Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,717 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 478 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εργασία ή χαρά ;

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 23:59, 02-10-13:

Η αλήθεια είναι ότι για να αποδώσεις κάπου θα πρέπει να ειναι καλό το εργασιακό περιβάλλον και από θεμα ανθρώπων αλλα και από θεμα χώρου αλλα κυρίως να ειναι κατι που σου κεντρίζει το ενδιαφέρον...
Δυστυχώς με τα σημερινα δεδομένα και την άσχημη οικονομική κατάσταση οι αμοιβές έχουν πεσει στα πατώματα... και δεν σου κάνει κέφι να δουλεύεις αλλά να αναρωτιέσαι "Ρε παιδια τι εγινε; Δουλεια Φόροι... Φοροι και Δουλειά"...που από μόνο του είναι και κουραστικό και ενοχλητικό και δεν σου προσφέρει καμία χαρά...
Οπότε θες να πιστεύεις ότι η δουλεια σου θα προσφερει σε κάποιους ανθρώπους κάτι καλύτερο αυτό από μονο του είναι παρήγορο και σου δίνει χαρά… κι ας μην αμείβεσαι καλά….
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε: στις 01:00, 03-10-13:

Μολις ειδα τα πρωτα ποστ απο το 2005 που λενε ''συντηρεισαι με 800 ευρω??'' και ''αμα ειναι πανω απο 1000 ευρω'' μπορω να πω οτι ενα δακρυ κυλισε
2
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 01:39, 03-10-13:

πωπω πραγματικά.. κι εγώ έπαθα ένα σοκ πλέον τα 800 θεωρούνται πολύ καλός μισθός.. εγώ θα χαιρόμουν πάρα πολύ να έβγαζα τόσα .... και τότε.... δεν την έβγαζες με αυτά τα λεφτά.... μέσα σε λίγα χρόνια πώς αλλάξανε τα πράγματα!?!?!
Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε: στις 02:11, 03-10-13:

αμ πως να ναι χαρα η μισθωτη σκλαβια ?? οταν ξερεις οτι παιρνεις ενα πολυ μικρο μερος του πλουτου που παραγεις ? οταν ξες οτι αλλος καρπωνεται τον κοπο και τον ιδρωτα που χυνεις εσυ ?
η εργασια θα ναι και χαρα μονο οταν καταφερουμε να απελευθερωθουμε απο αυτο το απανθρωπο συστημα και εργαζεται ο καθενας μας για την καλυτερευση του βιοτικου επιπεδου ολοκληρης της κοινωνιας ταυτοχρονα με το δικο του
1
Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε: στις 09:54, 03-10-13:

Εξαρτάται απο τα ατομικά ενδιαφέροντα συνήθως είναι αγγαρεία αλλά πολλές φορές είναι και χαρά σε κάθε περίπτωση τον πρώτο ρόλο έχει το χρήμα, θα μπορούσα να κάνω μια εργασία/ χαρά με λιγότερα χρήματα εξαρτάται απο τις οικονομικές δυνατότητες τσάμπα ποτέ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια