Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,464 μηνύματα σε 78,940 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 548 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ντρέπομαι να αγοράσω προφυλακτικά

Rafael Atesian

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rafael Atesian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Rafael Atesian έγραψε: στις 14:35, 16-08-16:

Γιάρι να νττεοεσαι;Για όνομα του Θεού δεν υπάρχει τέτοιος λόγος! Απλα αγόρασε τα και μην σκεφτεσαι τι θα σκεφτεί ο/η υπάλληλος!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ντρέπομαι να πάω σε ψυχολόγο - Από Theo22
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-04-15 στις 13:02.
    • Ντρέπομαι να της μιλήσω - Από Jimaraz97
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέες Γνωριμίες - Νέες Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-07-12 στις 17:24.
    • Ντρέπομαι το εγώ μου - Από paratsoukli
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-12 στις 03:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα