Απόκριες!

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
clown λεω να ντυθω, πολυ πρωτοτυπο ε? loooool!!!! (ξερετε εσειςςς!!!!) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
είμαι καλεσμένη σε ένα πάρτυ με θέμα πόλεμος. εκτός από το κλασσικό της ειρήνης, καμιά πρωτότυπη ιδέα του τι να βάλω;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε παιρνεις κανα τσεκουρι κανα μαχαιρι κανα τετοιο οπλο τεσπα, και στο κεφαλι καμια στεκα με κοκκαλο (πολυ φτηνες ειναι) και καμια φουστα αλα μαο μαο, να το παιξεις πολεμος προγονων?
πολυ ευκολη στολη, και σχετικα οικονομικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Eγώ έχω κάτι χρονάκια να ντυθ'ω στις αποκριές.

Πριν 3 χρόνια απλά πήγα Πάτρα στο καρναβάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πέρσι τελευταία στιγμή με καλέσαν σε ένα αποκριάτικο πάρτυ :mad: ...
Πανικός...:no: :wall:
Δεν ήξερα τι να ντυθώ και όλα κλειστά εκείνη την ώρα...:'(
Και σκάει η ιδέααααα ......... Σκουπίδια!!!:P

Πήρα τις μεγάλες μαύρες σακούλες . .
(με 6 σακούλες έτοιμη η στολή - 1 κεφάλι, 2 πόδια, 2 χέρια και 1 σώμα)
και κολλήσα πάνω ότι ποιο αστείο σκουπίδι υπήρχε μέσα στο σπίτι μου!!!

Είχε πολύ πλάκα γιατί κανένας δεν μπορούσε να καταλάβει ποια ήμουν και κάποιοι βάζαν και το δικό τους λιθαράκι πάνω στην στολή μου!!!!
Το κακό ήταν πως άντεξα έτσι μόνο μια ώρα!!!είχα σκάσει...
Απο μέσα φόραγα μαυρα και έτσι κάπως το έσωσα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Θα ντυ8ώ καλόγρια:P
καμιά πρόταση για σέξυ εμφάνιση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
με ζαρτιέρεςςςς και κάποιο σεχυ εσώρουχο!
Τι άλλο;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Eγώ έχω κάτι χρονάκια να ντυθ'ω στις αποκριές.

Πριν 3 χρόνια απλά πήγα Πάτρα στο καρναβάλι
Και εμένα ήταν το τελευταίο καρναβάλι της Πάτρας που ήμουν, το δεύτερο που πέρασα καλά και η μοναδική φορά που έχω γίνει ντίρλα από Μαυροδάφνη,.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω δεν θα πάω πουθενα φέτος, όχι οτι πέρυσι πήγα αλλά λέμε τωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα σας ενδιέφερε να κατέβουμε στο Μοσχάτο σήμερα; Πουχου κατά τις 19:00-20:00; Ντυμένοι ή όχι, σημασία έχει η καλή παρέα.. :)





//αν το κρίνετε απαραίτητο, κάντε split
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε βρισκω τιποτα πρωτοτυπο και εχω τσαντιστει :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δε βρισκω τιποτα πρωτοτυπο και εχω τσαντιστει :mad:

Έλα ρε Κάθριν, δίπλα σου είναι >>>>>>





Εεε, καλό; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εμεις θα παμε κοζανη στο καρναβαλι εκει τελεια θα περασουμε. δεν ξερω τι θα ντυθουμε θα αυτοσχεδιασουμε παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Μάλλον Κοζάνη θα πάω αλλά ακόμη τίποτα σίγουρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Κι εγώ μάλλον για Κοζάνη είμαι. Αν τελικά βολέψει με το σπίτι που θα μείνουμε 8α παμε σίγουρα:D
Και το παρτυ συνεχίζεταιιι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λοιπόν το καρναβάλι της Πάτρας είναι άπαιχτο...
αλλά πολύ ωραίο επίσης είναι Ξάνθης και Κοζάνης....
τώρα εγώ γιατί ήρθα στο Βόλο θέλει γνωμάτευση ψυχολόγου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Εμένα πάλι της Πάτρας δεν με ενθουσίασε....

Κυρίως επειδή μαζεύει κάθε μα κάθε καρυδιάς καρύδι!Αλβανοί,πρεζόνια,μεθύστακες,you name it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν λέω ότι δεν μαζεύει...αλλά πέρυσι δεν εντόπισα κάτι τέτοιο...
και ένας από τους λόγους που δεν πήγα φέτος ήταν γιατί ήξερα ότι πολλά άτομα που βγήκαμε πέρυσι μαζί θα λείπουν και αυτόματα θα το έκανε λιγότερο διασκεδαστικό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Δεν λέω ότι δεν μαζεύει...αλλά πέρυσι δεν εντόπισα κάτι τέτοιο...
και ένας από τους λόγους που δεν πήγα φέτος ήταν γιατί ήξερα ότι πολλά άτομα που βγήκαμε πέρυσι μαζί θα λείπουν και αυτόματα θα το έκανε λιγότερο διασκεδαστικό :(

Μπορείς πάντα να πας στην Κόρινθο!:P:P:P

(Ξέρεις εσύ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χαχαχα...
Ναι....κι εγώ να είμαι η Καγιά...αλλά που είναι ο Τσιμιτσέλης οεο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top