Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,635 μέλη και 2,466,094 μηνύματα σε 78,269 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 441 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς θα θέλατε να γίνει η κηδεία σας;

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,119 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 23:11, 08-05-12:

Εγώ θα ήθελα να μαζευτούν όλοι οι φίλοι μου σε μια παραλία το βράδυ και να γίνουν σκνίπα στο ποτό και στο τέλος να μου πούνε όλοι μαζί αντίο κοιτώντας τον ουρανό και τραγουδώντας. Δεν καταλαβαίνω γιατί ο θάνατος θεωρείται κάτι τόσο τραγικό. Έχω χάσει πολλούς στενούς συγγενείς και τους περισσότερους σε νεαρή ιλικία γι αυτό και έχω συμβιβαστεί πλήρως με την ιδέα τους θανάτου. Ο θάνατος είναι αυτός που δίνει νόημα στη ζωή μας και κάνει την κάθε στιγμή μοναδική. Δε πιστεύω ότι οι νεκροί πάνε σε ένα καλύτερο μέρος, αυτά είναι πιστεύω παραμύθια που λέμε στον εαυτό γιατί δεν εκμεταλλευτήκαμε το χρόνο μας όσο ο άλλος ήταν ζωντανός στο έπακρο και τώρα απλά μετανιώνουμε γιαυτό. Ο θάνατος καθορίζει τη ζωή και γιαυτό πρέπει να ζούμε την κάθε στιγμή.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 23:14, 08-05-12:

Λοιπόν, εγώ επειδή δεν θέλω να στεναχωριούνται οι φίλοι μου στην κηδεία, θέλω να έχει καλεσμένες στριπτιζέζ που να κάνουν σόου για να ελαφρύνουν το κλίμα. Αν δεν γίνεται, καλό θα ήταν να παίζει το τραγούδι sorry for party rocking
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 23:56, 08-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Λοιπόν, εγώ επειδή δεν θέλω να στεναχωριούνται οι φίλοι μου στην κηδεία, θέλω να έχει καλεσμένες στριπτιζέζ που να κάνουν σόου για να ελαφρύνουν το κλίμα. Αν δεν γίνεται, καλό θα ήταν να παίζει το τραγούδι sorry for party rocking
Ο Χριστος και ο Θεος. Εσυ εισαι χειροτερος απο μενα Εγω εχω ταξει τις ντουλαπες μου, σε ποιες φιλες μου θα πανε και ποια. Παντως την κηδεια μου δεν τη σκεφτομαι, δεν εχω σκοπο να ψοφισω, ποσο μαλλον συντομα
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 23:58, 08-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Υou can leave your hat on... τουρου, τουρουρουρού.
Και να τα βγάζουν όλα στο μνημόσυνο;
Ανάσταση!
Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε: στις 00:00, 09-05-12:

Να με θάψουν μπρούμυτα,γιατί αν βρικολακιάσω την έβαψαν.
1
Παράθεση

wonderfool

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H wonderfool έγραψε: στις 12:27, 09-05-12:

το σώμα είτε δωρεά στην ιατρική σχολή στο πανεπιστήμιο (ας κάνουμε και κάτι χρήσιμο)
και αν κάποια στιγμή το παίρνει η οικογένεια πίσω καύση.

Αυτό με τους τάφους το βρίσκω αισχρό.

Κατά τα άλλα μια μάζωξη τύπου party, εις μνήμην, ωραίο θα ήταν!
Παράθεση

SparklingGrey

Περιβόητο Μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε: στις 02:31, 11-05-12:

Με μουσική υπόκρουση. Και στο δείπνο κάτι σε κρέας στα κάρβουνα. Όχι ξενέρωτα κόλλυβα!
1
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 03:03, 11-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από SparklingGrey
Και στο δείπνο κάτι σε κρέας στα κάρβουνα.

αρκεί να μην ψάξει κανείς στο φέρετρο...
3
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 09:03, 11-05-12:

Εγώ θα ήθελα να δωρίσω ότι μπορεί να δωριστεί από το σώμα μου... Τα πάντα..Προτιμώ να χαρίσω την καρδία μου, τα μάτια μου, τα νεφρά μου κ.α σε ανθρώπους που πραγματικά θα το έχουν ανάγκη και όχι στα σκουλήκια! Συνεπώς δεν νομίζω να γίνει κανονική κηδεία μετά την αποσυναρμολόγηση παρα μόνο μια τελετή στην εκκλησία. Ε θα ήθελα στην τελετή να παίξει ένα βίντεο το οπόιο θα έχω γυρίσει εγώ και θα ευχαριστώ τους ανθρώπους που ήταν δίπλα με αγαπούσαν και θα τους λέω να μην στεναχωριούνται πάντα με μια μουσική υπόκρουση στο background. Αυτά..
Το ότι δεν θέλω να πεθάνω είναι άλλη υπόθεση. Και θέλω να πεθάνω όσο πιο ανώδυνα γίνεται..Δηλαδή να μην νιώσω πόνο. Να σας πω κιόλας οτι προτιμώ να πεθάνω στον ύπνο μου. Να κοιμηθώ επειδή θα το θέλω και όχι τα ματάκια μου να κλείσουν επείδη το θέλει κάποιος άλλος..
Παράθεση

mayram999 (Μαρία)

Νεοφερμένος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H mayram999 έγραψε: στις 15:13, 04-06-12:

Εγώ προτιμώ να γίνω δωρήτρια και ότι μείνει να το κάψουν και να το πετάξουν στην θάλασσα την ώρα που θα παίζει το αγαπημένο μου τραγούδι.
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 15:23, 20-06-12:

αυτό υπόκρουση!
Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 15:36, 20-06-12:

με αυτο μουσικη υποκρουση
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 16:17, 20-06-12:

Σκέφτομαι πως θα μπορούσα μετά το θάνατό μου, να επιστρέψω ως φαντασματάκι, και να σας "πειράζω" στο e-steki..
Να προσθέτω 15.000 θετικές ψήφους όπου μου αρέσει η απάντηση..
Να δημιουργώ νέο θέμα συνομιλίας με το υπερπέραν.. (θα περνάμε ωραία εκεί, είμαι πλακατζού εγώ!)..
Θα σας λέω τους επόμενους αριθμούς του Τζόκερ.. (Φυσικά με ΠΜ - μην κεδίσουν πολλοί τα λεφτά και πάρει ο καθένας από 1 Ευρώ)..
Και θα συντονίζω τους συντονιστές!!
2
Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,134 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 19:41, 21-06-12:

Αφου δεν θα μαι κει οπως και να ναι....Αρκει να μη με φανε τα ορνια και ατιμαστει το σωμα μου...Ειναι υβρις οπως και να το κανουμε!!
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 19:47, 21-06-12:

Dont worry. θα στειλουμε την Αντιγονη να σου ριξει λιγο χωμα απο πανω.
4
Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,134 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 23:31, 21-06-12:

Ας ειναι....lol! Aλλα μην την καταδικασει ο Κρεοντας για χαρη μου...ΚΡΙΜΑ ειναι 2η φορα!(Σταματω το off topic)
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 03:55, 24-06-12:

το μονο που με νοιαζει ειναι να με σκεπασουν μη την σημαια του ημιθεου.................
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 10:50, 24-06-12:

Εγω θα ηθελα να με ταριχευσουν!!! Και οχι κηδειες και πολλα κλαματα!!
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 10:57, 24-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Εγω θα ηθελα να με ταριχευσουν!!!

Ενα λεπτό ρε συ Λενιν,
και μετά τι να σε κάνουν δλδ?
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 11:16, 24-06-12:

θα τον βγαζουν εξω στις σημαντικες στιγμες της οικογένειας
4
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια