Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,643 μέλη και 2,466,359 μηνύματα σε 78,288 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 465 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πότε πιστεύετε ότι είναι η σωστή ηλικία για την πρώτη σεξουαλική επαφή;

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:39, 15-08-07:

Για πιον λογο bill;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,269 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 10:02, 15-08-07:

Στα 14 χρόνια, 8 μήνες και 5 μέρες
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,788 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 17:22, 15-08-07:

Γιατί τότε και έχεις μάθει σίγουρα περισσότερα για το σεξ και έχεις τελειώσει το σχολείο,που θεωρητικά είναι η προτεραιότητά σου μέχρι τα 18
1
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:34, 15-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Γιατί τότε και έχεις μάθει σίγουρα περισσότερα για το σεξ και έχεις τελειώσει το σχολείο,που θεωρητικά είναι η προτεραιότητά σου μέχρι τα 18
Τι παραπανω να μαθεις για το σεξ;... Αυτα που πρεπει να ξερεις τα ξερεις απο πολυ νωριτερα... Εξαρτατε βεβαια ποσο εχεις ασχολιθει και πιες ειναι η πηγες σου... Αν σου τα εχει πει ολα ο Μητσος ο σουγιας χαιρω πολυ.... Εγω ομως πχ απο εδω μεσα εμαθα πολλα πραγματα, και την πρωτη μου φορα ηξερα πολυ καλα τι εκανα και πως να το κανω (η κοπελα μου δεν πιστευε οτι ητανε η πρωτη μου φορα...)

Το σχολειο παλι δεν εχει καμια σχεση με το σεξ.... Και ενας φοιτιτης εχει ως προτερεωτιτα τις σπουδες του, και ενας φανταρος την θυτια του, και ενας εργαζομενος την δουλεια του, και ενας γονιος τα παιδια του, αν ειναι ετσι να περιμενουμε να βγουμε στην συνταξη και τοτε μπορουμε να κανουμε σεξ.... Το σεξ ποτε δεν θα ειναι προτερεωτιτα, και το οτι εχεις αλλες προτερεωτιτες δεν σημενει οτι πρεπει και να απεχεις απο το σεξ... Να, τωρα που σερφαρεις στο internet ειναι προτερεωτιτα; Διασκεδαση ειναι... Γιατι λοιπον να μην διασκεδασεις και με το σεξ;....
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 17:42, 15-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
ετσι ειναι οπως τα λεει ο κρονος μπιλ μετα που θα εχεις οικογενεια υποχρεωσεις... δεν θα κανεις σεξ με την γυναικα σου?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,257 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 17:52, 15-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
ετσι ειναι οπως τα λεει ο κρονος μπιλ μετα που θα εχεις οικογενεια υποχρεωσεις... δεν θα κανεις σεξ με την γυναικα σου?
Συμφωνώ (αν εγώ έτυχε να κάνω όντως μετά το σχολείο Αν και δεν το επιδίωξα)
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 18:04, 15-08-07:

αλλο αν τυχει κ αλλο αν γινετε εσκεμμενα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,257 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:16, 15-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
αλλο αν τυχει κ αλλο αν γινετε εσκεμμενα
Καλά κάτσε να πάει 15-16 να αρχίσουν οι ορμόνες της εφηβείας να κάνουν τη δουλειά τους και θα σου πω εγώ αν θα επιμείνει στις απόψεις αυτές
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:19, 15-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Καλά κάτσε να πάει 15-16 να αρχίσουν οι ορμόνες της εφηβείας να κάνουν τη δουλειά τους και θα σου πω εγώ αν θα επιμείνει στις απόψεις αυτές
Και τωρα 14 ειναι... Δεν μπορει να μην εχει ορμονες και ορμες... Εγω παντος αν στα 14 ειχα ευκαιρια σιγουρα θα ειχα κανει κατι....
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 18:20, 15-08-07:

α καλα.. ναι!!! στανταρ
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 18:28, 15-08-07:

Συμφωνώ με όλους τους παραπάνω που είπαν ότι εξαρτάται με το πότε θα νιώσει κάποιος έτοιμος. Έτοιμος δε σημαίνει ότι να έχει γνώσεις πάνω στο θέμα, αλλά ότι θα είναι σε θέση να το ευχαριστηθεί.
Ίσα ίσα, που δεν πρέπει να πει κάποιος ότι η τάδε ηλικία είναι η σωστή, γιατί έτσι δημιουργείται μια πίεση και σκέφτεται ο άλλος/άλλη "έφτασα στην ηλικία που πρέπει να κάνω σεξ, πρέπει οπωσδήποτε να το κάνω γιατί έτσι κάνουν όλοι κτλ κτλ" και με αυτό το σκεπτικό μετατρέπει κάτι που υποτίθεται ότι πρέπει να είναι πολύ όμορφο σε κάτι καταναγκαστικό.
1
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,083 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:36, 15-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Ίσα ίσα, που δεν πρέπει να πει κάποιος ότι η τάδε ηλικία είναι η σωστή, γιατί έτσι δημιουργείται μια πίεση και σκέφτεται ο άλλος/άλλη "έφτασα στην ηλικία που πρέπει να κάνω σεξ, πρέπει οπωσδήποτε να το κάνω γιατί έτσι κάνουν όλοι κτλ κτλ" και με αυτό το σκεπτικό μετατρέπει κάτι που υποτίθεται ότι πρέπει να είναι πολύ όμορφο σε κάτι καταναγκαστικό.
Πολλά ρισπέκτ, ντοκ.

Κι αυτή η πίεση το μόνο που κάνει είναι να στερεί την απόλαυση.
1
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:42, 15-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
ή εκτός αν μια άποψη είναι ριζωμένη για τα καλά στον χαρακτήρα κάποιου με αποτέλεσμα αυτός ο κάποιος να έκανε τα πάντα να μην "προδώσει" τον χαρακτήρα του
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 18:53, 15-08-07:

ποια αποψη Πανο? να θελέι καποιος να ολοκληρωσει στα 18 κ μετα να παει με οποια βρει μπροστα του...

εκτος αν το κανει για θρεισκευτικο λογο...
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:02, 15-08-07:

Δεν με κατάλαβες, δεν συμφωνώ με αυτό που έγραψα ... απλά ανέφερα ΓΕΝΙΚΑ πως μπορεί κάποιος να σκέφτεται
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 19:06, 15-08-07:

καταλαβα... κ καταλαβα οτι δεν συμφωνεις... κ προσθετω οτι πολυ δυσκολα καποιος θα αντεξει κ αν αντεξει θα παει με την πρωτη που θα βρει μπροστα του...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:10, 15-08-07:

Ίσως αλλά τουλάχιστον, σύμφωνα με αυτόν, θα έχει πετύχει τον στόχο του ...
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,788 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 19:55, 15-08-07:

15 γίνομαι το Νοέμβρη.άλλο να είσαι παντρεμένος και άλλο να είσαι μαθητής και απ'τις επιδόσεις σου να εξαρτάται το εισόδημά σου και η επαγγελματική σου πορεία στο μέλλονΣτην εφηβεία όλοι έχουν ορμές και νιώθουν ότι είναι έτοιμοι,αλλά συγκρατιέσαι και λίγο...Και γιατί να πάω με όποια βρω μπροστά μου?
1
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:59, 15-08-07:

Μα τι δουλεια εχει το σεξ με τις επιδοσεις σου; Με την ιδια λογικη θα εχει επιπτωση και στις επιδωσεις σου στην δουλεια, οποτε μπορει και να σε απολισουν στο τελος.... και τοτε τι θα κανεις; Θα κοψεις το σεξ μεχρι να ξαναβρεις δουλεια;
Και κανεις λαθος, δεν νιωθουν ολοι ετοιμοι...
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 20:01, 15-08-07:

Ε πώς δεν έχει εγώ κρίνω από συνομήλικούς μου που ήταν καλοί μαθητές και μόλις ασχολήθηκαν με τα αισθηματικά παραπάνω από όσο έπρεπε έπεσε η επίδοσή τους...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura, Akis53