Οδηγώ και σε σκέφτομαι....

Πως μετακινείστε συνήθως;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απαιτω να μπει στο πολ και η απαντιση "Μα με την μηχαναρα μου φυσικα"
Τι θα κανουμε εμεις τα μηχανοβια οντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ωχ δίκιο έχεις Κρόνε! Τρέχω πάραυτα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εγω Ελλαδα αυτοκινητακι, και ενιοτε φορτωνομαι στους φιλους εαν θελω να τα τσουξω.

Αγγλια ποδαρακια κυριως, και συντομα ποδηλατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
λεωφορειο ολε:vroum: ενιοτε και ταξακι αν ειναι μακρια ο προορισμος μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με το αμαξι μου ή με το αμαξι αλλου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Λεωφορείο, ταξί, subway :P, πόδια, και μια φορά πήρα και το ποδήλατό μου. Αλλά ήταν κουραστικό γαμώτο. Δεν είμαι και weak 'n' powahless.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Δεν σου λέω:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
τωρα τελευταια με αστικο γιατι η μπεμπα μου(bmw) τρωει πολυ βενζινη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αμάξι, αμάξι και πάλι αμάξι. Κατά προτίμηση το δικό μου, αλλά και των άλλων με βολεύει. :P Για αποστάσεις μικρότερες του ενός χιλιομέτρου χρησιμοποιώ τα ποδαράκια μου, ενώ για μεγάααλες αποστάσεις, όταν το τουτου δε μπορεί να με πάει (χιοοονια) φτάνω εκεί που θέλω σε μια αναπαυτική θέση αεροπλάνου πρωί αν είναι δυνατόν, να χαζέψω και την ανατολή. :happy:

Στην ανάγκη παίρνω και ταξί, αλλά δεν είναι και η καλύτερή μου. Λεωφορείο, αν δεν υπάρχει εναλλακτική αλλά είναι τελευταία επιλογή συνήθως. (βλ. χιόνισε και δεν έχω αλυσίδες/χειμερινά λάστιχα). :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ο έλληνας έχει μια μανία με το αμάξι του. άν έχεις αμάξι είσαι ολοκληρωμένος, είσαι ενήληκας πια.
και εντάξει, στην επαρχια υπάρχει άπλετος χώρος και ο καθένας μπορεί άνετα να έχει και 2 αμάξια, αλλα ρε παιδιά στήν αθήνα πώς την παλέυουν να παίρνουν αμάξι? όύτε πάρκινγ δέν μπορείς να βρείς στο κέντρο..
αφήστε που ελάχιστα αμάξια έχουν πάνω πο έναν επιβάτη(τον οδηγό).
μία είναι η λύση: πεζοδρόμηση της πανεπιστημίου, της αμαλίας και της φιλελλήνων! μονο τα μμμ να μπορούν αν περάσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
και εντάξει, στην επαρχια υπάρχει άπλετος χώρος και ο καθένας μπορεί άνετα να έχει και 2 αμάξια

Μην εισαι τοσο σιγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top