Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,695 μηνύματα σε 78,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 522 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αντέχετε χωρίς τηλεόραση;

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

H Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Lovely_Bitch έγραψε: στις 09:45, 18-07-08:

ανετα μπορω χωρις τιβι. οταν θα την εχω ανοιχτη,θα ναι για ταινια το βραδυ, για να ακουγεται μουσικη γενικά, η σε τιποτα εκμπομπες εκπαιδευτικες του σκαι ή του πρίσμα. αντιθετα με το ιντερνετ χαλαρωνω, και με βοηθαει να ξεκινησει ομαλα η μερα μου [if you know what I mean]
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 11:50, 18-07-08:

Δεν βλέπω καν τηλεόραση!
Άντε κάναν αγώνα του θρύλου, αλλά μέχρι εκεί, μου φτάνει το internet!
Παράθεση

eiffel

Νεοφερμένος

Ο eiffel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O eiffel έγραψε: στις 14:15, 18-07-08:

Εγώ είχα να βάλω 3 χρόνια τηλεόραση σπίτι.δεν έβλεπα συστηματικά πάνω από 3 χρόνια.τελικά λόγω ανωτέρας βίας (ήθελε η κοπέλα μού)βάλαμε τηλεόραση στο σπίτι.εκτός από τους σοβαρούς λόγους, παραπληροφόρησης κτλ.που αναφέραμε μου τη σπάει και το γεγονός ότι διαλέγουν άλλοι τι θα δω.προτιμώ να βλέπω όλη μέρα ταινίες στον υπολογιστή παρά να δω δέκα λεπτά τηλεόραση.επειδή τις επέλεξα εγω.
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 250 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 15:36, 18-07-08:

Έχω τηλεόραση, αλλά δεν την προτιμώ. Άντε για καμιά σειρά που μου αρέσει, ειδήσεις στη χάση και στη φέξη και άμα έχει καποια καλή ταινία. Γενικά δεν είμαι από τους ανθρώπους που έχουν μονίμως την τηλεόραση να παίζει. Εκνευρίζομαι αφάνταστα από την παραπληροφόρηση αλλά και από το κακό ποιόν πολλών εμφανιζόμενων.
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 19:51, 18-07-08:

Άνετα! Έχω άλλωστε να δω τηλεόραση πάνω από μήνα...χωρίς ιντερνετ είναι το πρόβλημα...
Παράθεση

superstarr (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O superstarr έγραψε: στις 12:06, 19-07-08:

Ουτε λεπτο τηλεοραση, μονο κανεναν αγωνα της εθνικης η του Ολυμπιακου :>
Θα συμφωνησω με τη Δαναη, χωρις ιντερνετ ειναι το προβλημα
Παράθεση

anonimi

Νεοφερμένος

H anonimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H anonimi έγραψε: στις 16:57, 19-07-08:

Τηλεόραση έχω να δω μια ώρα , αλλά κατά τα άλλα αντέχω χωρίς αυτήν!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 19-07-08 στις 17:02. Αιτία: μετατροπή greeklish σε ελληνικά
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 19:49, 19-07-08:

Εύκολα, πολύ εύκολα.
1
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 10:01, 24-12-11:

Eννοειται!δεν ανοιγω σχεδον ποτε την τηλεοραση..το θεωρω χασιμο χρονο να παρακολουθησω ολες τις χαζομαρες που δειχνει!!
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 11:31, 24-12-11:

Δεν αντέχω ΜΕ τηλεόραση! Την βαριέμαι αφάνταστα! Έχω πάνω από 5 χρόνια να ανοίξω να δω τηλεόραση!

Τόσο άσχετη είμαι σε αυτό το ζήτημα που κάποια στιγμή που μίλαγα με κάποια ψυχή που πέταγε ατάκες από διαφημίσεις, εκπομπες, σήριαλ κλπ μου είχε πει το κορυφαίο: "Αμάν ρε Myrtle, κάθε φορά που μιλάω μαζί σου, νιώθω σαν να μιλάω σε αμόρφωτο! "
2
Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός . Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε: στις 11:50, 24-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
Δεν αντέχω ΜΕ τηλεόραση! Την βαριέμαι αφάνταστα! Έχω πάνω από 5 χρόνια να ανοίξω να δω τηλεόραση!

Τόσο άσχετη είμαι σε αυτό το ζήτημα που κάποια στιγμή που μίλαγα με κάποια ψυχή που πέταγε ατάκες από διαφημίσεις, εκπομπες, σήριαλ κλπ μου είχε πει το κορυφαίο: "Αμάν ρε Myrtle, κάθε φορά που μιλάω μαζί σου, νιώθω σαν να μιλάω σε αμόρφωτο! "
Αυτο. δεν εχει να προσφερει και πολλα,εξ'αλλου τα παντα υπαρχουν και στο νετ πλεον
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,664 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 11:52, 24-12-11:

Έχω να δω τηλεόραση από το 2006, μιας που πλέον ασχολούμαι μόνο με το διαδίκτυο. Αν θέλω να δω κάτι που το έχει η τηλεόραση (πχ κάποια ελληνική σειρά), την κατεβάζω από το διαδίκτυο.
Το μόνο αρνητικό στη προκειμένη είναι ότι δεν βλέπω ούτε ειδήσεις, οπότε χάνω κάποια πράγματα της επικαιρότητας.

-petros
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 12:00, 24-12-11:

Δεν χανεις και κατι σημαντικο Πετρο... Καταθλιψη σε πιανει με τις ειδησεις...
Οταν ημουν πιο μικρος εβλεπα παρα πολυ τηλεοραση(ιντερνετ δεν ειχαμε τοτε) τα σαββατοκυριακα συνηθως(τις καθημερινες δεν προλαβαινα),ξυπνουσα πρωι πρωι να δω τα παιδικα και εφτανα μεχρι το μεσημερι. Σιγα σιγα ηρθε το ιντερνετ και μπορω να πω οτι το εχω ελλατωσει σε μεγαλο βαθμο...Οτι θελω το βρισκω και χωρις να εχω διαφημισεις....
Θα ηθελα να εχω μια ζωη χωρις τηλεοραση...Σιγα σιγα το καταφερνω...Χωρις βεβαια να σημαινει οτι δεν αντεχω χωρις αυτην...
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 12:04, 24-12-11:

παλια δεν αντεχα με τιποτα! τωρα την ανοιγω μονο για ποδοσφαιρο και μπασκετ
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε: στις 12:48, 24-12-11:

και γω παλιά έβλεπα πάρα πολύ (δεν άφηνα παιδικό για παιδικό) τώρα όμως και να θες να δεις δεν έχει τίποτα καλό......οπότε ναι αντέχω χωρις τηλεόραση αλλά όχι και χωρίς ίντερνετ
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 13:11, 24-12-11:

Αντεχω χωρις τηλεοραση...Υπαρχουν καποιες φορες που βλεπω διαφημισεις καλων εκπομπων και λεω "Αυτο να το θυμαι,να το δω." και τελικα δεν το βλεπω καθοτι το ξεχναω. Δεν βασιζομαι στην tv. Αυτη η ερωτηση πιστευω θα ειχε μια ξεκαθαρη απαντηση μεχρι και τις αρχες του 20 αιωνα. Τωρα η επικαιρη ερωτηση ειναι αν αντεχεται χωρις internet . . .
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 13:21, 24-12-11:

Κι εγώ την τηλεόραση ΔΕΝ την αντέχω.
Όταν την ανοίγω, είναι για να δω κάποια ταινία από το DVD player, και σπάνια όταν θέλω να παρακολουθήσω κάποια καλή ταινία, αλλά συνήθως μου σπάνε τα νεύρα οι πολλές διακοπές για διαφημίσεις και "δείτε", και έχει συμβεί να παρατήσω το έργο στη μέση από τα νεύρα μου.
Οπότε την ανοίγω μόνο για ταινίες και σπάνια για κάτι άλλο, και χαίρομαι που και άλλα άτομα δεν την κάνουν καθόλου κέφι όπως και εγώ !
Παράθεση

antonisk (Αντώνης)

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O antonisk έγραψε: στις 13:37, 24-12-11:

Βλεπω σπανια τηλεοραση(το τελευταιο πραγμα που ειδα ηταν αγωνας formula 1)... Οσο για την "ενημερωση" που χανει καποιος που δε βλεπει, μπορει να την αναπληρωσει απο αλλου και με καλυτερη ποιοτητα
2
Παράθεση

Effy18

Νεοφερμένος

H Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Effy18 έγραψε: στις 14:27, 24-12-11:

Πλεον ενημερώνομαι μόνο απο το διαδίκτυο, οπότε δε βρίσκω λόγο για να ανοίξω την τηλεόραση. Οι ειδήσεις πάντα με άγχωναν, πλυν του τα ΜΜΕ διαστρεβλώνουν την αλήθεια. Για λόγους ψυχαγωγίας τώρα ίσως κάτσω μια φορά να δω μια ταινία... Κατα τα άλλα ιντερνετ και πάλι ιντερνετ!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:37, 24-12-11:

Αντέχω.
Έτσι κι αλλιώς δε βλέπω ποτέ τηλεόραση. Μπορεί τα πρωινά απλά να την ανοίξω και να παίζει το Mtv, κατά τ' άλλα μόνο όταν δεν έχω τίποτα να κάνω και βαριέμαι να κάτσω στο πισί ορ σάμθινγκ, θα κάτσω να δω τι παίζει.
Εξάλλου και τη τηλεόραση που είχα στο δωμάτιό μου την έβγαλα γιατί μου χάλαγε τη διακόσμηση.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    _Σταύρος_

Βρείτε παρόμοια