Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,677 μέλη και 2,467,449 μηνύματα σε 78,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 248 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα νέα των δικτύων κινητής τηλεφωνίας

techgirl

Νεοφερμένος

H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε: στις 16:37, 13-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
α σοζ
ειδα την απαντηση και σκεφτηκα πως το ερωτημα ειναι
"ποτε θα παψουν οι εταιριες κινητης να πωλουν τα προσωπικα μας δεδομενα σε εταιριες"
λολγουατ. συνεχιστε
Σε αυτό που λες δεν έχεις καθόλου άδικο, αλλά είναι άλλο θέμα...

Εσένα πάντως δεν σε νοιάζει να βρεις τη φθηνότερη λύση για το κινητό σου;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε: στις 17:33, 19-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
"ποτε θα παψουν οι εταιριες κινητης να πωλουν τα προσωπικα μας δεδομενα σε εταιριες"
Νομίζω πως αυτό μπορείς να το ζητήσεις από την εταιρεία σου και σταματά να το κάνει (ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων)
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 689 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε: στις 00:39, 22-07-14:

Όλες οι εταιρίες κατήργησαν τις κάρτες των 5 ευρώ;
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,367 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 13:28, 22-07-14:

Εγώ πήρα τις προάλλες cosmote 5ευρη. Πού το έμαθες εσύ αυτό?
Παράθεση

sparkling (Γεωργια)

Δραστήριο Μέλος

H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H sparkling 3-4-1994 έγραψε: στις 13:44, 22-07-14:

στο περιπτερο της γειτονιας μου και μενα μου ειπαν οτι τις καταργησαν .αλλα αλλου βρηκα.. δεν ξερω τι παιζει..
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,944 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 14:24, 22-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από sparkling
στο περιπτερο της γειτονιας μου και μενα μου ειπαν οτι τις καταργησαν .αλλα αλλου βρηκα.. δεν ξερω τι παιζει..
Σε εμάς εδω και καιρό λενε οτι καταργηθηκαν. Θυμαμαι μια φιλη μου που έψαχνε πριν μήνες και της είπαν οτι καταργήθηκαν
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια