Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,997 μέλη και 2,479,814 μηνύματα σε 78,991 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 549 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σεξ και εμμηνορρυσία

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 12:44, 05-04-07:

Εγώ πάντως δεν θα το διακινδύνευα....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 12:44, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Απορια:
Γιατι ειναι τοσο πιο επιρρεπης η γυναικα στο να κολλησει κατι οταν εχει περιοδο? Καταλαβαινω γιατι απο θαλασσα, αμμους κλπ. Αλλα απο το σεξ?
Αν δεν κάνω λάθος απο την θάλασσα δεν κολάς τίποτα (το αλάτι καει τα μικρόβια) αλλα απο πισίνα και άμμο μπορείς να κολλήσεις
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:45, 05-04-07:

Οκ, απο σεξ ομως? Εννοειται οτι ο συντροφος δεν εχει τιποτα..
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 12:50, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Όσο για το αν θα το κάνεις η όχι, ποτέ μην λές ποτέ, φαντάσου να πάει ο σύντροφος σου φαντάρος, να έρθει μετά απο 6 μήνες και να έχει μόνο κανα δυο μέρες άδεια, τι θα κάνεις?
Δεν νομίζω και πάλι οτι θα το έκανα. Πιο πολύ θα με ένοιαζε να τον δω, να τον αγκαλιάσω, να κάνουμε τρυφερότητες παρά να π*δηχτούμε.
1
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 12:50, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Οκ, απο σεξ ομως? Εννοειται οτι ο συντροφος δεν εχει τιποτα..
Κι εγώ την έχω αυτή την απορία!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 13:03, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Αν δεν κάνω λάθος απο την θάλασσα δεν κολάς τίποτα (το αλάτι καει τα μικρόβια) αλλα απο πισίνα και άμμο μπορείς να κολλήσεις
Δεν ισχύει αυτό Γιάννη μου.
Μπορείς να κολλήσεις πολύ εύκολα, ένα σωρό μύκητες.......
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:07, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Δεν ισχύει αυτό Γιάννη μου.
Μπορείς να κολλήσεις πολύ εύκολα, ένα σωρό μύκητες.......
Δεν το ήξερα αυτό!
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 14:11, 05-04-07:

πάντως επειδή με προβληματίζουν λίγο οι απαντήσεις σας, θέλω να τονίσω ότι είναι εύκολο να έχουν οργασμόκαι οι δύο χωρίς κολπική διείσδυση, με πολλούς τρόπους. Εσείς εννοείτε ότι δεν κάνετε ΚΑΘΟΛΟΥ σεξ?
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 14:37, 05-04-07:

Εμείς μάλλον εννοούμε κολπικό σεξ με τη λέξη σεξ...
1
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:32, 05-04-07:

Εγώ εννοώ τα πάντα πάντως, εκτός από το να μου κάνει εκείνος στοματικό..
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 18:28, 05-04-07:

Σιχαινομαι.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:36, 05-04-07:

Από την 3η μέρα και μετά... ναι χωρίς πρόβλημα
Βέβαια δεδομένου ότι εμένα κρατάει 4 μέρες όλες κι όλες κι άρα την 3η μέρα είναι "τελειώματα"
Οπότε... μετά από ένα μπανάκι.... γιατί όχι
1
Παράθεση

menelia (Μενελία-Μαρία)

Νεοφερμένος

H Μενελία-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H menelia έγραψε: στις 23:17, 05-04-07:

Θα απαντήσω σε κάτι που διάβασα παραπάνω.Από το σεξ με τον σύντροφο σου μπορείς να πάθεις οποιαδήποτε μόλυνση εφόσον όλα είναι ανοιχτά εκεί κάτω αλλα και επίσης για το λόγο ότι ο συντροφός σου μπορεί να είναι φορέας οποιουδήποτε ιού χωρίς να το ξερει.(λέγοντας φορέας εννοώ να υπάρχει μέσα του χωρίς να το ξερει ο ίδιος)Και επιπλέον ειναι και αηδιαστικό δεδομένου όλα αυτα που βγαίνουν από εκει κάτω,φανταστείτε πως θα νιώθει ο άντρας.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 07:50, 07-04-07:

δεν το χω κανει ποτε και ουτε προκειται.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:08, 10-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Θεωρείτε οτι αυτά τα δύο μπορούν να συμβαδίσουν; Το έχετε κάνει ποτέ; Πιστευετε οτι αν ο άνδρας σιχαίνεται δεν αγαπά αρκετά τη σύντροφο του;
Προσωπικά δεν το έχω κάνει και ούτε θέλω (σιχαίνομαι και εγώ και ο σύντροφος μου) αλλά τελευταίως ακούω αρκετά ζευγάρια να το κάνουν...
Δεν Μπορώ να καταλάβω πώς έχουμε γίνει έτσι, μα καλά αυτοί που ξέρεις δεν νοιώθουν άσκημα; δεν αηδιάζουν; πώς μπορείς να το κάνεις αυτό, εδώ απλά να έχεις και συχένεσε τον εαυτό σου πόσο μάλλον ο σύντροφός, κατα την δική άποψη είναι κάτι που πρέπει η γυναίκα να κρατάει για την πάρτη της
Παράθεση

nikgal

Νεοφερμένος

Ο nikgal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O nikgal έγραψε: στις 10:49, 13-09-15:

Το εχετε κανει; Πειτε τις γνωμες/εμπειριες σας αν αξιζει και προτασεις για να γινει σωστα.
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,522 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 11:41, 13-09-15:

Πιο παλιά το σεξ με περίοδο το θεωρούσαν ταμπού, σύμφωνα με τις "θεωρίες" περί της "ακάθαρτης γυναίκας". Οι γιατροί σήμερα έχουν αντίθετη γνώμη και δεν βλέπουν σοβαρούς λόγους για να το αποφεύγει ένα ζευγάρι. Δεν πρόκειται για πληγή ώστε να είναι η επαφή επώδυνη. Η απόλαυση της γυναίκας δεν θα είναι μειωμένη, μάλιστα σε πολλές γυναίκες τις μέρες αυτές η σεξουαλική επιθυμία είναι πιο έντονη. Καλύτερα να το αποφύγουν τις 2 πρώτες μέρες που μπορεί να υπάρχει πόνος και που η ροή αίματος είναι μεγαλύτερη και να χρησιμοποιήσουν μια παλιά βυσσινί πετσέτα για να μη λερωθούν τα σεντόνια. Πάντως, το προφυλακτικό είναι απαραίτητο, καθώς και ο κίνδυνος εγκυμοσύνης δεν λείπει, αλλά και αυξάνονται οι πιθανότητες μετάδοσης μικροβίων. Μάλλον πρόκειται για θέμα προσωπικής επιλογής. Αν ο ένας από τους δύο δεν νοιώθει άνετα, καλύτερα να μη γίνει. Όπως λένε και τα τραγούδια "Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι κι άλλοι δρόμοι" ή "Δυο πόρτες έχει η ζωή". Βέβαια, αν πρόκειται για ζευγάρι π.χ. φοιτητών που σπουδάζουν σε άλλη πόλη και έρθουν οι "κομουνιστές" το διήμερο που μετά από πολύ καιρό θα συναντηθούν, τότε δεν υπάρχουν περιθώρια δισταγμού.

2
2
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:21, 13-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από nikgal
Το εχετε κανει; Πειτε τις γνωμες/εμπειριες σας αν αξιζει και προτασεις για να γινει σωστα.
Όχι στο σπίτι σου, εκτός αν δεν έχεις πρόβλημα να καθαρίσεις.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:46, 16-09-15:

Μόνοι οι άντρες εδώ πέρα λέτε ότι σιχαίνεστε τη περίοδο της κοπέλας σας. Εκεί έξω κυκλοφορούν άντρες που δε τους νοιάζει αν έχεις περίοδο ή οχι, θα σε "αγαπήσουν'' έτσι κι αλλιώς.
Λίγο λέρωμα, λίγο πλυντήριο ασαπ, αλλά λεπτομέρειες, άμα σου' ρθει το πάθος της στιγμής δε ρωτάς πολλά, αλλά ντάξει μην είναι και πρώτη μέρα κιόλας, είναι too much. Προσωπικά το αποφεύγω, αλλά έχει συμβεί πάνω στο πάθος της στιγμής. lol
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,522 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 00:24, 17-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Μόνοι οι άντρες εδώ πέρα λέτε ότι σιχαίνεστε τη περίοδο της κοπέλας σας. Εκεί έξω κυκλοφορούν άντρες που δε τους νοιάζει αν έχεις περίοδο ή οχι, θα σε "αγαπήσουν'' έτσι κι αλλιώς.
Λίγο λέρωμα, λίγο πλυντήριο ασαπ, αλλά λεπτομέρειες, άμα σου' ρθει το πάθος της στιγμής δε ρωτάς πολλά, αλλά ντάξει μην είναι και πρώτη μέρα κιόλας, είναι too much. Προσωπικά το αποφεύγω, αλλά έχει συμβεί πάνω στο πάθος της στιγμής. lol
Πάλι οι άντρες φταίνε; Μήπως και οι πιο πολλές γυναίκες λένε "καλύτερα όχι"; Κι εσύ η ίδια λες ότι το αποφεύγεις. Για στιγμή πάθους ή έκτακτες περιπτώσεις, δεν υπάρχει πρόβλημα. Το λέρωμα δεν είναι τραγικό, υπάρχουν και βυσσινί πετσέτες ή το κάνεις στο ντους. Έχω γράψει αναλυτικά λίγα μηνύματα πιο πάνω. Αν ο ένας από τους δύο δεν θέλει, υπάρχουν και άλλοι τρόποι.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια