Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,655 μέλη και 2,466,659 μηνύματα σε 78,312 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 502 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δένεστε με το sex;

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 02:29, 13-04-07:

Εγώ πάντως σίγουρα δένομαι....
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 02:41, 13-04-07:

μπα! μόνο με το σεξ όχι, με άλλα πράγματα όμως σε συνδυασμό με το καλό σεξ, νιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:35, 13-04-07:

Σκεφτόμουν πάντως (ναι το παθαίνω κι αυτό που και που! ) ότι μπορεί με το σεξ να μη μπορέσω να δω καθαρά κάποια πράγματα.. που αν δεν ενέδιδα, πιθανόν να ήταν ολοφάνερα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 13-04-07 στις 09:44.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:35, 13-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
με το σεξ είναι βρε Γιάννη... απλά οι από πάνω μου εξέφρασαν μία άποψη στο δένεστε στο σεξ και είπα να πω κι εγώ άποψη

μετά από αυτή την διευκρίνηση νομίζω ότι μπορείς να απαντήσεις

thnks!
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 15:16, 10-06-10:

Δένομαι πάρα πολύ....έρχεσαι πιο κοντά με τον σύντροφό σου έτσι....
1
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 19:41, 27-06-10:

ναι , όπου και αν είμαι , ότι και αν κάνω , συνέχεια το θυμάμαι

4
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 20:31, 27-06-10:

Δενεστε με το σεξ?

3
Παράθεση

johnnie2 (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O johnnie2 έγραψε: στις 21:30, 12-09-10:

Εγώ βασικά δεν ξέρω αλλά συνήθως ερωτεύομαι καποια και θέλω να κάνω σεχ με κάποια άλλη.Είναι ανησυχητικο?να το κοιτάξω?
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:36, 12-09-10:

Όχι δεν είναι ανησυχητικό!

Εάν πραγματικά σε ενδιαφέρει δες αυτό: https://www.e-steki.gr/showthread.php...614#post623614

Αρχική Δημοσίευση από Helen Fisher
[...]Αλλά αυτά τα τρία εγκεφαλικά συστήματα, η επιθυμία για σεξ, η ρομαντική αγάπη και η προσκόλληση, δεν είναι πάντα συνδεδεμένα μεταξύ τους. Μπορεί να αισθάνεστε μια βαθιά προσκόλληση με ένα μόνιμο σύντροφο ενώ ταυτόχρονα αισθάνεστε έντονη ρομαντική αγάπη για κάποιον άλλο, ενώ αισθάνεστε σεξουαλική παρόρμηση για ανθρώπους που δεν σχετίζονται με τους άλλους συντρόφους. Εν συντομία, είμαστε ικανοί να αγαπάμε περισσότερους από έναν ανθρώπους ταυτόχρονα.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 21:47, 12-09-10:

E , νταξει τωρα...οχι και αγαπη η σεξουαλικη ορμη/ελξη...
Παράθεση

johnnie2 (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O johnnie2 έγραψε: στις 22:18, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Όχι δεν είναι ανησυχητικό!

Εάν πραγματικά σε ενδιαφέρει δες αυτό: https://www.e-steki.gr/showthread.php...614#post623614
mmmm αυτο θα σε παρακαλούσα να το δίξεις σε όλες με τις οποίες τραβάω ζορια πάνω σε αυτό το θεματακι!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 22:24, 12-09-10:

Εγώ είπα ότι δεν είναι αφύσικο ή παράλογο. Δεν είπα ότι είναι όλοι υποχρεωμένοι να το δεχτούν.
Ο άνθρωπος ξεχωρίζει για την ικανότητά του να τιθασεύει τις ορμές του...
Παράθεση

worshipperjesus

Δραστήριο Μέλος

Ο worshipperjesus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O worshipperjesus έγραψε: στις 23:27, 12-09-10:

Μάπα οι εικονιζόμενες χειροπέδες. Μέσα στα πρώτα 10 λεπτά έσπασε το ένα από τα δυο κλειδάκια της συσκευασίας, ενώ τελικά διαπίστωσα ότι ανοίγουν και χωρίς το κλειδί. Τζίφος.
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,711 μηνύματα.

O nPb O Libertus έριξε ποινή για λογοκρισία. έγραψε: στις 23:30, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από worshipperjesus
Μάπα οι εικονιζόμενες χειροπέδες. Μέσα στα πρώτα 10 λεπτά έσπασε το ένα από τα δυο κλειδάκια της συσκευασίας, ενώ τελικά διαπίστωσα ότι ανοίγουν και χωρίς το κλειδί. Τζίφος.
Πάρε τις χειροπέδες του Κουφοντίνα ή του αδελφού Ξηρού ...αυτές είναι με τις ευλογίες της Μπακογιάννη (Μητσοτάκης).
1
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 19:46, 12-08-11:

κ εγω δενομαι με το σεξ,φυσικα δεν περιμενα αυτο για να νιωθω και να ειμαι ενα με τον συντροφο μου αλλα μ αυτο γινεσαι στην κυριολεξια ενα
3
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 19:51, 12-08-11:

Ναι
Αλλά κάνω την σκύλα
5
Παράθεση

mariophys (Μάριος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.

O mariophys έγραψε: στις 19:58, 12-08-11:

Όχι ιδιαίτερα. Βέβαια αυτό έχει να κάνει και με το γεγονός οτι είμαι ένα ανισόρροπο δημαγωγικό κάθαρμα που δεν δένεται εύκολα γενικώς, οπότε για τους κανονικούς ανθρώπους μπορεί μην ισχύει!
Παράθεση

delirium (Βασιλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός . Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O delirium I was blessed to be cursed έγραψε: στις 07:16, 23-01-12:

Λίγοι άνθρωποι δε δένονται με το σεξ. Εγώ ανήκω στην πλειονότητα. Αν με τη σύντροφο μου το σεξ είναι καλό τότε δένομαι και πολύ μάλιστα!!!
4
Παράθεση

wonderfool

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H wonderfool έγραψε: στις 14:35, 20-07-12:

αν υπάρχει και εγκεφαλική διέγερση, ναι.
1
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 02:11, 11-10-12:

Με κάποιον που δεν είμαστε σε σχέση και δεν αγαπάμε και δεν έχουμε αισθήματα; Αν έχουμε μόνο το σεξ; Θα δείξει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος