Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,635 μέλη και 2,466,002 μηνύματα σε 78,265 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 166 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Στοματικό, με προφυλακτικό ή χωρίς;

Κάνετε στοματικό:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 124)
Mε προφυλακτικό
24
19,35%
Xωρίς προφυλακτικό
100
80,65%
Δεν κάνω στοματικό
0
0%
Δεν επιθυμώ να απαντήσω
0
0%

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 02:01, 04-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Αν θες να μειώσεις τις πιθανότητες να κολλήσεις, να έχεις σταθερό σύντροφο ή να πηγαίνεις με ζιγκολό που πηγαίνει τακτικά για εξετάσεις.
Δεν είπα ότι έχω αρχίσει να αγχώνομαι μήπως έχω κονδυλώματα στον οισοφάγο. Είπα ότι έχω αρχίσει να αηδιάζω με την συζήτηση και τις περιγραφές.
9
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 19:30, 04-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Ούτε εσύ είσαι όμως όταν λες για αφροδισιακά...
Eχεις απωλέσει το τόπι.
Δε το ειπα εγω αυτο...ο jokeover το ειπε.
1
2
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 20:59, 04-07-11:

Κάθε γυναίκα που κάνει αυτό με απωθεί τελείως, πόσο μάλλον όλες αυτές οι συζητήσεις και οι λεπτομέρειες πώς και γιατί. Πολύ το κουράσατε. Χωρίς προφυλακτικό πάντως είναι επικίνδυνο, παίζετε με τη φωτιά.
1
1
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 02:40, 05-07-11:

Που κανει ποιο ;
2
1
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 03:33, 05-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Eχεις απωλέσει το τόπι.
Δε το ειπα εγω αυτο...ο jokeover το ειπε.
ΟΚ, ένα λάθος κάναμε.
1
1
Παράθεση

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O ΜαθητήςΕΠΑΛ έγραψε: στις 22:57, 05-07-11:

Αν τον ξέρεις τον άλλο σε τι ακριβώς χρησιμεύει το προφυλακτικό στο στοματικό ;
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 11:40, 06-07-11:

σε τίποτα? :p
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,998 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 12:09, 06-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από ΜαθητήςΕΠΑΛ
Ποτέ δεν είσαι 100% για τον άλλο (ειδικά για εφηβικές και νέων ενηλίκων ηλικίες). Το προφυλακτικό βοηθάει στην πρόληψη ασθενιών.
4
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 23:25, 06-07-11:

Ε μα υποτίθεται πως είσαι σίγουρος για το/-η φίλο/-η σου. Και στη χειρότερη πας και κάνεις εξετάσεις, δε λέει να έχεις σχέση και να χρησιμοποιείς προφυλακτικό και στο στοματικό -.-
1
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,083 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:27, 06-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από ΜαθητήςΕΠΑΛ
Ε ναι, αφού όσο περισσότερο ξέρεις τον άλλον, τόσο σε φοβούνται τα STDs και όταν έρχεσαι λένε "ΜΑΜΑ, ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ", και φεύγουν τρέχοντας.
3
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 00:30, 23-07-11:

Και με και χωρις

Χωρις η απολαυση ειναι μεγαλυτερη φυσικα αλλα και με προφυλακτικο δεν αηδιαζω απο το πλαστικο,ειδικα οταν εχει γευση
1
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 21:56, 10-05-13:

Το να φορας προφυλακτικο ενω η αλλη σου κανει στοματικο,ειναι καταρχην προσβολη για την κοπελα,χανεται ο αισθησιασμος της πραξης.
2
1
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,499 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 00:05, 11-05-13:

Όχι δα και προφυλακτικό για το στοματικό. Προφανώς δεν θα κάνω στοματικό με κάποια τυχαία, αλλά με την κοπέλα μου που είμαστε μαζί χρόνια, έχουμε μοιραστεί τα πάντα και έχουμε καταργήσει πλέον εντελώς το προφυλακτικό. Συμφωνώ με τον προπληκτρολογήσαντα που έγραψε ότι "ειναι καταρχην προσβολη για την κοπελα,χανεται ο αισθησιασμος της πραξης". Στο παιχνίδι συμμετέχουν όλες οι αισθήσεις. Γιατί να χαλάσεις μερικές? Π.χ. στο στοματικό μετράει και το να βλέπεις. Μου φαίνεται γελοίο να βλέπω το πλαστικό. Όσο για τις τεχνητές γεύσεις των προφυλακτικών που γράφτηκε πιο πάνω, μπορούμε να δώσουμε γεύσεις και στο φυσικό, (π.χ. η μερέντα είναι μια πολύ καλή ιδέα). Τώρα αν κάποιος επιμένει για απόλυτη ασφάλεια, υπάρχει και η λύση της εικόνας:

5
1
Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε: στις 02:08, 11-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Όσο για τις τεχνητές γεύσεις των προφυλακτικών που γράφτηκε πιο πάνω, μπορούμε να δώσουμε γεύσεις και στο φυσικό, (π.χ. η μερέντα είναι μια πολύ καλή ιδέα). Τώρα αν κάποιος επιμένει για απόλυτη ασφάλεια, υπάρχει και η λύση της εικόνας:

Μαν, τι γράφεις? τι πίνεις βραδιάτικα ? μερέντα είσαι σοβαρός? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ. Αυτό πρώτη φορά το άκουσα.
2
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 02:14, 11-05-13:

Κάπως ίουι σαν ιδέα θαρρώ. Και άντε να ξεφορτωθείς την πλαστικίλα μετά...
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,499 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 02:24, 11-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Κάπως ίουι σαν ιδέα θαρρώ. Και άντε να ξεφορτωθείς την πλαστικίλα μετά...
Πια πλαστικίλα? Η μερέντα είναι γεύση για χωρίς πλαστικό.

1
Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε: στις 11:08, 11-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Το να φορας προφυλακτικο ενω η αλλη σου κανει στοματικο,ειναι καταρχην προσβολη για την κοπελα,χανεται ο αισθησιασμος της πραξης.
Χάνεται όμως και ο σεβασμός για την υγεία της.

Χαίρομαι.... που φοβάσαι μήπως την προσβάλλεις.

Αλλά.... http://www.medlook.net.cy/article.asp?item_id=888

http://www.ourlife.gr/permalink/19176.html

Η μαγκιά πληρώνεται ακριβά.

Όχι δα και προφυλακτικό για το στοματικό. Προφανώς δεν θα κάνω στοματικό με κάποια τυχαία, αλλά με την κοπέλα μου που είμαστε μαζί χρόνια, έχουμε μοιραστεί τα πάντα και έχουμε καταργήσει πλέον εντελώς το προφυλακτικό. Συμφωνώ με τον προπληκτρολογήσαντα που έγραψε ότι "ειναι καταρχην προσβολη για την κοπελα,χανεται ο αισθησιασμος της πραξης". Στο παιχνίδι συμμετέχουν όλες οι αισθήσεις. Γιατί να χαλάσεις μερικές? Π.χ. στο στοματικό μετράει και το να βλέπεις. Μου φαίνεται γελοίο να βλέπω το πλαστικό.

Ναι, όταν είναι η πρώτη σου και είσαι ο πρώτος της. Αλλιώς τι να πω Δια?

Σε έχω κόψει ιδιαίτερα ευφυή....

Αν θεωρείς γελοίο το πλαστικό, φαντάσου γέλια που θα κάνουμε αργότερα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη elepan : 11-05-13 στις 14:08.
1
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 12:15, 11-05-13:

Πια πλαστικίλα? Η μερέντα είναι γεύση για χωρίς πλαστικό.
νταξει ντάξει καταλάβαμε
1
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,640 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 13:40, 11-05-13:

Χάνεται όμως και ο σεβασμός για την υγεία της.
Για τη δικια της!? Γιατι για τη δικια σου? Ξερεις ποσο βρομικο ειναι το στομα? ΑΠΕΙΡΑ βακτηριδια και μικροοργανισμοι. Για να μην αναφερθω σε HPV και τα λοιπα.

Ασε που και το φιλι ειναι τραβηγμενο απο τα μαλλια, υπατητιδες, εμπολα, χαντα, λασα, βουβονικη πανωλη.

Και συγνωμη αλλα τα χερια μας ειναι τα πιο βρομικα μερη του σωματος μας δεν δεχομαι να με κρατανε απο το χερι χωρις γαντι, που ξερω γω τι ειχε πιασει πιιο πριν απαπαπαππα.

(εντυπωσιακο που επιβιωσε η ανθρωποτητα μεχρι το 1990 περιπου που εγιναν διασημα τα προφυλακτικα - βεβαια συμφωνα με τη θρησκεια τα προφυλακτικα ειναι ο σατανας. Αλλα παλι και το σεξ ειναι ακομα πιο σατανας)
2
Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε: στις 13:51, 11-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από epote
Για τη δικια της!? Γιατι για τη δικια σου? Ξερεις ποσο βρομικο ειναι το στομα? ΑΠΕΙΡΑ βακτηριδια και μικροοργανισμοι. Για να μην αναφερθω σε HPV και τα λοιπα.
Για όλους. Δεν γλείφουμε όπου να 'ναι. Αλλιώς τον ξέρουμε τον δρόμο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura