Κλεμμένα όνειρα

anisixos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Μου αρεσει πολυ η νεα σειρα του mega "κλεμμενα ονειρα". Θα αρχισω να την παρακολουθω τακτικα. Ειμαι φαν. Εχει πολυ ωραιο και ενδιαφερον στορι, χαρακτηρες με ενδιαφερον, με σκοτεινα μυστικα που ξετυλιγονται σιγα σιγα, με σκοτεινο παρελθον, με στοιχεια του χαρακτηρα τους που αποκαλυπτονται σταδιακα και σε εκπλησσουν. Ηρωες δηλαδη που δεν ειναι μονοδιαστατοι και επιφανειακοι, που εχουν βαθος, αλλα και που δεν ειναι εξωπραγματικοι. Αντιθετα μοιαζουν πολυ αληθινοι. Οι ερμηνειες ειναι πολυ καλες. Το σεναριο πολυ καλο και μπραβο στην Αννα Ανδριανου την οποια δεν ειχα σε εκτιμηση για τα σεναρια της. Επισης πολυ καλη σκηνοθεσια. Ειναι μια σειρα που εχει αυτο που θελουμε και πρεπει να εχει καθε σειρα : αγωνια για το επομενο επεισοδιο. Η πλοκη εχει ενδιαφερον. Ειναι μια νεανικη κατα βαση σειρα, που ομως μπορουν να τη δουν και μεγαλυτεροι, και παιδια και γενικα ολες οι ηλικιες. Αυτοι που λενε αρνητικα σχολια για τη σειρα, ισως εχουν δει μονο ενα-δυο επεισοδια και εμειναν στην πρωτη εντυπωση. Κι εγω ειχα δει ενα-δυο επεισοδια και μου φανηκε μετρια. Ομως μετα καθησα και ειδα ενα ολοκληρο επεισοδιο και καταλαβα οτι προκειται για μια πολυ καλη σειρα. Προσεξα και λεπτομερειες που ισως καποιοι να μην τις προσεχουν. Στο σεναριο κυριως. Προσεχω καποιες λεπτομερειες στο σεναριο που με κανουν να θελω να πω πολλα μπραβο στην Αννα Ανδριανου, αλλα προσεχω και αλλες λεπτομερειες, οπως η εναλλαγη σκηνων, τα βλεμματα των ηθοποιων και αλλα. Αν εχετε χρονο καθηστε και δειτε τη σειρα αυτη και μπορει και εσεις να κολλησετε. Μπραβο σε ολους τους συντελεστες. Μαθαινω οτι παει καλα και απο νουμερα τηλεθεασης. Ειδα στο "tv24" οτι εκανε 40αρι. Το αξιζει. Ειναι η νεα σειρα mou.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

смертной пилюле

Νεοφερμένος

Ο смертной пилюле αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μου αρεσει πολυ η νεα σειρα του mega "κλεμμενα ονειρα".




κι εμένα. (so very not)

Μου φαίνεται πάντως, ότι είναι κλαμμένα,
για να μην βάλω και σίγμα.


(αλλά τι περιμένεις από κακοπληρωμένους
ηθοποιούς. :/:)

bravo, very very epikerus.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
χαχαχαχαχα...κι εμενα μ'αρεσουν πολυ...καθε βραδυ τα βλεπω στο web tv επειδη δεν μπορω το απογευμα...εχει παντως καποιες χαζες σκηνες που δε μ'αρεσουν και τις θεωρω ανοητες...πχ πως ηταν η ζωη της μαντως στη φαρμα...πως η σαννυ θα τα φτιαξει με το σιμον...η οικογενεια του σιμον...χαχαχαχα οτι να ναι!!!γενικοτερα παντς ειναι πολλη καλη δεδομενης και της οικονομικης κρισης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Εγώ δεν το έβλεπα αλλά άκουγα από εκπομπές με καλεσμένους τους ηθοποιούς πάνω κάτω τι γίνονταν...
Μόλις άρχισα να το βλέπω πέθανε η Φαίη :P
Τώρα πάλι το έχω σταματήσει.Το παρακολουθεί κανένας να μου πει το story σε λίγες γραμμές ;[είδα την Βίκυ τραγουδίστρια, τον Σταύρο με φροντιστήριο δικό του και μια κοπελίτσα που μπήκε στην θέση της Φαίης και ένας ''κακός'' που έρχεται απο μακριά να πάρει εκδίκηση ή κάτι τέτοιο[ Μπουγιούρης]]
Τι άλλο έχω χάσει;
Αξίζει να το ξαναδώ;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Βρε είναι πολλά να σου γράψουμε, αρχικά θα πρέπει να γράφουμε πέντε ώρες, και θα μπερδευτείς κιόλας.
Ο Μπουγιούρης είναι ο Μαλτέζος που έχει κάνει ολική πλαστική, ο πρώην άντρας της Βαλάτου και πρώην γκόμενος της Βίκυς.
Στον προηγούμενο κύκλο ο Μαλτέζος, σκηνοθέτησε τον θάνατό του, έμεινε ένα χρόνο εκτός Ελλάδας, έκανε ολική πλαστική, και ξαναγύρισε ως Μπουγιούρης για να τους εκδικηθεί όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Την έχουν χαλάσει την σειρά κατά την γνώμη μου,πιστεύω θα έπρεπε να σταματήσει στον 2ο κύκλο και να μην κάνουν 3ο,ή αν έμενε η Φαίη θα ήταν καλύτερη η σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Βρε είναι πολλά να σου γράψουμε, αρχικά θα πρέπει να γράφουμε πέντε ώρες, και θα μπερδευτείς κιόλας.
Ο Μπουγιούρης είναι ο Μαλτέζος που έχει κάνει ολική πλαστική, ο πρώην άντρας της Βαλάτου και πρώην γκόμενος της Βίκυς.
Στον προηγούμενο κύκλο ο Μαλτέζος, σκηνοθέτησε τον θάνατό του, έμεινε ένα χρόνο εκτός Ελλάδας, έκανε ολική πλαστική, και ξαναγύρισε ως Μπουγιούρης για να τους εκδικηθεί όλους.
:confused::confused:
O Μπουγιούρης είναι ο Μαλτέζος;;
Ποιόν προηγούμενο κύκλο; Αφού[αν θυμάμαι καλά] πριν πεθάνει η Φαίη [τώρα πρόσφατα δηλαδή..] ήταν ζωντανός. Το έκανε να μην τον πιάσει εκείνος ο αστυνομικός, παππούς των κοριτσιών; Α έχω καταλάβει και με τον Γιάννη που ήταν παράλυτος και γύρισε και παντρεύτηκε τελικά και την φίλη της Φαίης που γέννησε .Αυτά θυμάμαι πόσα ακόμα έγιναν σε λίγα επεισόδια;
Α είχα δει τελευταία και τον Αρη που ήταν στο νοσοκομείο με την αδερφή του για την μεταμόσχευση.. μετά τι έγινε;;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Gilda εγώ όταν έμαθα αυτό που είπες πέθανα στα γέλια :hehe:

Φέιλ το σενάριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
:confused::confused:
O Μπουγιούρης είναι ο Μαλτέζος;;
Ποιόν προηγούμενο κύκλο; Αφού[αν θυμάμαι καλά] πριν πεθάνει η Φαίη [τώρα πρόσφατα δηλαδή..] ήταν ζωντανός. Το έκανε να μην τον πιάσει εκείνος ο αστυνομικός, παππούς των κοριτσιών; Α έχω καταλάβει και με τον Γιάννη που ήταν παράλυτος και γύρισε και παντρεύτηκε τελικά και την φίλη της Φαίης που γέννησε .Αυτά θυμάμαι πόσα ακόμα έγιναν σε λίγα επεισόδια;
Α είχα δει τελευταία και τον Αρη που ήταν στο νοσοκομείο με την αδερφή του για την μεταμόσχευση.. μετά τι έγινε;;:P:P

Σόρρυ, νόμιζα ότι δεν είχες δει τον περασμένο κύκλο. Τώρα ξαναδιάβασα το μήνυμά σου.
Ο Μαλτέζος όντως το έκανε για να μην τον πιάσει εκείνος ο αστυνομικός (ο αστυνόμος Μακρής), ο παππούς των κοριτσιών.
Ο Γιάννης ήταν παράλυτος, τελικά γύρισε πίσω μετά από επιτυχημένη επέμβαση και παντρεύτηκε την κοπελίτσα. Έφυγαν μαζί, να ζήσουν στην Αμερική (άρα έφυγαν από τη σειρά).
Ο Άρης εκανε την μεταμόσχευση με την αδελφή του, στην αρχή ο Άρης είχε κάποιες σοβαρές επιπλοκές, ομως τελικά όλα πήγαν καλά. Τώρα η αδεφλή του η Χρύσα, πάει να τα φτιάξει με το γιατρό της, όμως αυτός είναι παντρεμένος με την νέα καθηγήτρια του κολλεγίου.

Gilda εγώ όταν έμαθα αυτό που είπες πέθανα στα γέλια :hehe:

Φέιλ το σενάριο :P

Ναι γιατί πέρα από το ότι έκανε ολική πλαστική και άλλαξε τελείως το πρόσωπό του, κατάφερε ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΛΩΣΕΙ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι γιατί πέρα από το ότι έκανε ολική πλαστική και άλλαξε τελείως το πρόσωπό του, κατάφερε ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΛΩΣΕΙ!!!!!
Φυσικά! Και να αλλάξει την φωνή του :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Καλά, πες ότι πείραξε τις χορδές του, πως κατάφερε να ψηλώσει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά, πες ότι πείραξε τις χορδές του, πως κατάφερε να ψηλώσει????
Τον ταίζανε καλά τι να σε πω :hehe:
Ξέρω γω να έκανε εκείνο που λένε βάζουν κάτι στα γόνατα για να ψηλώσεις; :P
Μπάζει η ιστορία πλέον έχει γίνει βλακεία :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Thanks Gilda!:)
Eχτες έκατσα και το είδα ..δεν μ'άρεσε!:/:
Ο Σταύρος έχει γίνει πολύ ''σκληρός'' και τον είχα συνηθίσει πιο "γλυκό''.Εκεί στην σχολή έχουν και έναν υποδιευθυντή που έπαιζε και στο Steps και όποτε τον βλέπω με τον Σταύρο νομίζω ότι θα πούνε κάτι για χορογραφίες..:P

Τον ταίζανε καλά τι να σε πω :hehe:
Ξέρω γω να έκανε εκείνο που λένε βάζουν κάτι στα γόνατα για να ψηλώσεις; :P
Μπάζει η ιστορία πλέον έχει γίνει βλακεία :/:
Μπορεί η Ελβετία να έχει άλλο κλίμα και να ψηλώνει τους ανθρώπους ,who knows:P
Τεσπα, αλλά πέρα απο το εμφανισιακό έφτιαξε κι έναν ολόκληρο μύθο για τις επιχειρήσεις που έχει εκεί με άλλο όνομα...

Τελικά καλά έκανα που δεν το έβλεπα τόσο καιρό..Αν γίνει κάτι σημαντικό,αρχίσει καμιά ενδιαφέρουσα ίντριγκα, μπορεί να ξαναρχίσω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Βασικά όσο προχωράνε τα επεισόδια αντί να γίνεται πιο ενδιαφέρον γίνεται πιο βαρετό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά έβλεπα την σειρά όταν ήμουν β' λυκείου. :redface: Μου άρεσε αλλά και να μην έβλεπα κάποια επεισόδια δε με ένοιαζε. :P Ε στην γ' είτε δεν πολυπρολάβαινα είτε είχα φροντιστήριο είτε απλά βαριόμουν και το άφησα.

Εμεινα όταν διάβασα εδώ ότι η Φαίη πεθανε! *.* λοοολ και έλεος με την πλαστική που διάβασα! :hehe: Πάλι καλά δηλαδή που σταμάτησα την σειρά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top