Ταξίδι στην ΕΕ και ταυτότητες

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Τι να σου πω, εγώ από ό,τι έχω καταλάβει σε κάθε τμήμα κάνουν τα δικά τους. Για να αλλάξουν του φίλου μου πήγα ως μάρτυρας. Και μας είπαν ότι δε χρειαζόταν να πάω.
Για να αλλάξω τη δική μου ήρθε ο πατέρας μου ως μάρτυρας και υπέγραψε κανονικά. :hmm:

:| αβυσσος η ψυχη του μπατσου τελικα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τι να σου πω, εγώ από ό,τι έχω καταλάβει σε κάθε τμήμα κάνουν τα δικά τους. Για να αλλάξουν του φίλου μου πήγα ως μάρτυρας. Και μας είπαν ότι δε χρειαζόταν να πάω.
Για να αλλάξω τη δική μου ήρθε ο πατέρας μου ως μάρτυρας και υπέγραψε κανονικά. :hmm:
Ξανάπες το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top