Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,677 μέλη και 2,467,445 μηνύματα σε 78,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 377 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Apple iPod Touch

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 00:38, 01-10-09:

Γιατί δεν παίρνετε τηλέφωνο απλό και καλό?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

napstor

Διάσημο Μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Αντιεξουσιαστης . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O napstor έγραψε: στις 01:04, 01-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από papas
Σε απλη δημοτικη,σου λεει να πας στον δ....ο και να τον αφησεις να διαλεξει αυτος τι θελει
πρεπει να εισαι πολυ εξυπνος,για να εβγαλες ενα συμπερασμα που εγω δεν καταλαβα.
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από Kotatsuneko
γιατι μονο αυτο εχει στυλ και ειναι ουαου.δεν γινεται να βγαλεις την μπακατελα στο μετρο,πρεπει να εχεις αυτο το σουπερ μοντελο για να το θαυμασουν ολοι.με λιγα λογια,οι πλεοψηφια αυτων που παιρνουν κατι τετοια,ειναι το λιγοτερο ποζερια.(+οτι πρεπει να δειξουν τα αμυθητα πλουτη τους)
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,776 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 01:41, 01-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από napstor
πρεπει να εισαι πολυ εξυπνος,για να εβγαλες ενα συμπερασμα που εγω δεν καταλαβα.
γιατι μονο αυτο εχει στυλ και ειναι ουαου.δεν γινεται να βγαλεις την μπακατελα στο μετρο,πρεπει να εχεις αυτο το σουπερ μοντελο για να το θαυμασουν ολοι.με λιγα λογια,οι πλεοψηφια αυτων που παιρνουν κατι τετοια,ειναι το λιγοτερο ποζερια.(+οτι πρεπει να δειξουν τα αμυθητα πλουτη τους)
Οπως οταν βλεπεις μια ξανθια στο μετρο,να μην ξερει να χρησιμοποιει το iphone
Παράθεση

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Constantinos έγραψε: στις 15:01, 01-10-09:

γιατί το τηλεφωνο που έχω το w595 sony ericsson έχει πολύ μικρή μνήμη
Αρχική Δημοσίευση από papas
Σε απλη δημοτικη,σου λεει να πας στον δ....ο και να τον αφησεις να διαλεξει αυτος τι θελει
μπράβο ρε φίλε μες την καρδιά μου σε έχω αντε να δούμε πια
Παράθεση

napstor

Διάσημο Μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Αντιεξουσιαστης . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O napstor έγραψε: στις 15:06, 01-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Constantinos
γιατί το τηλεφωνο που έχω το w595 sony ericsson έχει πολύ μικρή μνήμη
ωραια δικαιολογια για να δωσεις τοσα λεφτα.
Παράθεση

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Constantinos έγραψε: στις 15:08, 01-10-09:

πάω στοίχημα ότι εσύ έχεις τα διπλά ουάου πράγματα απ ότι έχω εγώ. και στη τελική τι θες και αχολήσε μπορείς να μου πεις;!
Παράθεση

napstor

Διάσημο Μέλος

O napstor έγραψε: στις 17:54, 01-10-09:

πάω στοίχημα ότι εσύ έχεις τα διπλά ουάου πράγματα απ ότι έχω εγώ. και στη τελική τι θες και αχολήσε μπορείς να μου πεις;!
προσπαθω,και το πετυχαινω,να ζω οσο πιο λακωνικα γινεται.πραγματα που θεωρεις δεδομενα,για μενα ειναι πολυτελειες που δεν μου χρειαζονται.

παντως,στο μονο πραγμα που θα συμφωνησω μαζι σου ειναι οτι καθομαι και ασχολουμαι με εναν ανθρωπο,που οσο και αν τον βοηθας(εμμεσα)δεν καταλαβαινει τιποτα και συνεχιζει την πορεια του ακαθικτος.
Παράθεση

georg13pao

Δραστήριο Μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O georg13pao www.e-parea.com έγραψε: στις 18:30, 01-10-09:

εμενα το εχει η γιαγια μου και λεω να παρω
Παράθεση

Constantinos

Νεοφερμένος

O Constantinos έγραψε: στις 23:30, 01-10-09:

προσπαθω,και το πετυχαινω,να ζω οσο πιο λακωνικα γινεται.πραγματα που θεωρεις δεδομενα,για μενα ειναι πολυτελειες που δεν μου χρειαζονται.

παντως,στο μονο πραγμα που θα συμφωνησω μαζι σου ειναι οτι καθομαι και ασχολουμαι με εναν ανθρωπο,που οσο και αν τον βοηθας(εμμεσα)δεν καταλαβαινει τιποτα και συνεχιζει την πορεια του ακαθικτος.
βοήθα ρε άνθρωπε, λίγο πιο ευγενικά δεν μπορείς να το κάνεις;;;
Παράθεση

napstor

Διάσημο Μέλος

O napstor έγραψε: στις 23:35, 01-10-09:

βοήθα ρε άνθρωπε, λίγο πιο ευγενικά δεν μπορείς να το κάνεις;;;
το τονισα,εμμεσα.και αφου το θετεις ετσι να σου δωσω αμεση βοηθεια.
η γνωμη μου ειναι να παρεις κατι πιο φτηνο απο αυτο(τα περισσοτερα εχουν παραπλησιες δυνατοτητες) ή να αξιοποιησεις πιο εξυπνα το υπαρχον που διαθετεις.(προσθεση μνημης και λοιπα).ελπιζω να βοηθησα.(εμμεσα ή αμεσα,δεν εχει σημασια).
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 00:30, 02-10-09:

Δεν το πιάνω.
Να πάτε να δώσετε λεφτά σε μια εφήμερη τεχνολογία.
Δηλαδή το πήρες.
Σε 2 μήνες είναι άχρηστο μπροστά στην τρελη παραγωγή που έχει η Apple.
Και μετα ''αχ και δεν περίμενα λίγο'' και μετά από την αρχή.

Βλακείες κατά τη γνώμη μου.
Έχω ένα sony ericsson 2 χρόνια και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω που υστερεί. Ωραία δεν έχει νετ. Στην τελική παλούκα σπίτι στο πισι δεν καταλαβαίνω γιατι και στο κινητό. Τελικά πιο εύκολα παίρνει τηλέφωνο το δικό μου
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 22:12, 02-10-09:

χμμμ κοιτα να σε πω!
Εχω ιποντ σαφλ και ειναι τελιο, ακουω μουσικη και δεν το νιωθω το ιποντ πανω μου(τοσο ελαφρη ειναι!) αμα θες και βιντεακια κιετσι παρε το νανο, το εχει ενας φιλος μου, καλο ειναι αλλα πρεπει να το βαζεις στην τσεπη, ενω εγω το κλιπαρω στη μπλουζα η στο παντελονη μου.Το i pod touch ειναι χασιμο λεφτων, γιατι απο παιχνιδια σκατα, φοριτηκοτικα καθολου, και γενικα αντι για αυτο καλυτερα να επερνες πσπ... αυτα
Παράθεση

Lazos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O Lazos έγραψε: στις 23:12, 02-10-09:

Εγω παιδια αγορασα το iphone 3GS και ειναι γαματο!
Και το πηρα γιατι το γουσταρα εγω!
εκανα συνδεση με ενα μεσαιο παγιο και το πληρωνω καθε μηνα μονος μου οπως ειχα και πριν.
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko έγραψε: στις 00:43, 03-10-09:

Βασικά άμα το πληρώνεις από το χαρτζιλίκι σου τότε δεν το πληρώνεις εσύ
Παράθεση

napstor

Διάσημο Μέλος

O napstor έγραψε: στις 00:54, 03-10-09:

Βασικά άμα το πληρώνεις από το χαρτζιλίκι σου τότε δεν το πληρώνεις εσύ
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,676 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 01:14, 03-10-09:

Τι λέτε ρε... Εγώ όταν λέω μόνος μου εννοώ τα αποθέματα για το Χειμώνα... (aka Χριστουγεννιάτικα κάλαντα...)
Παράθεση

napstor

Διάσημο Μέλος

O napstor έγραψε: στις 01:19, 03-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
Τι λέτε ρε... Εγώ όταν λέω μόνος μου εννοώ τα αποθέματα για το Χειμώνα... (aka Χριστουγεννιάτικα κάλαντα...)
ομως,οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι ανω των 12 ετων και προφανως δεν λενε τα καλαντα.αρα δεν εχουν και ''δικα'' τους λεφτα,εκτος εαν δουλεουν.
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko έγραψε: στις 01:31, 03-10-09:

Ναι τρέξτε να πάρετε τις φίρμες.
Λες και θα κρατήσουν πολύ
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,676 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 01:36, 03-10-09:

ομως,οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι ανω των 12 ετων και προφανως δεν λενε τα καλαντα.αρα δεν εχουν και ''δικα'' τους λεφτα,εκτος εαν δουλεουν.

Βασικά ούτες εγώ λέω τας κάλαντας...:who:
Παράθεση

napstor

Διάσημο Μέλος

O napstor έγραψε: στις 01:45, 03-10-09:

Ναι τρέξτε να πάρετε τις φίρμες.
Λες και θα κρατήσουν πολύ
+1000
Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg

Βασικά ούτες εγώ λέω τας κάλαντας...:who:
αυτο,θα το δουμε τα Χριστουγεννα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Apple Campus - Apple Park - Από Objectivism
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-19 στις 14:56.
    • Apple iPod - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 214 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-10 στις 12:21.
    • HTC Touch II ή HTC Touch Cruise II - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επιλογή Συσκευής.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-01-10 στις 14:54.
    • zune vs iPOD - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-06 στις 17:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα