Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,670 μέλη και 2,467,063 μηνύματα σε 78,340 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 476 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένες σας καθημερινές συνήθειες

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 14:25, 21-02-11:

Να πειράξω τον αδερφό μου....

Δε περνάει μέρα χωρίς να το κάνω...
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 22:39, 26-03-11:

Μια συνήθεια -όχι παράξενη- είναι να κάνω κάθε βράδυ, πριν κοιμηθώ, μπάνιο.
Μετά, όταν βγω, θα βάλω ένα λαδάκι λεβάντα και θα κοιμηθώ γρήγορα γρήγορα.

Όλο αυτό το κάνω απο 7-8 χρονών και μόνο όταν αργώ να γυρίσω σπίτι το βραδυ, δεν το κάνω .
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 22:50, 26-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Μια συνήθεια -όχι παράξενη- είναι να κάνω κάθε βράδυ, πριν κοιμηθώ, μπάνιο.
Μετά, όταν βγω, θα βάλω ένα λαδάκι λεβάντα και θα κοιμηθώ γρήγορα γρήγορα.

Όλο αυτό το κάνω απο 7-8 χρονών και μόνο όταν αργώ να γυρίσω σπίτι το βραδυ, δεν το κάνω .
το λαδι λεβαντας ειναι εξαιρετικο...και ιδιαιτερα χαλαρωτικο ....φοβερο αρωμα... εγω εχω τη συνηθεια να εχω σακουλακια λεβαντας κατω απο το μαξιλαρι...
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 23:00, 26-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
το λαδι λεβαντας ειναι εξαιρετικο...και ιδιαιτερα χαλαρωτικο ....φοβερο αρωμα... εγω εχω τη συνηθεια να εχω σακουλακια λεβαντας κατω απο το μαξιλαρι...
Όντως..Απίστευτα χαλαρωτικό!
Εγώ βάζω στα συρτάρια των ρούχων μου σακουλάκια με λεβάντα
1
Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε: στις 15:56, 31-05-11:

Εμένα η αγαπημένη μου συνήθεια είναι η προπόνηση. Δεν είναι ότι είμαι πρωταθλήτρια τίποτα τέτοιο, απλά θέλω να πηγαίνω καθημερινά. Χάνω σπάνια προπονήσεις, και σήμερα που βγήκα απο ελαφρα υπερκόπωση και η μαμά μου δεν με αφήνει να πάω έχω τρελαθεί. Μαλώσαμε αλλά και πάλι τίποτα.
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:45, 31-05-11:

Κάθε απόγευμα μετά τη δουλειά, και μετά το φαγητό, κατευθείαν στο ίντερνετ, με ξεκουράζει από το άγχος της δουλειάς, με ενημερώνει, και ξεφεύγω έτσι από την ένταση της ημέρας! 8)
3
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 17:17, 04-11-11:

H αγαπημένη μου συνήθεια είναι να τρώω κάθε βράδυ μερέντα!!Αχχχχ...
Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε: στις 19:01, 04-11-11:

Αγαπημένη καθημερινή συνήθεια μμμ
Λοιπόν πρώτα πρώτα ο πρωινός καφές...τον αγαπάω απλά!
Μαζί με τον πρωινό καφέ ανοίγω και την τηλεόραση στους Λυριτζή-Οικονόμου(το κάνω από την 1η γυμνασίου)
Το internet γιατί ενημερωνόμαι.
Λύνω σταυρόλεξα και διαβάζω βιβλία(ή το ένα ή το άλλο ποτέ δεν τα προλαβαίνω και τα δυο μέσα στην ίδια μέρα)
Και κάτι το οποίο μάλλον είναι εμμονή παρά συνήθεια,να γράφω στην ατζέντα μου οτιδήποτε έχω να κάνω μέσα στη μέρα(ακόμα και το να βάλω πλυντήριο ή να ποτίσω τα λουλούδια!)
1
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:05, 04-11-11:

Δεν παιζει να κανω οτιδηποτε αν δεν κατσω εστω και ενα λεπτο το pc, και τιποτα να μην εχω να κανω μου φτανει να του βαλω τον κωδικο και να το αφησω να φυγω.
Επισης αν και αναγκαιο, λατρευω την πρωτη πρωΐνη επισκεψη στην τουαλετα...!
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 20:38, 04-11-11:

Αγαπημενες καθημερινες συνηθειες

1.Ένας καφές ή μια ζεστή σοκολάτα το πρωί
2.Να λύσω ένα sudoku τουλάχιστον πριν πάω σχολείο
3.Να μιλήσω λιγάκι στο τηλέφωνο με τον φίλο μου
4.Να ακούω μουσική την ώρα που διαβάζω
5.Ο μεσημεριανός ύπνος : ξυπνάς και δεν ξέρεις τι μέρα είναι,τι ώρα,ποια χρονιά, όμως έχεις ξεκουραστεί στο έπακρο
6.Να δω Sex&The City πριν κοιμηθώ
Παράθεση

_Morticia_

Επιφανές Μέλος

H _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,235 μηνύματα.

H _Morticia_ Mayhem Mistress έγραψε: στις 21:19, 04-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από sasg
Αγαπημένη καθημερινή συνήθεια μμμ
Λοιπόν πρώτα πρώτα ο πρωινός καφές...τον αγαπάω απλά!
Μαζί με τον πρωινό καφέ ανοίγω και την τηλεόραση στους Λυριτζή-Οικονόμου(το κάνω από την 1η γυμνασίου)
Το internet γιατί ενημερωνόμαι.
Λύνω σταυρόλεξα και διαβάζω βιβλία(ή το ένα ή το άλλο ποτέ δεν τα προλαβαίνω και τα δυο μέσα στην ίδια μέρα)
Και κάτι το οποίο μάλλον είναι εμμονή παρά συνήθεια,να γράφω στην ατζέντα μου οτιδήποτε έχω να κάνω μέσα στη μέρα(ακόμα και το να βάλω πλυντήριο ή να ποτίσω τα λουλούδια!)
Ομοιότητα μέχρι τελείας..
Παράθεση

kit1999

Νεοφερμένος

H kit1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H kit1999 Ειμαι καινουρια!!! έγραψε: στις 18:36, 06-11-11:

Να μπαινω στο ιντερνετ. Οταν διαβαζω βιβλια πολλες φορες με επηρρεαζουν και συμπεριφερομαι σαν τους χαρακτηρες! Το ιδιο συμβαινει και στις ταινιες... Πολλες φορες με παιρνει ο υπνος με το μπουρνουζι...
3
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 08:54, 07-11-11:

Οι αγαπημένες μου συνήθειες είναι:
Πρωι: διαβασμα των email μου και βλέπω πάντα τον καιρό (για να ντυθώ κατάλληλα για το υπόλοιπο της ημέρας), παιχνίδι με τον γάτο μου (ποιός μπορεί να αντισταθεί σε ένα γατί που γουργουρίζει το πρωι και αναζητά χάδια;;; ), τρέξιμο για 20 λεπτα παρέα με mp3 player (δεν υπάρχει πιο υπέροχη αίσθηση από το να σε χτυπάει ο φρέσκος και κρύος αέρας το πρωι στο πρόσωπο και να ακούς μουσική μέταλ)
Μεσημέρι: Διάβασμα εφημερίδας και επιστημονικών άρθρων, σερφάρισμα στο fb
Απόγευμα: Περίπατος δίπλα στην θάλασσα ή στο δάσος (τραβώντας φωτογραφίες αν το επιτρέπει ο καιρός).
Βράδυ: χαλάρωση διαβάζοντας manga και ενίοτε παρακολουθόντας κάποιο επεισόδιο anime,
2
Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε: στις 12:21, 07-11-11:

Να τσιρίζω καθε φορά που βλέπω αδέσποτο γατάκι. Τρέχω κοντά φωνάζοντας "δεινοσαυρακιιιιι" και με κοιταν οι περαστικοι. Επίσης αλλη αγαπημενη συνηθεια είναι να ανάβω σπίρτα το ενα μετά το αλλο ενώ είμαι στο πάρκο.
2
Παράθεση

Effy18

Νεοφερμένος

H Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Effy18 έγραψε: στις 15:27, 20-11-11:

Να ανάβω τα φώτα σε όλα τα δωμάτια το βράδυ. (θέλει να με σφάξει η μάνα μου)
Όταν κοιμάμαι να έχω αγκαλιά δύο μαξιλάρια πάντοτε, και να κάνω πολλά πράγματα ταυτόχρονα. Έχω την ψευδαίσθηση ότι κερδίζω χρόνο έτσι.
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,743 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 16:05, 20-11-11:

Να πλένω το πρόσωπο μου.....
Το πρώτο που κάνω όταν ξυπνάω,
το πρώτο που κάνω όταν επιστρεφω απ΄έξω στο σπίτι,
το πρωτο που κάνω μετά από super φασίνα,
το πρωτο που κάνω μετά το θαλασινό μπάνιο
και η λίστα συνεχίζεται.....
1
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:11, 20-11-11:

Να κάθομαι το απογευματάκι με ένα καφέ κι ένα βιβλίο συντροφιά...
Και τώρα που έχει και κρύο, με το τζάκι αναμμένο
2
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 16:24, 20-11-11:

καθε πρωι ενοιγω τερμα τα παραθυρα στο δωματιο μου για να δω πως ειναι εξω ο καιρος και γενικα μου αρεσουν τα παντα ετσι οπως ειναι το πρωι...και μετα το μεσημερι,με το που γυρναω σπιτι αναβω ενα αρωματικο κερι για να μυριζει ολο το δωματιο καθε φορα που μπαινω μεσα
ε,και μετα τα γνωστα!λιγο καψιμο στο στεκι και στο φβ!
1
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 00:52, 22-11-11:

Να περπατάω στη μέση του δρόμου, όταν γυρίζω αργά το βράδυ στο σπίτι και δεν κινείται τίποτα. Όσο πιο κεντρικός ο δρόμος, τόσο πιο μεγάλη η ευχαρίστησή μου. =D
2
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 01:06, 22-11-11:

Μπάνιο με το που ξυπνάω.Μουσική όση ώρα είμαι στο σπίτι.Γυμναστική το απόγευμα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια