What's up? (Cosmote)

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Υ στο 1313
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Πριν 2 χρόνια ήμουν ευχαριστημένη στο φουλ. Τώρα, με ελάχιστα λεπτά, με την cosmote να σου τρώει τουλάχιστον 2 ευρώ, με τα ακριβά πακέτα και το ανύπαρκτο σήμα, πείτε μου έναν λόγο να είμαι ευχαριστημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όντως, πλέον ο ελάχιστος χρόνος κλήσης/χρέωσης έχει φτάσει το ένα λεπτό σε αρκετές περιπτώσεις-πακέτα. Μάλιστα υπάρχουν πακέτα που αγγίζουν τα 3λεπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.

thanks..τα δοκίμασα όλα όσα είχα βρει δλδ τα: yp,υπ, ypol,υπολ μόνο το y δεν δοκίμασα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Υπάρχει κάποια υπηρεσία, η οποία να με ενημερώνει για το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας μου? Πόσα λεπτά μου μένουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
στελνεις Υ στο 1313:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αααααα, σε ευχαριστώ πολύ! Και άλλη μία ερωτησούλα... Αν βάλω το πακέτο με τα 600, ενώ έχω άλλα 120 λεπτά από το reload it, θα χαθούν αυτά τα 120 ή οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αααααα, σε ευχαριστώ πολύ! Και άλλη μία ερωτησούλα... Αν βάλω το πακέτο με τα 600, ενώ έχω άλλα 120 λεπτά από το reload it, θα χαθούν αυτά τα 120 ή οχι?
οχι δεν χανονται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoskl1996

Νεοφερμένος

Ο nikoskl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εμενα τωρα δεν μου αρεσει. Παλια εβαζες 5 ευρω ειχες 1500 λεπτα και εμεναν και μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
βασικα εμενα μου τη δινει το γεγονος οτι πλεον εγω τουλαχιστον βαζω 10 ευρω μονο και μονο για να'χω 600΄ και μηνυματα που θα κρατησουν μεχρι τα μεσα του μηνα!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εμενα τωρα δεν μου αρεσει. Παλια εβαζες 5 ευρω ειχες 1500 λεπτα και εμεναν και μεσα
οντως..αλλα ηταν λογικο σιγα σιγα να μειωνουν τις προσφορες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
οντως..αλλα ηταν λογικο σιγα σιγα να μειωνουν τις προσφορες:P


ε ναι,το παρακαναν ομως!!!:Pαπο εκει που με 5 ευρω σου περισσευαν κιολας,τωρα πρεπει να δινεις ενα 20αρικο το μηνα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καλα ποσες ωρες την ημερα τις ξοδευετε στο τηλεφωνο? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε ναι,το παρακαναν ομως!!!:Pαπο εκει που με 5 ευρω σου περισσευαν κιολας,τωρα πρεπει να δινεις ενα 20αρικο το μηνα!!
μπορεις απλα να περιορισεις οσα κανεις με το κινητο..νομιζω δεν χρειαζεται τοσο πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
δεν ειναι οτι το χρησιμοποιω τοοοσο πολυ,καθε αλλο μαλιστα!μπορεις να πεις οτι σε σχεση με αλλους δεν το χρησιμοποιω καθολου!αλλα τα μνμτ φευγουν απο βλακεις...πχ.να ρωτησω κατι για μια ασκηση,να κανονισω με τις φιλες μου να βγαινουμε εξω..ε,και μιλαω με τον φιλο μου που μεσα στη βδομαδα δεν βλεπομαστε καθολου!!και αμα μου τελειωσουνδεν μπορω να μην βαλω γιατι πρεπει να συνεννοουμαι και με τους γονεις μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
βασικα εμενα μου τη δινει το γεγονος οτι πλεον εγω τουλαχιστον βαζω 10 ευρω μονο και μονο για να'χω 600΄ και μηνυματα που θα κρατησουν μεχρι τα μεσα του μηνα!!:mad:

δεν ειναι οτι το χρησιμοποιω τοοοσο πολυ,καθε αλλο μαλιστα!μπορεις να πεις οτι σε σχεση με αλλους δεν το χρησιμοποιω καθολου!αλλα τα μνμτ φευγουν απο βλακεις...πχ.να ρωτησω κατι για μια ασκηση,να κανονισω με τις φιλες μου να βγαινουμε εξω..ε,και μιλαω με τον φιλο μου που μεσα στη βδομαδα δεν βλεπομαστε καθολου!!και αμα μου τελειωσουνδεν μπορω να μην βαλω γιατι πρεπει να συνεννοουμαι και με τους γονεις μου!

συμφωνώ απόλυτα.... αλλά και η vodavone τα ίδια είναι... εμείς σκεφτόμαστε τώρα να βάλουμε όλοι μαζί η παρέα μου φρογκ η q γιατί έχει καλύτερα πακέτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ναι κι εμεις κατι τετοιο θα κανουμε μαλλον γιατι δεν γινεται αλλο ετσι!ειναι πολλα τα χρηματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ρε παιδια ,ρε παιδια, νομιζω οτι ολοι εχετε πιασει το νοημα και γι αυτο θεωρω οτι δεν θα κερδισετε τιποτα αν αλλαξετε καρτοκινητη.
Ποιο ειναι κατα την αποψη μου το νοημα;

Ας πουμε οτι μια καρτοκινητη ΚΡΟΥ (ας τη ονομασουμε ετσι) θελει να μαζεψει κοσμο και γι αυτο στρεφεται στους νεους. Σκεφτεται, οι νεοι θελουν να εχουν χρονο ομιλιας, μυνηματα και ενδεχομενως και internet οποτε αν οι αλλοι τους δινουν απο 500 εγω θα τους δωσω απο χιλια . Ο καθε καταναλωτης λεει <<Ρε γαμωτο αυτη η εταιρια δινει τα διπλασια και αυτα που δινει ανταποκρινονται πιο πολυ στις αναγκες μου, οποτε θα παω να αγορασω μια sim για να παρω τα πακετα>> .Οι αλλες εταιριες πιθανως λενε <<Ρε γαμωτο ,πως βγαζει κερδος με τετοια πακετα ; >> .

Το αποτελεσμα; ΟΛΟΙ μαζευονται στην καρτοκινητη ΚΡΟΥ. Ολοι αυτοι ειναι χαρουμενοι που εχουν τετοιες ευκαιριες και το γεγονος οτι οι γυρω γνωστοι και φιλοι σιγα σιγα βαζουν καρτα ΚΡΟΥ τους δινει το αισθημα οτι κανανε την σωστη επιλογη.
Η εταιρια ΚΡΟΥ οντως μπορει να μην βγαζει κερδος απο αυτη της την προσφορα ή να βγαζει ελαχιστο σε σχεση με το αν εκανε μια "μη παραλογη" προσφορα. Τι κερδισε; Η απαντηση ειναι απλη. ΝΕΟΥΣ ΣΥΝΔΡΟΜΕΙΤΕΣ οι οποιοι θα της δωσουν κερδος μετα απο λιγο καιρο (οταν θα τελειωσει το πακετο και θα ερθουν οι ωραιες χρεωσεις). ΝΑΙ, τοτε θα εχει πραγματικο κερδος. . .

Περσι ολοι ειχαν Vodafone,μετα wind και τωρα What's up ! Τυχαιο ;
Αναρωτηθείτε, γιατι σιγα σιγα το πακετο φευγει; Αφου εκανε τοση επιτυχια γιατι τελειωνει;
ΔΕΝ ειναι τυχαιο οτι αυτα τα πακετα εχουν ορισμενη χρονικη διαρκεια . Αμα ενα τρομερο πακετο της ΚΡΟΥ κρατουσε ενα μηνα τοτε σχεδον κανενας δεν θα πηγαινε να παρει sim της ΚΡΟΥ. Αν ομως κρατουσε ενα ολοκληρο χρονο ;

παρατηρειστε τωρα τα χριστουγεννα κατι υπερπροσφορες που θα πεσουν καθως και τη χρονικη διαρκεια αυτων και σκεφτειτε...

Παιρνεις μια sim τωρα τα χριστουγεννα και αποκτας τρελα πακετα για μεγαλο χρονικο διαστημα, καποτε μαθαινεις τον αριθμο σου (ξερω παιρνει καιρο αλλα λεμε), αλλαζει η παρεα σου νουμερο για να συμφερει, αλλαζει και η/το κοπελα/αγορι σου (αν δεν το εχει κανει ηδη) για να της/του μιλας 23 ωρες το 24ωρο και μεσα σε αυτο το διαστημα δινεις αυτο το νουμερο σε 20 ατομα που πιθανως να γνωρισες.Α! μην ξεχασω οτι ενημερωσες και ολους τους παλιους γνωστους και φιλους για το που θα σε βρισκουν πλεον.

Ωπ.Τελειωνει το πακετο και απο 1000 τα λεπτομυνηματα, γινονται 600 (παλια προσφορα ή κατι τετοιο) .Ποσοι πιστευετε οτι θα αλλαξουν νουμερο ; Εγω λεω ελαχιστοι. . . Αρα τι λετε, κερδισε η εταιρια ΚΡΟΥ;


Αποψη μου ειναι οτι ολες οι καρτοκινητες ακολουθουν και αυτη την τακτικη. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Προσπαθω εδω και μερες να επιλεξω ενα calling tune και μου ερχεται συνεχεια το εξης μηνυμα......"Δεν εισαι εγγεγραμμενος/η στην υπηρεσια. Η ενεργεια που ζητησες ειναι μονο για συνδρομητες." τι να κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλησπέρα what's up-ίτες και μη (αλλά σίγουρα γνώστες της κινητής τηλεφωνίας)!

Θέλω να έχω στο κινητό μου μόνιμα internet και βρήκα αυτή την προσφορά της what's up αλλά ήθελα να ρωτήσω πως πάει η χρέωση και τι είναι αυτό το όριο των 60mb.


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top