Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,646 μέλη και 2,466,430 μηνύματα σε 78,296 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 182 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Instant Messengers

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 687 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 01:52, 18-06-08:

Πλάκα πλάκα και εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό. Μήπως όντως κάποιος μπήκε και έκανε τις επαφές block μόνο και μόνο σαν επιδειξη δυναμης;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 01:54, 18-06-08:

Εγω θα ελεγα μηπως ανοιξες κανενα αρχειο η πατησες κανα λινκ που σου εστειλαν και αυτο ηταν ιος???

Γιατι εγω σαν ασχετη που ειμαι αυτο εκανα και το μσν μου τα ειχε παιξει μεχρι να τον ξεφορτωθω!
Παράθεση

Gemini5661

Νεοφερμένος

H Gemini5661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος management . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Gemini5661 έγραψε: στις 02:09, 18-06-08:

παιδιά σε μια φίλη μου δεν ανοίγει με τιποτα εδώ και 5 μέρες. όλα τα υπόλοιπα λειτουργούν κανονικά εκτος απο αυτό. κάνει απεγκατάσταση, το ξανακατεβάζει,εγκατάσταση και ξανά τα ίδια...δεν έχει ιό,γιατί το κοίταξε και δεν πατάει λάθος κωδικό,γιατί στο windows live messenger μπαίνει κανονικα....
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 03:03, 18-06-08:

Το άκουσα να συμβαίνει σε πολλούς το συγκεκριμένο με τη διαγραφή των επαφών. Συγκεκριμένα, ένας φίλος μου χθες είπε ότι 12:30 ακριβώς πέταξε πολλούς χρήστες έξω ταυτόχρονα... Ιός δεν παίζει να είναι χωρίς να είμαι βέβαια ειδικός.

Μάλλον δεισλειτουργία του ίδιου του msn...

Επίσης κάτι ακούγεται για msn επί πληρωμή. Δεν ξέρω αν ευσταθεί...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:22, 18-06-08:

Ο μονος που εχει προσβαση ειναι η αδερφη μου απο το δικο μου pc, αλλα δεν θα εκανε τιποτα τετιο... Αν και αυριο θα την ρωτισω αν ανοιξε καθολου το μσν μου η τιποτα, και η κοπελα μου πρεπει να ξερει τον κωδικο μου αλλα δεν θα εκανε τιποτα τετιο...Τωρα αν καπιος το εκανε σαν επιδηξη δυναμης δεν θα θελε και να δειξει καπως οτι αυτος το εκανε; Η εστω οτι ειναι ενεργια ανθρωπου;

@fantasmenos καμια παραπανω πληροφορια; οσο για το μσν επι πληρωμη, κυκλοφορει εδω και πολυ καιρο το γνωστο σπαμ μεΐλ αλλα και εντος του messenger το κλασικο "στειλτο σε ολες σου τις επαφες" οτι και καλα θα το κανουν ετσι αλλα αν το στειλεις σε ολους εσυ θα την γλητωσεις, αλλα περα απο αυτο δεν νομιζω να υπαρχει τιποτα...

Φοβαμε κιολας μην ειναι τιποτα... να παρατισω το e-mail και να κανω καινουργιο; Τι να κανω;
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 03:31, 18-06-08:

Πάντως τώρα που ρώτησα μου είπε ότι δεν έχει άλλο πρόβλημα ο συγκεριμένος. Όσο για πληροφορίες μάλλον απλώς ήταν κόλλημα της στιγμής. Βέβαια περίμενε να ακούσεις και τη γνώμη κανενός κομπιουτερά... Δεν είναι και το φόρτε μου αυτά
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:31, 18-06-08:

A! Να προσθεσω οτι μου ηρθαν κατι e-mail που λεγανε οτι το μαΐλ που εστειλα στις ταδε διευθινσης (δεν τις εχω δει ποτε μου) δεν φτασανε, το μηνυμα ειναι καθαρα σπαμ, και ενοειτε δεν το εστειλα εγω...... Τωρα τι κανω;....
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,756 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 04:03, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
A! Να προσθεσω οτι μου ηρθαν κατι e-mail που λεγανε οτι το μαΐλ που εστειλα στις ταδε διευθινσης (δεν τις εχω δει ποτε μου) δεν φτασανε, το μηνυμα ειναι καθαρα σπαμ, και ενοειτε δεν το εστειλα εγω...... Τωρα τι κανω;....
Κάνε έλεγχο του πισί για spyware και μετά άλλαξε τον κωδικό σου.-
1
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 19:28, 09-08-08:

Τώρα τελευταία αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τον MSN. Βάζω φόντο μια εικόνα που θέλω εγώ για τις συνομιλίες και την ορίζω προεπιλεγμένη και αν βγω και ξαναμπώ μου βγάζει ένα φόντο λευκό και δείχνει αυτό ως προεπιλεγμένο. Τι φταίει και πως μπορώ να το διορθώσω αυτό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 14:44, 11-08-08:

Λοιπόν, κανείς;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:49, 11-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από SeCra_0.1
Τώρα τελευταία αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τον MSN. Βάζω φόντο μια εικόνα που θέλω εγώ για τις συνομιλίες και την ορίζω προεπιλεγμένη και αν βγω και ξαναμπώ μου βγάζει ένα φόντο λευκό και δείχνει αυτό ως προεπιλεγμένο. Τι φταίει και πως μπορώ να το διορθώσω αυτό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Που είναι αποθηκευμένη η εικόνα που βάζεις;
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 14:51, 11-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Που είναι αποθηκευμένη η εικόνα που βάζεις;
Στο pc πουθενά. Αλλά την είχα χρησιμοποιήσει στο παρελθόν και έμεινε στο msn και μπορώ να την επιλέξω. Αλλά την επόμενη φορά που θα ανοίξω το msn το φόντο θα είναι λευκό.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:53, 11-08-08:

Ίσως να έχει απομείνει μόνο η προεπισκόπηση της διαθέσιμη. Μπορείς να ξαναβρείς την εικόνα;
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 14:55, 11-08-08:

Ναι, άνετα. Οκ, το κατάλαβα. Thanks!
Παράθεση

vasso88

Νεοφερμένος

H vasso88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H vasso88 έγραψε: στις 22:35, 21-10-08:

Καλησπερα!Ειμαι καινουργια στν παρεα...Χτες μπηκα στο msn μου απο υπολογιστη της σχολης και οταν γυρισα σπιτι και ξαναμπηκα μετα απο λιγο μ εβγαλε μηνυμα οτι η λιστα επαφων μου ειναι κενη..Επισησ σε όλες τισ επαφες μου πηγε email απο μενα με ιο.. Ξερει κανεις τι μπορει να συνεβει??
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 22:38, 21-10-08:

Ειχε ιο το pc της σχολης... Μου εχει τυχει το ιδιο πραγμα... Μεγαλη πικρα... Προσωπικα δεν ασχολιθικα καν, εκανα αμεσως καινουργειο...
Παράθεση

vasso88

Νεοφερμένος

H vasso88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H vasso88 έγραψε: στις 22:41, 21-10-08:

Κατεβασα καινουργιο....Πρεπει να αλλαξω τν λογαριασμο μου??Παιζει να κολλησε τν ιο και το λαπτοπ μου??
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:06, 01-11-08:

Βγήκε νέος Live Messenger (MSN). Αρκετά αλλαγμένη εμφάνιση.
http://download.live.com/messenger
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:31, 02-11-08:

BΕΤΑ δεν είναι αυτός;
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:48, 02-11-08:

Yeap αλλά δεν έχει ιδιαίτερα προβλήματα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια