση

katerina_022

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H katerina_022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H katerina_022 έγραψε: στις 13:21, 06-08-15:

Σε γυναικες μαρεσουν πολυ τα σπαστα-σγουρα μαλλια,ειδικα αν ειναι περιποιημενα και μακρια.Εχω και εγω σπαστα,προς σγουρα,και ομολογω οτι ειναι δυσκολο να πετυχω διαφορα χτενισματα,ισως επειδη δεν ειναι πολυ μακρια.Παντως ολοι μου λενε οτι μου πανε πιο πολυ τα ισια,επειδη εχω μικρο προσωπο,και το φυσικο μου,μου το "κρυβει"
Σε αντρες παντως,λατρευω τετοιου ειδους σπαστο http://tvdaily.com/wp-content/upload...Collection.jpg
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Λιπαρά μαλλιά - Από kambana
      Το θέμα έχει λάβει 87 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-11 στις 23:23.
    • Άσπρα μαλλιά - Από commie
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-12-09 στις 23:27.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα