Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,635 μέλη και 2,466,071 μηνύματα σε 78,268 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 376 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

doop

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O doop έγραψε: στις 13:34, 21-07-19:

Ντροπή σου που το αγνοεις....

https://el.wikipedia.org/wiki/4711
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,710 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:37, 21-07-19:

Ναι ξέρω τι είναι που κολλάει με την Montblanc?
Παράθεση

doop

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O doop έγραψε: στις 13:40, 21-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Ναι ξέρω τι είναι που κολλάει με την Montblanc?
Ξέρω γω? Παραθεση έκανα απλώς για να απαντήσω πιο....προσωπικά (τι φίλοι είμαστε άλλωστε?)
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,373 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:01, 15-08-19:

Κορίτσια, χρησιμοποιεί καμία απο εσάς body mist αντί για άρωμα;

Σκέφτομαι να καταργήσω το άρωμα γιατί μετά απο λίγη ώρα τα περισσότερα μου μυρίζουν οινόπνευμα.
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 21:08, 15-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Κορίτσια, χρησιμοποιεί καμία απο εσάς body mist αντί για άρωμα;

Σκέφτομαι να καταργήσω το άρωμα γιατί μετά απο λίγη ώρα τα περισσότερα μου μυρίζουν οινόπνευμα.
Έχω χρησιμοποιήσει απο το the body shop . Υπέροχη η φράουλα αλλά σε μισή ώρα το άρωμα δεν υπήρχε. Προσωπικά δε με βόλεψε αλλά δε ξέρω αν έφταιγε η μαρκα που θεωρείται καλή ξέρω γω
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,373 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:45, 15-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Εχέμυθη
Έχω χρησιμοποιήσει απο το the body shop . Υπέροχη η φράουλα αλλά σε μισή ώρα το άρωμα δεν υπήρχε. Προσωπικά δε με βόλεψε αλλά δε ξέρω αν έφταιγε η μαρκα που θεωρείται καλή ξέρω γω

Σκεφτόμουν να πάρω κάτι σε άρωμα γαρδένια ή γιασεμί, μιας και είναι οι νότες που μου αρέσουν περισσότερο σε άρωμα. Δεν έχω αγοράσει ποτέ κάτι απο Body Shop να σου πω την αλήθεια!
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 22:16, 15-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Σκεφτόμουν να πάρω κάτι σε άρωμα γαρδένια ή γιασεμί, μιας και είναι οι νότες που μου αρέσουν περισσότερο σε άρωμα. Δεν έχω αγοράσει ποτέ κάτι απο Body Shop να σου πω την αλήθεια
Ωραίο το γιασεμί. Όσο για το body shop, έχει ωραίες ενυδατικες για τά χέρια, δεν έχω δοκιμάσει κάτι άλλο πέραν από αυτών τών δύο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες