Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,646 μέλη και 2,466,430 μηνύματα σε 78,296 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 167 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γυαλιά ηλίου και οράσεως

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 22:46, 01-03-14:

Και αυτά είναι πολύ ωραία.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 23:16, 01-03-14:

Εγώ αυτά φοράω.
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  PR-000258612.jpg
Εμφανίσεις:  298
Μέγεθος:  26,3 KB
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,743 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 01:53, 02-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Ωραία γυαλιά ηλίου! Κάποιο link?
Sonnenbrillen Ray Ban
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 02-03-14 στις 01:54. Αιτία: προσθήκη στοιχείων
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε: στις 00:26, 19-07-14:

Τι λέτε για αυτά εδώ τα γυαλιά; Αρκετά vintage style θα έλεγα, ξεπερασμένο ή όχι; Βασικά όλες τώρα κάτι τέτοια φοράνε. Όπου και να κοιτάξεις, θα δεις κοπέλες με παρόμοια γυαλιά.
3
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,943 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 00:33, 19-07-14:

Tέλεια!! Αγαπημένο σχήμα φακών, αλλά δυστυχώς δεν μου πάνε πολύ Αν μου πήγαιναν, σίγουρα θα τα φορούσα.
1
Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε: στις 00:33, 19-07-14:

γιατι η καθε ανοησια γινεται μοδα;;;;;;;;;;
1
1
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,276 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 00:42, 19-07-14:

Είναι πολύ ωραία αν σου πάνε, φυσικά.
1
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε: στις 00:43, 19-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Tέλεια!! Αγαπημένο σχήμα φακών, αλλά δυστυχώς δεν μου πάνε πολύ Αν μου πήγαιναν, σίγουρα θα τα φορούσα.
Πάντως τα συγκεκριμένα ειναι λιγο μούφα, λιγότερο απο 10€ εχουν απο το buldoza. Οποτε θα μπορούσες να τα αγοράσεις και ας μην σου πηγαίνουν τοσο, δεν θα πετάξεις 200€ πόσο κανουν ξερω γω, τα αυθεντικά. Με 10€ δεν σώνεσαι.

Αρχική Δημοσίευση από Μπλε.
γιατι η καθε ανοησια γινεται μοδα;;;;;;;;;;
Γιατι πλέον ετσι εχει καταντήσει να γινεται, το οτιδηποτε καινούριο βγει και επισης αυτα ειναι γουστα. Κανεις δεν σε αναγκάζει να την κανεις και δική σου μόδα, να αλλάξεις το δικό σου στυλ. Ολα επιλογη του καθενός ειναι.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,943 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 01:22, 19-07-14:

Γιατί ίσως για τους αλλους να μην είναι ανοησία. Μπορεί κάτι που αρέσει σε εσένα να φαίνεται ανοησία σε κάποιον άλλον, αλλα να σου αρέσει. Ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του
3
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 689 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε: στις 21:02, 03-08-14:

Και εγώ,μόνο που τα δικά μου είναι σε πιο σκούρο χρώμα
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε: στις 21:02, 24-03-15:

Ωραία αυτά τα γυαλιά αλλά αν δεν τα φοράς τι να τα κάνεις; Τζάμπα τα λεφτά που θα δώσεις.
8
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:19, 24-03-15:

Αγαπώωωωω! ^
2
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 06:24, 25-03-15:

Παρα πολυ ωραια Μαιρα, και γιατι να μην τα φορας?
Εννοειται οτι θα τα παρεις για να τα φορεσεις!
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 08:32, 25-03-15:

Τέλεια γυαλιά, αλλά δυστυχώς ταιριάζουν σε λίγα σχήματα προσώπου:
Είτε σε στενόμακρα πρόσωπα, είτε σε (ξεκάθαρα) οβάλ.8)
2
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 12:04, 25-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Τέλεια γυαλιά, αλλά δυστυχώς ταιριάζουν σε λίγα σχήματα προσώπου:
Είτε σε στενόμακρα πρόσωπα, είτε σε (ξεκάθαρα) οβάλ.8)
Fuck that.
Σ'αρέσουν; Φόρεσέ τα no matter what.
Θα'χα πολλά ψυχολογικά αν ζούσα με τόση λογική.

FREE UR SOUL
1
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 13:22, 25-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Fuck that.
Σ'αρέσουν; Φόρεσέ τα no matter what.
Θα'χα πολλά ψυχολογικά αν ζούσα με τόση λογική.

FREE UR SOUL
Ναι, σαν γυαλί από μόνο του μπορεί να σ'αρέσει πολύ. Αλλά αν για τους χ,ψ λόγους δεν σου ταιριάζει τότε δεν θα σ'αρέσει πάνω σου Κι εμένα μ'άρεσαν τα σπρόμαυρα κολάν με τις κάθετες ρίγες, μέχρι που δοκίμασα ένα και ήμουν σα να μην πω τι. Ε όσο και να μ'αρέσει γενικά σαν ρούχο δεν παίζει να το βάλω γιατί δεν μ'αρέσει πάνω μου. Έχει διαφορά

Πάντως ψήνομαι κι εγώ για τέτοια στρογγυλά γυαλιά ηλίου και πιστεύω θα μου πηγαίνουν. Από τιμές τι ξέρουμε; Είναι πιο ακριβά από τα άλλα;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aye : 25-03-15 στις 13:28.
1
Παράθεση

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 15:09, 25-03-15:

https://www.edel-optics.com/BandB-89...-Blue-Bay.html
Εγω εχω αυτα.Στην αρχη ηθελα να παρω πολυ τα κλασικα wayfarer των ray ban και κατεληξα σε αυτα.Βεβαια μπορει να τα αλλαξω παλι γιατι τα εχω δυο χρονια.
http://40.media.tumblr.com/tumblr_ln...j1sio1_500.jpg
3
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,276 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 15:22, 25-03-15:

Πήρα αυτά πριν κάτι μήνες αλλά δεν τα φοράω. Γενικά τα χρειάζομαι για τηλεόραση, υπολογιστή, πίνακα κλπ και ενώ τα παλιά που ήταν απαίσια τα φορούσα αρκετά συχνά αυτά τα βάζω σπάνια. Αυτό. Συνεχίστε.
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 15:32, 25-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από kleop
https://www.edel-optics.com/BandB-89...-Blue-Bay.html
Εγω εχω αυτα.Στην αρχη ηθελα να παρω πολυ τα κλασικα wayfarer των ray ban και κατεληξα σε αυτα.Βεβαια μπορει να τα αλλαξω παλι γιατι τα εχω δυο χρονια.
Αχ βρε συ είναι τοσο γλυκούλικα!!!!
Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,504 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε: στις 15:50, 25-03-15:

Πω, πω ρε παιδιά, πραγματικά, αυτό το thead είναι πειρασμός! Παρότι σχεδόν ποτέ δεν ενδίδω στους πειρασμούς, όταν έχει να κάνει με γυαλιά... ουάου, τρελαίνομαι. Είτε οράσεως, είτε ηλίου, σκλαβώνομαι με ένα ζευγάρι όμορφα και χρηστικά γυαλιά. Αυτά που παρέθεσε η @Μάιρα και η @kleop, είναι πολύ ωραία και δίνουν τύπο. (όταν μαζέψω τα λεφτά, ίσως πάρω ένα ζευγάρι)
Τα δικά μου γυαλιά ηλίου, είναι λιγάκι "συνδυασμός". Έχω επιλέξει τα πιλοτικά Ray-ban, με σκελετό λεπτό που χρυσίζει/ξανθίζει (για να ταιριάζει με τα μαλλιά μου) και έχω αλλάξει τους υπάρχοντες μπεζουλί φακούς, με φακούς χρώματος απαλού γαλάζιου (για να ταιριάζουν με τα μάτια μου).

(Εννοείται ότι τα έχω κάνει και μυωπίας/αστιγματισμού παράλληλα, για να βλέπω τέλεια! Μη σκοντάψομεν και πουθενά! )

1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος