Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,711 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 497 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Επιτυχημένες αγορές - Άξιζε τα λεφτά του!

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 13:33, 14-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Αγόρασα πριν μερικούς μήνες αυτά τα headphones. Εξαίρετο μπάσο, υπόσχεται μια μαγική εμπειρία στην μουσική. Μαλακά μαξιλάρια για να μην ενοχλούν στα αυτιά, διαθέτούν επίσης μικρόφωνο και είναι value for money. Το καλύτερο είναι ότι σε περίπτωση που χαλάσει το καλώδιο, δεν γίνονται άχρηστα. Μπορεί να πάρεις άλλο.
Το μόνο "αρνητικό" ίσως είναι το μέγεθος τους, το οποίο είναι μεγαλύτερο σε σχέση με άλλα της αγοράς.
Aχ είναι τέλεια! Να τα χαρείς!

Αν και δεν είμαι πλέον σε ηλικία να φοράω τόσο μεγάλα headphones ρε γαμώτο.

Σήμερα από amazon μου ήρθε αυτό , αυτό το κερί , αυτό το κόκκινο eye liner και περιμένω και την παλέτα Dark Shadows!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

xristaras9

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε: στις 13:51, 14-05-18:

http://www.shure.com/americas/produc...ack-headphones

Ηχος κρύσταλλο
1
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 14:26, 14-05-18:

Kαι ως γκέιμερ το έχω καημό, κάποια στιγμή να πάρω ένα ολοκληρωμένο σετάκι Razer, σε ρόζ.

Ντάξει δείτε ομορφιά!

3
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,587 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 15:03, 14-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Angelique.

Παρδόν; Η ηλικία που κολλάει;

Εγώ πάλι είχα πάρει πριν μερικά χρόνια αυτά και δουλεύουν άψογα, επίσης μια φοβερή αγορά.

1
Παράθεση

Guest 874453

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 874453 έγραψε: στις 15:11, 14-05-18:

Aχ είναι τέλεια! Να τα χαρείς!

Σήμερα από amazon μου ήρθε αυτό , αυτό το κερί , αυτό το κόκκινο eye liner και περιμένω και την παλέτα Dark Shadows!
κόκκινο???θέλω φωτογραφία
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,226 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 15:18, 14-05-18:

Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 19:26, 14-05-18:

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 20:15, 14-05-18:

iPhone 8 plus
1
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 00:51, 15-05-18:

iPhone SE, 64GB

Το πηρα λιγους μηνες μετα την κυκλοφορια του, 444€. Το τηλεφωνο ειναι σκυλι, δε χαμπαριαζει Χριστο. 1,5+ χρονο μετα τρεχει ακομα λες και μολις βγηκε απο το κουτι, το μεγεθος ειναι παρα πολυ εργονομικο και η μπαταρια ειναι αξιοπιστη. Το βλεπω να κραταει ακομα αρκετα και κατα πασα πιθανοτητα θα το αλλαξω επειδη θα το βαρεθω παρα γιατι θα χαλασει. Εδω δεν εχουν πεθανει ακομα οριστικα iPhone 5 που κλεινουν 6ετια οσονουπω
1
Παράθεση

Anonyme

Πολύ δραστήριο μέλος

H Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας . Έχει γράψει 597 μηνύματα.

H Anonyme έγραψε: στις 00:53, 15-05-18:

Τι ποσοστό υγείας έχει η μπαταρία σου; Εγώ το πήρα Ιανουάριο κι έχει πάει ήδη 97%.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,226 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 00:58, 15-05-18:

Εμένα το iPhone 7 που πήρα Νοέμβριο είναι 99%.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 01:00, 15-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Anonyme
Τι ποσοστό υγείας έχει η μπαταρία σου; Εγώ το πήρα Ιανουάριο κι έχει πάει ήδη 97%.
Λογω προβληματος στο Touch ID, εγινε αντικατασταση με καινουριο τον Φεβρουαριο. Προς το παρον ειμαι στο 100%
Παράθεση

Anonyme

Πολύ δραστήριο μέλος

H Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας . Έχει γράψει 597 μηνύματα.

H Anonyme έγραψε: στις 01:09, 15-05-18:

Α, τι πρόβλημα; Γιατί κι εμένα έπαψε να με αναγνωρίζει μετά την τελευταία αναβάθμιση, αλλά απλώς δεν του έδωσα σημασία και βάζω τον κωδικό.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 01:09, 15-05-18:

Αν η μπαταρία πέσει από τα 79% και κάτω στα 2 χρόνια δικαιούσε τζάμπα αλλαγή. Διαφορετικά είναι 39 ευρώ η αλλαγή μπαταρίας στα επίσημα service
1
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε: στις 01:57, 15-05-18:

Α, τι πρόβλημα; Γιατί κι εμένα έπαψε να με αναγνωρίζει μετά την τελευταία αναβάθμιση, αλλά απλώς δεν του έδωσα σημασία και βάζω τον κωδικό.
Δεν αναγνωριζε πολλες φορες το αποτυπωμα και μερικες φορες εκανε reboot. Ηταν προβλημα της μητρικης πλακετας. Το πηγα στο σερβις και σε μια βδομαδα παρελαβα αλλο. Και τσεκαροντας το serial number, ειδα πως ειναι καινουριο τηλεφωνο και οχι ανακατασκευασμενο.

Αν εχει προβλημα οντως, να το πας στο σερβις. Εγω το πηγα στον Χολαργο, κοντα στο μετρο, διπλα σε εναν φουρνο γιγας που ανοιξε προσφατα. Πολυ εξυπηρετικοι
1
Παράθεση

Pazuzu.

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Pazuzu. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O Pazuzu. έγραψε: στις 09:43, 15-05-18:

Αγόρασα ένα audi tt και δεν κλαίω τα λεφτά μου, αντίθετα αισθάνομαι πως πλήρωσα λιγότερο από όσο άξιζε
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 10:55, 15-05-18:

Apple TV
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:11, 15-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
iPhone SE, 64GB

Το πηρα λιγους μηνες μετα την κυκλοφορια του, 444€. Το τηλεφωνο ειναι σκυλι, δε χαμπαριαζει Χριστο. 1,5+ χρονο μετα τρεχει ακομα λες και μολις βγηκε απο το κουτι, το μεγεθος ειναι παρα πολυ εργονομικο και η μπαταρια ειναι αξιοπιστη. Το βλεπω να κραταει ακομα αρκετα και κατα πασα πιθανοτητα θα το αλλαξω επειδη θα το βαρεθω παρα γιατι θα χαλασει. Εδω δεν εχουν πεθανει ακομα οριστικα iPhone 5 που κλεινουν 6ετια οσονουπω
Πλάκα μου κάνεις, είχα το iphone 5s για περίπου 4,5-5 χρόνια.
5 χρόνια μετά και δούλευε φανταστικά χωρίς προβλήματα! Το πούλησα 150€ σαν καινούργιο ήταν, και άντε γειά. Δε παθαίνουν τίποτα.
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,837 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 21:59, 10-11-18:

Έχει κανείς σας αφυγραντήρα; Πήρα έναν με ιονιστή και έχω ξαφνιαστεί με το πόσο γρήγορα γεμίζει. Όλο αυτό το υγρό υπάρχει στην ατμόσφαιρα και μας κάνει κακό. Νομίζω οτι είναι κάτι το οποίο είναι πολύ χρήσιμο και βοηθάει και στην καθαρή ατμόσφαιρα.
2
Παράθεση

Guest 874453

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 874453 έγραψε: στις 22:36, 10-11-18:

δωστε καμια ιδεα για αγορα απο κωτσοβολο.εχω δωροεπιταγη 110 ευρω αλλα δε μου χρειαζεται κατι..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια