Σύρο, Πάρο ή Νάξο;

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Σκεφτόμαστε να πάμε με την οικογένειά μου σε ένα απο τα τρία νησιά για λίγες μερούλες τον Αύγουστο...
Έχετε πάει σε κάποιο απο αυτά;
Πώς περάσατε;:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ θα πάω στην Κω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ιδανικα νησια για οικογενεια και τα τρια πιστευω!
Εγω θα ψηφιζα την Παρο καθως εχω παει αρκετες φορες και δεν την χορτασα ποτε!
Εχει και νυχτερινη ζωη πολλη! Αν και δεν ξερω ποσο μικρος εισαι αν θα σε αφησουν να βγεις μονος σου. Τα αλλα δυο ειναι πιο ησυχα νησια, παντως οπου και να πατε ειναι και οι τρεις πολυ ωραιοι προορισμοι!

Εγώ θα πάω στην Κω.

Και να μας πεις πως ειναι...
Θα ηθελα πολυ να παω καποια στιγμη..
Καλα να περασεις!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Cerveza

Νεοφερμένος

Η Cerveza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
για οικογενεια προτεινω τη Ναξο..μεγαλο νησι κ οπωσδηπωτε χρειαζεσαι αυτοκινητο.παρο πιο πολυ νεολαια και συρο τπτ το ιδιαιτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
για οικογενεια προτεινω τη Ναξο..μεγαλο νησι κ οπωσδηπωτε χρειαζεσαι αυτοκινητο.παρο πιο πολυ νεολαια και συρο τπτ το ιδιαιτερο
Ιδανικα νησια για οικογενεια και τα τρια πιστευω!
Εγω θα ψηφιζα την Παρο καθως εχω παει αρκετες φορες και δεν την χορτασα ποτε!
Οι παραλίες της Πάρου και της Νάξου τι λένε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Περα απο το Πουντα beach της Παρου και τις κολυμπηθρες που την
εβγαλα εκει την τελ φορα που πηγα, δεν θυμαμαι τις αλλες πως τις λενε. Πολυ ωραιες παραλιες και τα δυο νησια ομως δε θυμαμαι ονομασιες. Μπες google να δεις! Γενικα απο τα κυκλαδονησια μην περιμενεις και παρα πολλα απο θαλασσες. Εγω δηλ δε συγκρινω πχ ιονιο με κυκλαδες, αλλα οκ καθαρα ειναι αυτο εχει σημασια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Ψηφίζω Πάρο λόγω Γιάννη Πάριου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Περα απο το Πουντα beach της Παρου και τις κολυμπηθρες που την
εβγαλα εκει την τελ φορα που πηγα, δεν θυμαμαι τις αλλες πως τις λενε. Πολυ ωραιες παραλιες και τα δυο νησια ομως δε θυμαμαι ονομασιες. Μπες google να δεις! Γενικα απο τα κυκλαδονησια μην περιμενεις και παρα πολλα απο θαλασσες. Εγω δηλ δε συγκρινω πχ ιονιο με κυκλαδες, αλλα οκ καθαρα ειναι αυτο εχει σημασια!
Έχω ακούσει ότι η Νάξος έχει πολύ ωραίες παραλίες: Άγιος Προκόπιος, Απόλλωνας, Άγια Άννα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπραβο, εχω παει κ σε αυτες αλλα δε θυμαμαι ονοματα
Ειναι πολυ ωραιες ολες οι παραλιες δε θα χετε θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Μπραβο, εχω παει κ σε αυτες αλλα δε θυμαμαι ονοματα
Ειναι πολυ ωραιες ολες οι παραλιες δε θα χετε θεμα
Τελικά κανονίσαμε για Νάξο! Φεύγουμε αυτήν την Κυριακή για μια εβδομάδα!
Θα μείνουμε στην Στελίδα! Μαχαιριά τα ακτοπλοικά!!:/:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Hawaii 5-08)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
συρο λογω καταγωγης! :p
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Όλα τα νησιά είναι πανέμορφα αναλόγως την περίπτωση.
Σύρο και Νάξο για πιο ήσυχες / οικογενειακές διακοπές .
Πάρο για πιο νεανικές ηλικίες / παρέες .
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,338 μηνύματα.
Όλα είναι τέλεια...
Στη συρο γνωρισα τον Δ.
Στην Πάρο τον Ε.
Στη Νάξο χωρισα τον Σ.

ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ, ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΝΗΣΙΑ
:P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top