Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,976 μέλη και 2,478,848 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 282 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κρύβει κινδύνους το θαλάσσιο σεξ;

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,655 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 00:33, 02-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Στο θεμα μας τωρα,
ΔΕν ξερω απο τετια αλλα μηπος η λυση ειναι καμια παραλια;
Sorry για το OFFtopic... καλό μέρος η παραλία, αλλά ποτέ μέσα στη θάλασσα. :exclamati
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 02-08-05 στις 00:34.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:41, 02-08-05:

γιατι οχι μεσα στην θαλλασα; Απο οτι ακουω ειναι και ωραια μεσα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,655 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 00:49, 02-08-05:

γιατι οχι μεσα στην θαλλασα; Απο οτι ακουω ειναι και ωραια μεσα
Ωραία θα είναι... αλλά θα κολλήσετε /σουν και δε θα ξεκολλάτε /νε :o
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:57, 02-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
Ωραία θα είναι... αλλά θα κολλήσετε /σουν και δε θα ξεκολλάτε /νε :o
Στην παραλία όμως θα κολήσει άμμος γενικά πιστεύω ότι και στα δύο υπάρχουν τεχνικά προβλήματα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 00:59, 02-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Στην παραλία όμως θα κολήσει άμμος γενικά πιστεύω ότι και στα δύο υπάρχουν τεχνικά προβλήματα
Ας στρώσουν μια πετσέτα κάτω και ας προσέξουν .
Πάντος τη παραλία και τη θάλασσα, τα θεωρώ πολύ ''ρομαντικά'' μέρη, ειδικά για πρώτη φορά.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:07, 02-08-05:

Όχι καλέ! Η πιθανότητα για κάτι τέτοιο (αν κατάλαβα καλα τι εννοείς) είναι πολύ μικρή!
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 01:10, 02-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Όχι καλέ! Η πιθανότητα για κάτι τέτοιο (αν κατάλαβα καλα τι εννοείς) είναι πολύ μικρή!
Σωστά κατάλαβες :o αλλά... χμμ.. ναι είναι πρόβλημα η άμμος, και ενοχλητική αλλά και πάλι μπορούν να στρώσουν μια πετσέτα.
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:23, 02-08-05:

Σωστά κατάλαβες :o αλλά... χμμ.. ναι είναι πρόβλημα η άμμος, και ενοχλητική αλλά και πάλι μπορούν να στρώσουν μια πετσέτα.
Εμμ μήπως ο καθένας έχει καταλάβει κάτι διαφορετικό. Στην αρχή εγώ κατάλαβα άλλο τώρα άλλο
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 02:05, 02-08-05:

Βρε Παναγιώτη δες λίγο Safe Sex να καταλάβεις σε τι αναφερόμαστε εγω κι ο Πέτρος!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 02:08, 02-08-05:

Βρε Παναγιώτη δες λίγο Safe Sex να καταλάβεις σε τι αναφερόμαστε εγω κι ο Πέτρος!
Έχει καμία σχέση με το safe mode ;
Δλδ τι πριν ξεκινήσει το sex πατάω F8;;;
1
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 02:18, 02-08-05:

Χαχαχα καλο!
Πάντως για να ξέρεις, είναι μια όλιγον creepy ελληνική ταινία που σε κάποια στιγμή δείχνει αυτό στο οποίο αναφερόμαστε...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 02:20, 02-08-05:

Χαχαχα καλο!
Πάντως για να ξέρεις, είναι μια όλιγον creepy ελληνική ταινία που σε κάποια στιγμή δείχνει αυτό στο οποίο αναφερόμαστε...
Α καλά αν το δω πότε εύχομαι να καταλαβώ γιατι μιλάτε
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:01, 02-08-05:

Ε; Γιατι αμα γινει μεσα στην θαλασσα κολανε μεταξυ τους;
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 03:19, 02-08-05:

Ε; Γιατι αμα γινει μεσα στην θαλασσα κολανε μεταξυ τους;
ναι (κενό αέρος )
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:26, 02-08-05:

δλδ αμα μετα βγεις δεν υπαρχει προβλημα; μπαινει αερας και εισαι οκ;
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 04:19, 02-08-05:

δλδ αμα μετα βγεις δεν υπαρχει προβλημα; μπαινει αερας και εισαι οκ;
Αν και δεν έχω εμπειρία, λογικά όταν βγεις, ξεκολλάς, αλλά [νομίζω], όχι τόσο εύκολα.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 05:59, 02-08-05:

Αν και δεν έχω εμπειρία, λογικά όταν βγεις, ξεκολλάς, αλλά [νομίζω], όχι τόσο εύκολα.
Εγώ πάλι έχω την εντύπωση ότι χρειάζεται γιατρό...
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 11:19, 02-08-05:

Ας στρώσουν μια πετσέτα κάτω και ας προσέξουν .
Πάντος τη παραλία και τη θάλασσα, τα θεωρώ πολύ ''ρομαντικά'' μέρη, ειδικά για πρώτη φορά.
η πρωτη φορα θελει παραπανω σημασια στην υγειηνη, την ανεση(η οποια θα φερει την απαραιτητη τρυφεροτητα) και τον χρονο. Εγω δε νομιζω οτι σε μια παραλια οπου ο καθενας μπορει να κανει την βολτα του ακομη και τη νυχτα, οπου ο δε μπορει να κανει ενα προσεκτηκο πλησιμο μετα η κοπελα κτλ υπαρχουν οι ιδανικες συνθηκες, καλη η ρομαντζαδα αλλα πιστευω πως κανεις δεν εχει την ψυχραιμια να απολαυσει το φεγγαρι στην πρωτη του φορα
1
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:05, 12-08-05:

Εγώ πάλι έχω την εντύπωση ότι χρειάζεται γιατρό...
Ναι χρειάζεται γιατρός,διότι αν τραβηχτεις μόνος σου εκτός απο πόνο θα υπαρχουν και άλλα προβλήματα

Μέσα στην θάλασσα πονάει κάπως γιατί δεν γλιστράει και παρθένα να μην είναι η κοπέλα, ναι όντως παράξενο ακούγεται που αν και έχει τόσο νερο δεν γλυστράει αλλά απο προσωπική εμπειρία πονάει λίγο και παραπάνω όταν είσαι παρθένα.
Όντως πρέπει να είσαι πολύ άτυχος για να σου συμβεί εγκυμοσύνη έτσι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Avicii : 23-06-10 στις 18:58. Αιτία: ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 08:49, 13-08-05:

καλά πρώτη φορά και μέσα στη θάλασσα; ομιτζί!

/me slaps kostakiss
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια