Κουζίνα και εντοιχιζόμένες συσκευές

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Και φυσικά αν μιλάγαμε για ψυγείο η κουζίνα θα ήμουν off topic. Μιλάμε όμως για ένα mac mini! Δείτε το τελικό αποτέλεσμα εδώ και μπορείτε να δείτε όλη τη διαδικασία κατασκευής πατώντας τα νούμερα των σελίδων πάνω πάνω. Κάτι παρόμοιο έχει γίνει άλλη μια φορά αλλά κατα λάθος! Τέλος υπάρχουν και αυτοι που έχουν αντιρρήσεις και θεωρούν οτι το mac mini πρέπει να μπαίνει στο μπανιο.

Linked απο το slashdot, και copy-paste απο το blog μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δυστυχώς γκαντέμη το πρώτο λινκ δεν δουλεύει γιατι έχει υπερβει το όριο bandwidth αυτός που το έχει... Πάντως πολύ λολ το τελευταίο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Και φυσικά αν μιλάγαμε για ψυγείο η κουζίνα θα ήμουν off topic. Μιλάμε όμως για ένα mac mini! Δείτε το τελικό αποτέλεσμα εδώ και μπορείτε να δείτε όλη τη διαδικασία κατασκευής πατώντας τα νούμερα των σελίδων πάνω πάνω. Κάτι παρόμοιο έχει γίνει άλλη μια φορά αλλά κατα λάθος! Τέλος υπάρχουν και αυτοι που έχουν αντιρρήσεις και θεωρούν οτι το mac mini πρέπει να μπαίνει στο μπανιο.

Linked απο το slashdot, και copy-paste απο το blog μου.
Πάντως αν μου το δίναν σε εμένα το mac mini θα είχε μεγαλύτερη χρησιμότητα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top