Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,677 μέλη και 2,467,454 μηνύματα σε 78,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 191 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλοκαιρινές διακοπές: Ξεφάντωμα ή χαλλλαρά;

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 778 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 14:13, 28-05-07:

Ιδανικές διακοπές, έ?

Μόνο με την κοπέλα μου, παραλία με βιβλίο, λίγη ξεκούραση, φαγητό και ποτό στο ηλιοβασίλεμα με απαλή μουσικούλα. Αν μετά θέλει κλαμπ θα την συνοδεύσω, αλλά κατόπιν θα το διαγράψω από το μυαλό μου
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 18:40, 28-05-07:

καλα που το ξεθαψατε αυτο τωρα????

μαλλον λογω περιοδου ε?

εμ... και με εκπληξη διαπιστωνω οτι η αποψη μου στην πρωτη σελιδα, παραμενει ακριβως ιδια!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 18:55, 28-05-07:

Ψηφίζω "χαλλλαρά; " γιατί εγώ έτσι ξεκουράζομαι.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:10, 28-05-07:

Εμένα μ αρέσουν ολα, ανάλογα τα κέφια. Συνήθως πάντως πάω με αμόρε διακοπές, εχω χρόνια να πάω με φιλες, νομίζω θα ένιωθα περίεργα μόνη μου σε τέτοια φάση.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 19:18, 28-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από truffinho
Ιδανικές διακοπές, έ?

Μόνο με την κοπέλα μου, παραλία με βιβλίο, λίγη ξεκούραση, φαγητό και ποτό στο ηλιοβασίλεμα με απαλή μουσικούλα. Αν μετά θέλει κλαμπ θα την συνοδεύσω, αλλά κατόπιν θα το διαγράψω από το μυαλό μου
αγάπη μου για φέτος θα το ανεχτείς το κλαμπινγκ μιας και δεν θα μπορείς να επιστρέψεις στο ξενοδοχείο μόνος.... εκτός και αν περπατάς 9 χλμ με τα πόδια χωρίς αυτοκίνητο.....
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 19:49, 28-05-07:

χαλαρα παντα
δεν παμε για κραιπαλες αλλα για να ξεκουραστουμε
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 19:55, 28-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
αγάπη μου για φέτος θα το ανεχτείς το κλαμπινγκ μιας και δεν θα μπορείς να επιστρέψεις στο ξενοδοχείο μόνος.... εκτός και αν περπατάς 9 χλμ με τα πόδια χωρίς αυτοκίνητο.....
αντι να γραφεις ολα αυτα θα μπορουσες να τα πεις ολα με μια απλη φραση

ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 11:31, 29-05-07:

χαλλλαρά
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 11:37, 29-05-07:

Χαλαρά με όλη την παρέα, ελεύθερο κάμπινγκ, φωτιά στην παραλία, μπύρες και μεζεδάκια, κιθάρες και τραγούδια, όπως κάθε καλοκαίρι.
2
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 692 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 11:39, 29-05-07:

χαλαράααα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 11:45, 29-05-07:

Μπά πιο πολύ στο χαλαρώ με βλέπω, αρκετή ένταση έχουμε όλο τον χρόνο!
Αλλα και ο συνδυασμός δεν ακούγετε άσχημο!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 11:52, 29-05-07:

χαλαρα και εγω απο δω και περα, ελπιζω μονο να συμφωνει και η μικρη
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 11:57, 29-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Χμ, κι εγώ ανάμικτα.
Αν και, να πω, το τελευτάιο πράγμα που είναι μέρος των διακοπών μου είναι το clubbing... Μ' αρέσει, δε λέω, και το έχω κάνει... αλλά, όπως λέει και η υποβρύχιά μας, προτιμώ να έχω τη μέρα μπροστά μου, να κάνω μπανάκια και σιέστα και φαγάκι και φασικά να ξεκουραστώ και να φορτίσω μπαταρίες, παρά να σηκώνομαι στις 14.00 με το μάτι πρησμένο. Ένα βραδάκι, αν είναι, για τρελό ξενύχτι, και κατά τ' άλλα εμείς και τ' άστρα!
να γεια σου!! το ιδιο κι εγω!!
Παράθεση

gsova (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 672 μηνύματα.

O gsova έγραψε: στις 12:24, 29-05-07:

χαραράτ!

(ράτ ράτ)
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 02:21, 23-07-11:

Βασικα τα μοιραζω,για τρελο ξενυχτι ισως παω μερα παρα μερα,μαρεσει και να μαι χαλαρα,με τη θαλασσιτσα μου τα ουζακια μου στην παραλια,δεν θελω να παω διακοπες και να ειμαι συνεχια στην τσιτα στ κλαμπς
Παράθεση

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

H λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H λιλ αιθεροβάμων Πετάω..! έγραψε: στις 03:32, 23-07-11:

3 τέταρτα χαλάρωση και 1 τέταρτο ξεφάντωμα!!
1
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε: στις 13:18, 28-08-11:

μπορεις να συνδυασεις ανετα και τα δυο!! καθεσε χαλλλαρραα στη παραλια με το ποτακι σου με την παρεα σου το πρωι και το βραδυ μπορεις να ξεφαντωσεις στα μπαρ του νησιου πχ!
1
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,133 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 13:36, 28-08-11:

Γενικά δεν είμαι του τρελού ξεφαντώματος και του χτυπήματος με τις ώρες σε κλαμπ, μου αρέσουν οι πιο χαλαρές φάσεις. Μπαράκια, καλή μουσικούλα και ποτό με καλή παρέα!
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 13:40, 28-08-11:

χαλαρααααα.....!!!
1
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,293 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 19:48, 28-08-11:

Οι διακοπές μου είναι αυστηρά μονότονες και συνηθισμένες. Μόνο το οτι δεν έχω στο μυαλό μου τίποτα κι οτι είμαι κοντά στη θάλασσα μου φτάνει.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Jim_Pap

Βρείτε παρόμοια