Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,985 μέλη και 2,479,128 μηνύματα σε 78,965 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 439 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δολοφονία 21χρονης στην Ρόδο

Heptamer (von Sentonof!)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο von Sentonof! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 568 μηνύματα.

O Heptamer von Sentonof έγραψε: στις 02:46, 20-12-18:

H εν λογω δικαιουται τα 10 λεπτα δημοσιοτητας που της αναλογουν.

Και τα εξαντλησε.
2
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,814 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 22:22, 18-01-19:

3 μέρες μετά το φόνο της Τοπαλούδη ο 19χρονος βίασε και μια κοπέλα ειδικών αναγκών

Σύμφωνα με ανακοίνωση της Αστυνομιας, ο 19χρονος Αλβανός που κατηγορείται ότι με έναν Ελληνα βίασαν και δολοφόνησαν την άτυχη Τοπαλουδη στις 27 του περασμένου Νοεμβρίου στη Ρόδο, διέπραξε μόλις τρεις μέρες μετά το φόνο άλλο έναν βιασμο, μαζί με 23χρονο Ρομά, εις βάρος νεαρής με ειδικες ανάγκες.

Η αστυνομική ανακοίνωση αναφέρει τα εξής:

«Εξιχνιάστηκε χθες (17 Ιανουαρίου 2019), από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Ρόδου, υπόθεση βιασμού ημεδαπής και ταυτοποιήθηκαν οι δράστες. Πρόκειται για δυο άτομα, 23χρονο ημεδαπό και 20χρονο αλλοδαπό, ο όποιος βρίσκεται προφυλακισμένος σε κατάστημα κράτησης για υπόθεση ανθρωποκτονίας-βιασμού. Σε βάρος τους σχηματίστηκε ποινική δικογραφία κακουργηματικού χαρακτήρα, η οποία υποβλήθηκε άμεσα στον αρμόδιο Εισαγγελέα και ακολούθησε η έκδοση σχετικών ενταλμάτων σύλληψης.»

«Ως προς το χρονικό της υπόθεσης και όπως προέκυψε στο πλαίσιο αξιολόγησης πληροφοριακών στοιχείων και συνδυαστικής αξιοποίησης ερευνητικών δεδομένων, οι κατηγορούμενοι κατά τις βραδινές ώρες της 1ης Δεκεμβρίου του 2018 οδήγησαν την ημεδαπή σε παραλιακή περιοχή στην πόλη της Ρόδου, όπου την εξανάγκασαν σε ασελγείς πράξεις και συνουσία.

«O 23χρονος εντοπίσθηκε χθες το βράδυ και προσήχθη στη Υποδιεύθυνση Ασφαλείας Ρόδου, όπου εξεταζόμενος περιέγραψε με λεπτομέρεια τις πράξεις τους.»

«Σήμερα, έπειτα από την έκδοση του σε βάρος του εντάλματος, συνελήφθη και οδηγείται στον κ. Εισαγγελέα Πρωτοδικών Ρόδου»

Οπως αναφέρει η εφημερίδα Ροδιακή η 19χρονη με ειδικές ανάγκες κοπέλα, βρισκόταν με τον 23χρονο Ρομά και τη συντροφιά τους σε καφετέρια στο κέντρο της Ρόδου. Οταν ήρθε ο 19χρονος Αλβανός της προτιεναν να πανε στην παραλια να ακουσουν μουσική Η βόλτα των τριών ατόμων κατέληξε στην περιοχη του Ενυδρείου, οπου οι δύο δράστες, (σύμφωνα με την καταγγελία της 19χρονης και την ομολογία του 23χρονου Ρομά) την βίασαν.
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,562 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:04, 18-01-19:

Αίσχος τα ίδια του εύχομαι.
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 23:13, 18-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Heptamer
Προβλεπω εφεξης οι νεαρες να κοιταζουν με 1/4 του ματιου ή και να αποφευγουν παντελως τους απανταχου γυμνασμενους (στο κορμι) / α λα μπρους λη νεαρους.

Οι γυμνασμενοι (στο κορμι παντα) θα παψουν να ειναι περιζητητοι απο τα κοριτσια, μετα τη ρετσινια που τους κολλησαν τα δυο φυντανια.

Οι δουλειες των (τοπικων) γυμναστηριων μαλλον θα πεσουν κατα πολυ.

Και οι κοπελες θα στραφουν - επιτελους - και σε πιο νορμαλ σωματοτυπους, που τους ειχαν εως τωρα φτυσμενους.

Να δουν και αυτοι (οι νορμαλ) μια ασπρη μερα βεβαιως βεβαιως...

Υ.Γ. Προς αποφυγην παρεξηγησεως: το σχολιο ειναι σκωπτικο.

Επιτελους, οι άνδρες με κοιλιτσα θα πάρουν την εκδίκηση τους
Παράθεση

Heptamer (von Sentonof!)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο von Sentonof! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 568 μηνύματα.

O Heptamer von Sentonof έγραψε: στις 18:00, 22-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Αίσχος τα ίδια του εύχομαι.

Εκει στη Ροδο εχουν ξεφυγει εντελως.

Μπουμπούκια όλοι τους.

Σοδομα και Γόμορα!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια