Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,970 μέλη και 2,478,636 μηνύματα σε 78,945 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 537 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Instant Messengers

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,315 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 22:10, 22-01-06:

Και τα δύο είναι πολύ καλα. To gaim ειναι λίγο πιο "χακεράδικο" αλλά δεμ θα έχεις πρόβλημα. Απλά να είσαι έτοιμη να έχεις καμιά φορά προβλήματα στο file transfer και με τα δύο ειδικά με MSN.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 23:26, 22-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Και τα δύο είναι πολύ καλα. To gaim ειναι λίγο πιο "χακεράδικο" αλλά δεμ θα έχεις πρόβλημα. Απλά να είσαι έτοιμη να έχεις καμιά φορά προβλήματα στο file transfer και με τα δύο ειδικά με MSN.
Με το trillian θα έχω το πρόβλημα ή με το άλλο???
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 08:26, 23-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Με το trillian θα έχω το πρόβλημα ή με το άλλο???
Και με τα 2
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 20:20, 09-02-06:

βοηθεια!! σορι κιολας που ενοχλω με τετοια θεματα, αλλα το βλαμμενο το pc μου δε με πιστευει οτι θελω να κανω msn! πως μπορω να κανω;; γιατι μου βγαινουν κατι ακυρα συνεχεια....
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 20:26, 09-02-06:

Χρειάζεσαι ένα passport, δες:
www.passport.net
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:50, 10-05-06:

Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος γνωριζει αν μεσω του skype sms μπορεις να λαβεις μηνυματα και αν ναι ποσο θα κοστισει σε καποιον να σου στειλει ενα sms. Τελος θα ηθελα να ρωτησω τι αριθμο αποστολεα εχουν τα μηνυματα που στελνει καποιος απο το skype
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 17:21, 11-05-06:

Το είχα ψάξει παλαιότερα αλλά δεν είχα βρει άκρη ούτε με τις χρεώσεις αλλά ούτε και κατάφερα να στείλω και τελικώς απλά το προσπέρασα ..Μακάρι να ξέρει κάποιος να μας πει(!!!)
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:44, 11-05-06:

οι χρεωσεις ειναι 10 λεπτα το μηνυμα
Λοιπον το νουμερο που φαινετε στο μηνυμα ειναι το nick που εχει ο αποστελεας στο skype επισης οπως ειναι λογικο καποιος δεν μπορει να στειλει μνμ σε χρηστη του skype
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 16-05-06 στις 13:26.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:27, 16-05-06:

Τελος υπαρχει και δυνατοτητα να βαλεις στα sms να φαινεται το νουμερο του κινητου σου ... πολυ καλο ...
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 17:48, 16-05-06:

Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες exp..Από ότι είδα δεν είναι και πολύ διαδεδομένος τρόπος πάντως.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 17:58, 16-05-06:

Επίσης ένα κακό είναι οτι δεν μπορεί να στείλει με ελληνικούς χαρακτήρες...
Ή δεν έχουμε βρει ακόμα τον τρόπο
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 14:08, 18-05-06:

χμου, δε βρήκα γενικό θέμα για το skype. αν υπάρχει, την ξέρετε τη δουλειά σας . δε με διαφωτίζετε λιγάκι σχετικά με το τι παίζει, τιμές κτλ;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:31, 18-05-06:

Οι τιμες για ελλαδα ειναι 0.02 για σταθερο και 0.2 για κινητο (το λεπτο παντα). Το sms κοστιζει 10 λεπτα (δεν συμφερει, το ξερω) ... Επισης σου προτεινω να χρησιμοποιησεις skype μονο αν εχει adsl 384 ή ακομη καλλιτερα κατι καλλιτερο ...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:35, 18-05-06:

Επισης ολη την λιστα με τις χρεωσεις μπορεις να την δεις εδώ
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:04, 13-07-06:

Τελικα το θεμα συμβατοτητας δεν ξεχαστηκε.
Κοιταξτε εδώ
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:12, 25-07-06:

Βρε παιδια, μου εχει σπασει τα νευρα! Απο την κυριακη, με δειχνει να ειμαι οφλαιν στους αλλους, οτι στατους και να βαλω!! Πολυ σπανια, και τελειως τυχαια πιστευω, με βγαζει ονλαιν. Και νομιζω οτι δεν φταιει το δικο μου γιατι δοκιμασα και απο του αδερφου μου και τα ιδια... Ασε που, δεν ξερω αν εχει σχεση, οταν μιλαω με καμερα κολλαει συνεχεια. Εχω adsl 384 οποτε δεν νομιζω να δικαιολογειται τετοιο προβλημα, την προηγουμενη βδομαδα δουλευε τζιτζι!! Καμια ιδεα?
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 12:26, 25-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Βρε παιδια, μου εχει σπασει τα νευρα! Απο την κυριακη, με δειχνει να ειμαι οφλαιν στους αλλους, οτι στατους και να βαλω!! Πολυ σπανια, και τελειως τυχαια πιστευω, με βγαζει ονλαιν. Και νομιζω οτι δεν φταιει το δικο μου γιατι δοκιμασα και απο του αδερφου μου και τα ιδια... Ασε που, δεν ξερω αν εχει σχεση, οταν μιλαω με καμερα κολλαει συνεχεια. Εχω adsl 384 οποτε δεν νομιζω να δικαιολογειται τετοιο προβλημα, την προηγουμενη βδομαδα δουλευε τζιτζι!! Καμια ιδεα?
Δοκίμασες να κατεβάσεις το τελευταίο update? Και εμένα έκλεινε η κάμερα χωρίς λόγο πριν λίγο καιρό!
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 13:13, 25-07-06:

Uninstall και εγκατάσταση του τελευταίου update!

Windows Live Messenger 8.0.0792
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:56, 25-07-06:

Γενικώς η έκδοση αυτή έχει πολλά προβλήματα. Και μένα μία δούλευε και μία δεν δούλευε, ώσπου εκνευρίστηκα, έβαλα την 7.5 και βρήκα την υγειά μου!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:54, 25-07-06:

Άλλαξα τον τίτλο σε κάτι όχι και τόσο γενικόλογο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια