Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,481 μηνύματα σε 78,940 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 551 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πειράγματα στο δρόμο

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 00:47, 11-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ladycat
οχι βρε παιδια αν της πειραζα τι θα ελεγα οχι οτι τωρα το κανω αυτο!!!!!!!!!!!! μονο αγορακια πειραζω
πειράζεις αγόρια? πώς δλδ?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:50, 11-08-06:

Με τον ίδιο τρόπο που πειράζεις εσύ τις κοπέλες φαντάζομαι.
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 14:17, 07-09-06:

για πε...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsus : 08-09-06 στις 15:59.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,917 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 14:25, 07-09-06:

Διόρθωσε το μήνημα να είναι στα ελληνικά και τότε θα σου πεί!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 08-01-12 στις 13:30. Αιτία: greeklish στην παράθεση
Παράθεση

RENEGADE (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O RENEGADE έγραψε: στις 01:38, 04-05-07:

Ποτέ δεν πειράζω στον δρόμο.Δεν μου βγαίνει απλα.Αν ομως δω μια ομορφη γυναικα θα την κοιταξω διακριτικα στα ματια με τετοιο τροπο ωστε να καταλάβει ότι την θαυμαζω.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:27, 04-05-07:

Μόνο εγώ δηλ χαμογελάω αν με πειράξουν ευγενικά στον δρόμο;
Δηλ αν κάποιος πχ εκεί που περπατάει, με δει, μου γελάσει και μου πει "καλημέρα είσαι πολύ γλυκιά" (μου έχει τύχει), ε, δεν θα κάνω πως δεν άκουσα τίποτα, ούτε θα στραβώσω, παρά θα χαμογελάσω κι εγώ και θα πω απλά ένα ευχαριστώ φεύγοντας. Θεωρώ πανμέγιστη αγένεια να κάνω σαν να μη συνέβη τίποτα, την στιγμή που ο άλλος είναι ευγενέστατος και δεν με ενοχλεί - και όχι δεν φοβάμαι μη με πάρει από πίσω. Ακόμα και να το κάνει, υπάρχουν πάντα ευγενικοί τρόποι να δώσεις στον άλλον να καταλάβει πως δεν ενδιαφέρεσαι.

Αν πάλι μιλάμε για χυδαίο καμάκι, τότε θα αδιαφορήσω παγερά.

Κι αν τώρα με ρωτήσετε αν εγώ πειράζω τους άντρες στον δρόμο, η απάντησή μου είναι όχι, εκτός αν μιλάμε για τον δικό μου άντρα..
1
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:28, 04-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Δηλ αν κάποιος πχ εκεί που περπατάει, με δει, μου γελάσει και μου πει "καλημέρα είσαι πολύ γλυκιά" (μου έχει τύχει), ε, δεν θα κάνω πως δεν άκουσα τίποτα, ούτε θα στραβώσω, παρά θα χαμογελάσω κι εγώ και θα πω απλά ένα ευχαριστώ φεύγοντας. Θεωρώ πανμέγιστη αγένεια να κάνω σαν να μη συνέβη τίποτα, την στιγμή που ο άλλος είναι ευγενέστατος και δεν με ενοχλεί - και όχι δεν φοβάμαι μη με πάρει από πίσω. Ακόμα και να το κάνει, υπάρχουν πάντα ευγενικοί τρόποι να δώσεις στον άλλον να καταλάβει πως δεν ενδιαφέρεσαι.

Κι αν τώρα με ρωτήσετε αν εγώ πειράζω τους άντρες στον δρόμο, η απάντησή μου είναι όχι, εκτός αν μιλάμε για τον δικό μου άντρα..
+1 συμφωνω απολυτα καγιρι...
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 13:39, 04-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira

ας κανει πως δεν σε πειραζει ευγενικα και να δεις τι εχει να παθει.........
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 14:18, 04-05-07:

Συμφωνώ και εγω με το kajiroudin!!!!!!

….Προχθες όπως πηγαινα στην σχολη για μαθημα ,καποιος πολύ ευγενικα με ρωτησε εάν μπορει να μου χαρισει κατι λουλουδακια που κρατουσε !!!! ….τα πηρα και ειπα ένα Πολύ μεγαλο ευχαριστω γιατι ειλικρινα μου εφτιαξε την μερα !!!
Παράθεση

RENEGADE (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O RENEGADE έγραψε: στις 16:05, 04-05-07:

Σας τυχαινουν ωραια πραγματα σε εσας τις γυναικες.Κι εμενα μια φορα που περναγα εξω απο το ξυλουργειο της γειτονιας μου με ειδαν απο πισω με τα μαλλια και φωναξαν 'ποπο μια γκομενα'
4
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 17:18, 04-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από RENEGADE
Σας τυχαινουν ωραια πραγματα σε εσας τις γυναικες.Κι εμενα μια φορα που περναγα εξω απο το ξυλουργειο της γειτονιας μου με ειδαν απο πισω με τα μαλλια και φωναξαν 'ποπο μια γκομενα'

Ωραιο μαλλι εχεις Δημητρη !!!!
Παράθεση

RENEGADE (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

O RENEGADE έγραψε: στις 17:35, 04-05-07:

ναι τραβάει και τους άντρες
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:40, 04-05-07:

Εχω ακουσει και εγω για τα μαλλια... Αλλα μολις γυρισω και δουν τα μουσια τις αλυσιδες και το βλεμα μου γινονται παναγιτσες.... Αν και εχει πολυ καιρο να γινει κατι τετιο... μαλλον ολα αυτα που φοραω πλεων +αλυσιδα στο παντελονι που φενετε απο πισω συν τον ογκο που εχω πλεων... μαλλον με καταλαβενουν...

Οσο για το αν πειραζω εγω, στον δρομο οχι, στο σχολειο μονο ενα συγκεκριμενο κοριτσακι...
2
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca έγραψε: στις 18:06, 04-05-07:

ναι τραβάει και τους άντρες
....Μπορεις να τους ανταποδωσεις το πειραγμα και χαριτωμενα να τους λες « αχ καλε πως τα λετε» , θα κομπλαρουν αυτοι πολυ περισσοτερο !!!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 18:10, 04-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από chica_loca
....Μπορεις να τους ανταποδωσεις το πειραγμα και χαριτωμενα να τους λες « αχ καλε πως τα λετε» , θα κομπλαρουν αυτοι πολυ περισσοτερο !!!
αυτο που λες το εχει κανει φιλος μου παλια, δεν κομπλαραν ομως οι αλλοι, του εριξαν το βρησιμο της αρκουδας αλλα ανταποδωθηκε το βρησιμο με αλλες μεθοδους μετα
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca έγραψε: στις 18:23, 04-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
αυτο που λες το εχει κανει φιλος μου παλια, δεν κομπλαραν ομως οι αλλοι, του εριξαν το βρησιμο της αρκουδας αλλα ανταποδωθηκε το βρησιμο με αλλες μεθοδους μετα

Ρε συ...να το κανει με τετοιο χαριτωμενο τροπο που να αντιληφθουν και οι αλλοι οτι τους πειραζει! Τωρα εαν οι αλλοι ειναι στοκοι ....τι να κανουμε?
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 18:25, 04-05-07:

Βασικά, επειδή είμαι πάντα πολύ αφηρημένος, δεν προσέχω ποτέ τίποτα, οπότε δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο....
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:25, 04-05-07:

Δεν έχω πρόβλημα με το πείραγμα στον δρόμο, αφού το μόνο που κάνω είναι να σηκώσω το δεξί χαμογελόντας και με το αριστερό να δίξω την βέρα, τους στέλνω με υπέροχο τρόπο και μου ζητάνε και συγνώμη χαμογελώντας
2
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 18:26, 04-05-07:

Καλά η βέρα δεν σημαίνει τίποτα..........
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:27, 04-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Καλά η βέρα δεν σημαίνει τίποτα..........

Μην το λές αυτό όλοι με ένα συγνώμη ή ένα ούπς φέυγουν, μέχρι τώρα δεν έχω προβλημα πάντα βγαίνω όκ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια