Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,458 μηνύματα σε 78,940 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 546 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς χρησιμοποιεί το κάθε φύλο το μυαλό του;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:10, 29-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Φυσικά και μπορείς να φτιάξεις έναν ολόκληρο χαρακτήρα απο την αρχή.
Αυτο που εννουσα εγω ειναι οτι ειναι αδυνατον να φτιαξει καποιος χαρακτηρα χωρις να παρεις ιδεες απο αλλους χαρακτηρες
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 23:16, 29-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Φυσικά και μπορείς να φτιάξεις έναν ολόκληρο χαρακτήρα απο την αρχή.
Κοινώς ο αναγνώστης δεν ξέρει ούτε τον τρόπο με τον οποίο διμιούργησες τον Άλεξ και απο την στιγμή που θα αρχίσει να διαβάζει ο Άλεξ στο μυαλό του θα πάρει σάρκα και οστά και θα είναι μια ξεχωριστή προσωπικότητα απο κάθε άλλο ήρωα του βιβλίου έστω κι αν διμιουργηθήκαν απο τον ίδιο άνθρωπο.
καλα, αυτο με ανησυχει πολυ. σκεφτομαι πχ, οτι θα το διαβασει ενας γνωστος, φιλος, κατι, και θα πει "αχαααα, τι βλεπουμε;" και θα σκεφτει διαφορα. οχι οτι διακοπτει την δουλεια καθολου....
παντως, εννοειται οτι δεν αρχιζεις να γραφεις κατι πριν αρχισει ο χαρακτηρας να σου τσιριζει οτι θελει να βγει απο το μυαλο σου και να κατσει στο χαρτι. δε ξερω, εγω ετσι λειτουργω....
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:22, 29-03-06:

Μια ερωτηση προς ines!

Οταν γραφεις ... εχεις ετοιμασει καποιο σχεδιαγραμα για το πως περιπου θα προχωρησει η ιστορια;

Αν δεν θελεις να απαντησεις δημοσια ... μπορεις να μου στειλεις και PM
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 23:25, 29-03-06:

@ exposed δεν ειναι προβλημα το αν το μαθουν κι αλλοι.........ειναι που θα βγουμε ποοοοολυ οφτοπικ!
παντως, εχει πολυ ιστορια το θεμα, αλλα το γενικο νοημα ειναι οτι απο προ βδομαδας, ναι, κανω σχεδιαγραμμα!
γραφεις κι εσυ;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:36, 29-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από ines
γραφεις κι εσυ;
Ναι ... τουλαχιστον προσπαθω! Απλως επειδη εχω πολυ πιεσμενο προγραμμα δεν γραφω καθε μετα!

Υ.γ.: Εγω δεν χρησιμοποιω σχεδιαγραμμα!
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,315 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 13:27, 30-03-06:

Δείτε αυτό το link για να καταλάβετε τις διαφορές μεταξύ του πώς γράφει ένας άντρας και μία γυναίκα.
Υπάρχει και μεταφρασμένο.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:20, 30-03-06:

Νομιζω ειναι υπερβολικο... το κειμενο ... αλλα φοβαμαι μηπως ειναι μουφα και καλα γραφτηκε σαν αστειο κειμενο
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 16:29, 30-03-06:

καλόοο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια