Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,695 μηνύματα σε 78,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 519 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Sex με περισσότερα από 2 άτομα στην πράξη;

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 19:06, 19-06-05:

Έχετε κάνει sex πέρα από το κλασσικό 1+1?

Θα κάνατε? Με ποιες προυποθέσεις..?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 19:10, 19-06-05:

χλωμό το κόβω, δε νομίζω να τα βγάλω πέρα (εκτός κι αν εννοείς πως ο τρίτος θα είναι άτομο του ίδιου φύλου με εμένα ). δεν ξέρω, ίσως σε κατάσταση απόλυτης μέθης .
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 19:18, 19-06-05:

Χμμμ εμενα στη θεωρία θα μου άρεσε (όχι όμως ο τρίτος να ειναι η τρίτη!) όπως σε όλες τις γυναίκες φαντάζομαι... Στην πράξη όμως θα κόλωνα για πολλους λόγους, πχ ενας απο αυτους οτι μπορει μετα το σεξ να μου άρεσε μόνο έτσι.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:24, 19-06-05:

Εμένα θα μου αρέσε με τρίτη ίσως να δοκίμασω αλλά και για αυτό δεν είμαι σίγουρος
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 19:28, 19-06-05:

Αν ήταν με 2 κοπέλες γούσταρα, αλλά να βλέπω ένα μαντραχαλά να πηδάει την κοπέλα μου δε γουστάρω! Μόνο άμα καθόταν καμμια φάση σε party με απόλυτη μέθη
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,940 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 22:05, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Αν ήταν με 2 κοπέλες γούσταρα, αλλά να βλέπω ένα μαντραχαλά να πηδάει την κοπέλα μου δε γουστάρω! Μόνο άμα καθόταν καμμια φάση σε party με απόλυτη μέθη
Σε παω ρε γιόμα! 8)

Χαλαρά θα το έκανα και με παραπάνω απο μια ταυτόχρονα και φυσικά να παιζε και κανα λεσβιακό μεταξύ τους έτσι για να γουστάρω και λίγο παραπάνω Βασική προϋπόθεση να μην είναι καμία απο αυτές κοπέλα μου (Φαντάζεστε μετά να γουστάρει μόνο κόλπα με την άλλη, να γίνει λεσβία και να μείνω εγω να παίζω το λιθρίνι; )
1
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:11, 19-06-05:

Συνιδειτα ποτε, ουτε με τριτο ουτε με τριτη ουτε με πειρισσοτερους. Ενας και μια, τπτ αλλο. Αλλα υπο μεθη, ψυχολογικη νοσο ή οτιδιποτε αλλο ποτε δεν ξερεις...
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 23:13, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
(Φαντάζεστε μετά να γουστάρει μόνο κόλπα με την άλλη, να γίνει λεσβία και να μείνω εγω να παίζω το λιθρίνι; )
RESPECT

Συμφωνώ 100%
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 23:28, 19-06-05:

χαχαχα, τι θέμα κι αυτό! Δεν έχω κάνει, αλλά ποτέ δε λέω ποτέ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 17-06-18 στις 01:51. Αιτία: Απαγορεύονται τα greeklish.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,940 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 00:09, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
χαχαχα, τι θέμα κι αυτό! Δεν έχω κάνει, αλλά ποτέ δε λέω ποτέ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 17-06-18 στις 01:51. Αιτία: Διόρθωση quote, το οποίο ήταν γραμμένο με greeklish.
Παράθεση

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O openopen έγραψε: στις 04:04, 20-06-05:

Ωραίο Θέμα Μου θυμίσατε περιπέτειες από τα εφηβικά μου χρόνια....δεν θα πω πολλά πέρα του ότι έχει πολύ Γέλιο το Τρίο
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 07:48, 20-06-05:

α πα πα... :thumbsdown: :thumbsdown:
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 09:42, 20-06-05:

Μ'αρεσει που οι περισσοτεροι απορριπτετε το One night stand,αλλα την τριφασικη την θελουμε,ε?
Εγω ναι,με αλλες 2 ομως,οχι με αλλον κ αλλην,διοτι ειδικα αν βλεπω καποιον φιλο μου επι του εργου θα ειχα πεσει κατω απο τα γελια σιγουρα!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 12:42, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
εσυ τωρα γιατι εισαι τοσο jumpy.. ειπα τπτ που να μην επρεπε?!?
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:03, 20-06-05:

Αααχ τί φαντασίωση κι αυτή
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 17:22, 20-06-05:

Οχι οχι, απλά μου άρεσε αυτό που είπες και θα σε έχω κι εσένα στα υπόψιν μου!

Πειράζει να τα χω με 12 απο δω μέσα; Δεν άκουσα αντίρρηση Ωραία προχωράμε κανονικά και όλο αφασία
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 18:05, 20-06-05:

Μια φορά πήγε να γίνει φάση με 2 κοπέλες και εμένα συγχρόνος (περισσότερες λεπτομέριες μη ρωτάτε...) αλλά δυστυχός στράβωσε τελευταία στιγμή! Δεν θα έλεγα όχι παντος σε ενα τετοιο ενδεχόμενο! Τώρα για πρωταγωνιστές εμένα ενα φίλο και μια κοπέλα δεν με ενθουσιάζει η ιδέα αλλά και πάλι δεν θα το απέριπτα, ανάλογα την διάθεση της στιγμής!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 18:37, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Μια φορά πήγε να γίνει φάση με 2 κοπέλες και εμένα συγχρόνος (περισσότερες λεπτομέριες μη ρωτάτε...) αλλά δυστυχός στράβωσε τελευταία στιγμή! Δεν θα έλεγα όχι παντος σε ενα τετοιο ενδεχόμενο! Τώρα για πρωταγωνιστές εμένα ενα φίλο και μια κοπέλα δεν με ενθουσιάζει η ιδέα αλλά και πάλι δεν θα το απέριπτα, ανάλογα την διάθεση της στιγμής!
1o αξίωμα Peter North: "Double Cock Penetration Is Better Than A Single Cock"
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε: στις 20:47, 20-06-05:

Εγώ προσωπικά δεν αντέχω στην ιδέα να βλέπω το συντροφό μου να ερωτοτροπεί με μια άλλη γυναίκα.. :mad17:
Όσο για την άλλη περίπτωση, δεν πιστεύω ότι θα μου έδινε ευχαρίστηση ένας δεύτερος άντρας στο παιχνίδι, γιατί το sex είναι προσωπική υπόθεση και μέσω αυτού μοιράζεσαι πράγματα. ʼμα μπαίνουν κι άλλοι, απλά τα σκορπάς..
Χωρίς βέβαια να κρίνω όσους το έχουν κάνει ή τους αρέσει, ή και τα δύο.
Θέμα γούστου καθαρά!
2
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 21:21, 20-06-05:

Μάλλον συμφωνώ με την Iris_Didini. Εκτός αν μιλάμε για "one night fuck"
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Blacklullaby

Βρείτε παρόμοια