Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,671 μέλη και 2,467,172 μηνύματα σε 78,346 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 430 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα καλύτερα θρίλερ που έχετε δει!

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:54, 03-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
το μάτι 1
στίγματα
το the ring

τα έχετε δει φαντάζομαι γι αυτό δεν γράφω τί ειναι το καθε ενα
To μάτι 2 πάντως δεν ήταν και τόσο καλό...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 18:23, 04-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
To μάτι 2 πάντως δεν ήταν και τόσο καλό...
το μάτι 2 ήταν σκέτη αηδία γαι εμένα
και αυτό που είπε κVkey είναι καλό

Γαμώτο βλέπω πολλά έργα και δεν θυμάμαι τους τίτλους
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 18:39, 04-08-05:

Τα κλασικά θρίλερ τα έχετε εξαντλήσει;Για μένα αυτά αξίζουν των τελευταίων χρόνων είναι οδοντόκρεμες.Πήγαινε σε ένα ενημερωμένο dvd shop και ζήτα κάτι απο Χίτσκοκ( Τα πουλιά πχ.).
Προφητεία και τα 4 είναι εξίσου καλά.
Το έβδομο σημάδι με την Ντέμι Μουρ.
Η Λάμψη -το πρώτο έργο με τον Νίκολσον μόνο και μόνο για το ύφος του.
Και φυσικά ότι βρεις απο Στήβεν Κινγκ.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:32, 13-08-05:

Μισελ απο οτι κατάλαβα έχουμε την ίδια πόρωση με τα θρίλερ,ξέρεις κάποια καλα ψυχολογικά θρίλερ που είδες και σου άρεσαν????
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:47, 13-08-05:

Χμμμ τώρα τελευταία έχω δει κάμποσα...αν και περισσότερο μου αρέσουν όχι μόνο ψυχολογικά αλλά και θρίλερ με λίγο μεταφυσικό μέσα, οπότε θα σου πω ποιά μου άρεσαν με βάση τα παραπάνω...
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
  1. The Ring και γιαπώνέζικο και αμερικάνικό, κορυφή!!!
  2. Η ταυτότητα (Identity) - τελειώς απρόβλεπτο φινάλε!
  3. Οι Άλλοι - αν δεν το έχεις δει, που δε νομίζω
  4. Misery -αρκετά ψυχολογικό, απο τα πρώτα του Stephen King
  5. Rose Red - και πάλι Stephen King
  6. The Shining - Stephen King και εδω, αν και πολύ κατώτερο του Rose Red
  7. Saw - καλο θρίλερ αλλά πρέπει να έχεις και κάποιες αντοχές στις αηδιαστικές σκηνές (αηδιαστικές όχι τόσο για το τι δείχουν αλλά για το τι ξέρεις ότι γίνεται), ένα μόνο θα σου πω:
  8. Unsaid
  9. The hand that Rocks the craddle - αν και παλιά ταινία, απο τα καλύτερα θρίλερ που έχω δει.
Αυτά προς το παρόν! Αν θυμηθώ κι άλλα θα τα προσθέσω!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 14:52, 13-08-05:

χμ, όχι ότι είναι ακριβώς θρίλερ, αλλά αξίζει πραγματικά να δείτε το old boy... λιώνω το απίστευτο soundtrack του αυτές τις μέρες .
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 01:03, 14-08-05:

Επειδή πάντα έλεγα να το δω και όλο κάτι γινόταν τελευταία στιγμή, μόλις είδα το post σου είπα "Τελειώσαν τα ψέματα, θα το κατεβάσω να το δω". Όπερ και εγένετο. Ένα έχω να πω για το έργο: " "
Τώρα κατεβάζω και το soundtrack...
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:00, 16-08-05:

Κατά τη γνώμη μου από τα πιο τρομαχτικά θρίλερ ήταν το Παρασκευή και 13. Επίσης ένα άλλο (που είναι του Carpenter) είναι το ''Στο στόμα της τρέλας''
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 02:05, 17-08-05:

Μπορεί αυτό που θα πω να είναι λίγο... μπανάλ, αλλά το καλύτερο θρίλερ που έχω δει είναι Ο Εξορκιστής. Στις επόμενες 2 θέσεις θα συμφωνήσω με το κουνελάκι για Το Μάτι Ι, και το The Ring I.
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 02:07, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead
Μπορεί αυτό που θα πω να είναι λίγο... μπανάλ, αλλά το καλύτερο θρίλερ που έχω δει είναι Ο Εξορκιστής. Στις επόμενες 2 θέσεις θα συμφωνήσω με το κουνελάκι για Το Μάτι Ι, και το The Ring I.
Για το 1 δεν λες;
Πάντως θυμάμαι ότι μου είχαν αρέσει και τα 2 και 3 αλλα πλέον δεν θυμάμαι τπτ απο αυτά!
Το καινούριο λέει τπτ;
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 02:25, 17-08-05:

Για το The Ring μιλάς ε; Είδα το 1 (αμερικάνικο και γιαπωνέζικο - το γιαπωνέζικο είναι που βάζω στην.. "καλή" λίστα!) και το 2 το γιαπωνέζικο πάλι.. Μόνο το 1 αξίζει πιστεύω, τα άλλα είναι απλά για να βγάλουν περισσότερα λεφτά
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 02:38, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead
Για το The Ring μιλάς ε; Είδα το 1 (αμερικάνικο και γιαπωνέζικο - το γιαπωνέζικο είναι που βάζω στην.. "καλή" λίστα!) και το 2 το γιαπωνέζικο πάλι.. Μόνο το 1 αξίζει πιστεύω, τα άλλα είναι απλά για να βγάλουν περισσότερα λεφτά
Για τον εξωρκιστή εννούσα...
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

O Rattlehead έγραψε: στις 03:30, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Για τον εξωρκιστή εννούσα...
Ωχ σόρι..! :γκάφα:
Δεν τα είδα τα άλλα δυστυχώς..

Α, πολύ καλό είναι και η Έκτη Αίσθηση, βέβαια όχι τόσο για τον τρόμο όσο για το σενάριο και το απροσδόκητο τέλος της ταινίας.
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 258 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 06:44, 17-08-05:

Η κατάρα (Γιαπωνέζικη έκδοση) και η έκτη αίσθηση.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 19:32, 19-08-05:

Οσοι δεν το έχετε ήδη δει,δείτε το Saw και θα μείνετε κάγκελο στο τέλος!Παρεπιμπτόντως,ετοιμάζεται και το Saw 2!!!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:53, 29-08-05:

Και ένα άλλο καλό θρίλερ ήταν το Boogeyman...
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 258 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 04:32, 30-08-05:

Και άλλο ένα το Freddy vs Jason.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 14:05, 31-08-05:

Eπίσης το ''Παρασκευή Και 13'' είναι πολύ ωραίο αλλά όταν το είδα είχα τρομάξει πάρα πολύ.....
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:58, 10-09-05:

Εμένα προσωπικά ο Εξορκιστής δεν μου άρεσε έχω δει και το 1 και το 2

αλλά ανάμεσα σε 1 και 2 είναι καλύτερο το 1
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 15:44, 10-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_
Οσοι δεν το έχετε ήδη δει,δείτε το Saw και θα μείνετε κάγκελο στο τέλος!Παρεπιμπτόντως,ετοιμάζεται και το Saw 2!!!
Φέτος βγήκε στους κινηματογράφους? ποιος παίζει?? τώρα με έφαγε η περιεργεια....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θρίλερ - Από vaggos7
      Το θέμα έχει λάβει 251 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-07-14 στις 19:53.
    • Τα καλύτερα βιβλία που έχετε διαβάσει - Από Dickensian
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-11-12 στις 01:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα