Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,649 μέλη και 2,466,513 μηνύματα σε 78,302 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 549 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

O Ιησούς στο Google Maps: Αλήθεια , τύχη ή μοντάζ ;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:25, 29-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Τί άλλο θα σκαρφιστούν αυτοί οι χριστιανοί... Έχουν καταντήσει γραφικοί...
Ε κάλα μπορεί να μην το έκαναν χριαστιανοί αλλά η google......
Εδώ η αντιστοιχη υπηρεσία της msn έσβησε την apple από τον χάρτη!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 20:29, 14-08-05:

Ας δούμε και μερικές φωτογραφίες από την επιφάνεια του πλανήτη Άρη...
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mars12.jpg
Εμφανίσεις:  126
Μέγεθος:  13,9 KB  
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 20:30, 14-08-05:

Είναι συναισθηματικοί αυτοί οι εξωγήινοι!
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:42, 14-08-05:

Στην κόκκινη στο πρώτο ποστ τι υποτίθεται οτι φαίνεται? δεν βλέπω κάτι αξιοπερίεργο!
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

O Rattlehead έγραψε: στις 11:09, 15-08-05:

Κι εγώ δυσκολεύτηκα να το καταλάβω στην αρχή.. Θέλει και λίγη φαντασία
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:34, 15-08-05:

Μήπως το νοήμα τις φωτογραφίας είναι ότι και καλά υπάρχει το ίδιο πέτρομα όπως στην πρώτη φωτογραφία του μηνύματος 22 ;

Σας παραθέτω και μια εικόνα να δείτε τι εννοώ
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 05:49, 16-08-05:

Είναι η προτομή που Αρχι(μί)δη. OMFG Έλεο©.
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 58 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 00:14, 15-04-08:

Ο Ιησούς είναι. Είναι προφανές (θα έλεγα άμα με δέρνανε πολύ)
Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε: στις 00:48, 15-04-08:

Αλήθεια ή μοντάζ ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστεύει ότι θέλει.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη olibos2008 : 15-04-08 στις 01:00.
Παράθεση

ale3andros

Δραστήριο Μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O ale3andros έγραψε: στις 14:06, 29-09-08:

Να ρωτήσω και εγώ κάτι χαζό?

Αυτός που έβγαλε τη φήμη (ότι πρόκειται για το πρόσωπο του Ιησού) τον έχει δει ποτέ του? Γιατί για να πω ότι κάτι μοιάζει σε κάποιον, πρέπει αυτόν τον κάποιον να τον έχω δει... Λέω τώρα εγώ... Ωσαν χαζά-σκεπτόμενος!
1
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 18:34, 29-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από olibos2008
Αλήθεια ή μοντάζ ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστεύει ότι θέλει.
Όπως λέει δηλαδή ο λαός, "ας τον τρελό στην τρέλα του";;; Από "δημοκρατική άποψη", δεν μπορεί να διαφωνήσει κανείς...λογικά!
Παράθεση

ale3andros

Δραστήριο Μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O ale3andros έγραψε: στις 09:41, 30-09-08:

...και επεκτείνωντας το σκεπτικό του Νωεύς:

Φυσικά και μπορεί ο καθένας να πιστεύει ότι θέλει, αλλά μερικά πράγματα που είναι οφθαλμοφανή δεν είναι θέμα πίστης. Το ομοίωμα αυτό στην φώτο δεν μοιάζει σε κανέναν, έχει απλά χαρακτηριστικά ανθρώπινου προσώπου, με αρκετή φαντασία... Για να μη σας πω, ότι εμένα μου φέρνει και λίγο σε μούρη τίγρης.

Άρα ο καθένας είναι ελεύθερος να φαντάζεται ότι θέλει αρμόζει στην προκειμένη περίπτωση.
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 12:04, 30-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από ale3andros
...και επεκτείνωντας το σκεπτικό του Νωεύς:

Φυσικά και μπορεί ο καθένας να πιστεύει ότι θέλει, αλλά μερικά πράγματα που είναι οφθαλμοφανή δεν είναι θέμα πίστης. Το ομοίωμα αυτό στην φώτο δεν μοιάζει σε κανέναν, έχει απλά χαρακτηριστικά ανθρώπινου προσώπου, με αρκετή φαντασία... Για να μη σας πω, ότι εμένα μου φέρνει και λίγο σε μούρη τίγρης.

Άρα ο καθένας είναι ελεύθερος να φαντάζεται ότι θέλει αρμόζει στην προκειμένη περίπτωση.
"Φαντάσου" λοιπόν, φίλε και αδελφέ Αλέξανδρε, σ' ένα κόσμο δοσμένο στην "εικονική πραγματικότητα", σαν το σημερινό, πόσο δύσκολο είναι να ξεχωρίσει κανείς...τι συκιά που δεν κάνει σύκα, από...τα σύκα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια