Σημερινοί άντρες και προσωπική φροντίδα

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για το αρωμα : να σε ρωτησω κατι τοτε. το βαζεις παντα και σε καθε περιπτωση. Ή βαζεις σε καποις περιπτωσεις και οχι σε αλλες ;

Παντα Λορυ...;)
Ηδη εχω πει, οτι εχω τρελλα με τα αρωματα.
Και στο περιπτερο να παω, αρωμα θα βαλω..:redface::P

α, ρε ψυχολογε!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Κι εγώ βάζω σχεδόν πάντα κολόνια πριν βγω έξω (ακόμα και όταν δεν πρόκειται για κάποια επίσημη έξοδο). Αυτό γιατί μου αρέσει πολύ το συγκεκριμένη κολόνια και θέλω τα άτομα να με συνδέουν με αυτή. :) (Axe Marine)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Παντα Λορυ...;)
Ηδη εχω πει, οτι εχω τρελλα με τα αρωματα.
Και στο περιπτερο να παω, αρωμα θα βαλω..:redface::P

Καλύτερα να με ταίζεις παρά να με αρωματίζεις (και πισ΄τεψτε με το να με ταίζεις κοστίζει ακριβα :P:P:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ακομα ενας που θα βαλει αρωμα παντα πριν βγει εξω και για οποιονδηποτε λογο.
Πολλες φορες μαλιστα κι ενω ειμαι στο σπιτι και περασω απο το μπανιο οπου τις εχω, μπορει να βαλω "μια ιδεα".
Το ολο αρωμα που θαμ ου ερθει στην μυτη εκεινη την στιγμη μπορει να μου αλλαξει λιγο την διαθεση ή ακομα και να μου κανει παρεα ή κι εγω δεν ξερω τι.:redface:
Μπορει να το θεωρισετε υπερβολικο το ξερω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το ολο αρωμα που θαμ ου ερθει στην μυτη εκεινη την στιγμη μπορει να μου αλλαξει λιγο την διαθεση ή ακομα και να μου κανει παρεα ή κι εγω δεν ξερω τι.:redface:
Μπορει να το θεωρισετε υπερβολικο το ξερω....

Ποσο σε καταλαβαινω!
:);):redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eμενα τις περισσοτερες φορες μου μυριζει πιο ομορφα ο συνδυασμος : καθαριοτητα,φυσικο αρωμα σωματος,αφρολουτρο. Πιο αναλαφρο, πιο φυσικο, πιο ανθρωπινο.

Τα 2 στα 3 αρωματα/κολωνιες που τυχαινει να μυρισω δε μου αρεσουν. Τι διαολο βαζουν εκει μεσα ηθελα να ξερα. Και τα πληρωνουμε και χρυσο. Και μερικες ειναι και αποπνικτικες τελειως. Ακους τους πνευμονες να φωναζουν απο μεσα ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι διαολο βαζουν εκει μεσα ηθελα να ξερα.

Πιστεψε με δεν θες να ξερεις... Εγω επειδη ξερω δεν φοραω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμενα δε με νοιαζει, αρκει που μυριζομαι και μ'αρεσει :P
Αλλο ενα αρωμα-junkie εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Και μένα μου αρέσει να βάζω άρωμα, διακριτικό, και σε συνδυασμό με μυρωδιά πλυσίματος και body-lotion είναι πολύ γοητευτικό νομίζω.

Αλλά και στους άντρες μου αρέσει ΠΟΛΥ η μυρωδιά αρώματος ή 1 ποιοτικού after-shave. Πολλές φορές θα αισθανθώ μια αρρενωπή μυρωδιά στον δρόμο και θα γυρίσω να δω ποιός την μεταφέρει! Για μένα αυτό είναι τρελό συν στον άνδρα, σε αντίθεση με πεντικιούρ και μανικιούρ.:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εγώ δε συνηθίζω να βάζω κολόνια. Εκτός και αν βγω έξω ή πάω σε κανένα πάρτυ. Κάνω σχεδόν καθημερινά μπάνιο, οπότε δε χρειάζεται να βάζω αρωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ δε συνηθίζω να βάζω κολόνια. Εκτός και αν βγω έξω ή πάω σε κανένα πάρτυ. Κάνω σχεδόν καθημερινά μπάνιο, οπότε δε χρειάζεται να βάζω αρωμα.

Μα βρε συ ο σκοπός του αρώματος ούτως ή άλλως δεν έχει σχέση με σκέπασμα μπόχας.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγώ δε συνηθίζω να βάζω κολόνια. Εκτός και αν βγω έξω ή πάω σε κανένα πάρτυ. Κάνω σχεδόν καθημερινά μπάνιο, οπότε δε χρειάζεται να βάζω αρωμα.

Μα βασικη προυποθεση για να βαλει καποιος αρωμα,ειναι το να ειναι "καθαρος" και να μην μυριζει.
γιατι εαν τυχει και βαλεις αρωμα πανω στην διακριτικη μυρωδια του ψωφιου ασβου (που εχουν ορισμενοι), εκει να δεις την μυρωδια αναβλυζει απο πανω σου!(οχι εσενα, γενικα)
Η κωλωνια και το αρωμα ΔΕΝ ειναι για οσους βαριουνται να πλυθουν.
Το αρωμα "λειοτυργει" στο επακρο, πανω σε καθαρο δερμα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Μα βρε συ ο σκοπός του αρώματος ούτως ή άλλως δεν έχει σχέση με σκέπασμα μπόχας.:P:P

Γτ βρε σεις; Άμα ιδρώσουμε, δε βάζουμε κάποιο σπρέι για να μη μυρίζουμε άσχημα; Στις μασχάλες το ίδιο δε συμβαίνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γτ βρε σεις; Άμα ιδρώσουμε, δε βάζουμε κάποιο σπρέι για να μη μυρίζουμε άσχημα; Στις μασχάλες το ίδιο δε συμβαίνει;

Αν είσαι ιδρωμένος και βάλεις από πάνω σπρέι δεν θα καλύψει την μυρωδιά, αλλά θα βγει 1 ψιλοαπαίσιος συνδυασμός μεταξύ ιδρώτα και αρώματος. Τα αποσμητικά σπρέι έχουν προληπτικό ρόλο, φροντίζουν ώστε να μην δημιουργηθεί δυσοσμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ντάξει τώρα, δε θα κολλήσουμε εδώ....
Απλώς προτιμω να μυρίζω "just bathed" :D Είναι πιο σέξι....lol :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αλλά και στους άντρες μου αρέσει ΠΟΛΥ η μυρωδιά αρώματος ή 1 ποιοτικού after-shave. Πολλές φορές θα αισθανθώ μια αρρενωπή μυρωδιά στον δρόμο και θα γυρίσω να δω ποιός την μεταφέρει!
Mονο που δεν ειναι η δικη του μυρωδια :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μη παίρνεις όρκο. Είχα ένα φίλο που μου ορκιζόταν πως όταν μύριζα τον Gaultier επάνω του, ήταν επειδή κάποτε τον είχε γνωρίσει στην Μύκονο και του άρεσε τόσο το πως μύριζε που αποφάσισε την μυρωδιά αυτή να την κάνει άρωμα! :P

Τώρα, πέρα από την πλάκα, ό,τι και να λες, αν ο άλλος την βρίσκει με τα αρώματα (όπως εγώ πχ) είναι αδύνατον να προτιμήσει απλά τη μυρωδιά του αφρόλουτρου! Εγώ βάζω άρωμα κι όταν απλά θέλω να μου φτιάξει η διάθεση, όχι μόνο για να βγω.. κι ένας άντρας που φορά άρωμα στο δρόμο και μυρίζει, μπορεί να με κάνει να τον ακολουθήσω ένα τετράγωνο πιο μακριά μόνο και μόνο για μυρίζω το άρωμα! Οκ, είμαι βιτσιόζα, τι να κάνουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Mονο που δεν ειναι η δικη του μυρωδια :whistle:

ε, μα !!!
Εσυ κουβαλα τη δικη σου και μονο!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Mονο που δεν ειναι η δικη του μυρωδια :whistle:

Είναι συνδυασμός του αρώματος και της δικής του, δεν ξέρω αν έχεις παρατηρήσει πώς τα αρώματα μυρίζουν διαφορετικά στο κάθε δέρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σιγουρα. Αλλα με τοση που βαζουν...:/:

ε, μα !!!
Εσυ κουβαλα τη δικη σου και μονο!!!!:P
Απο κει το πηγες, απο δω το φερες...παλι για μενα μιλας :P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top