Παιδικά παιχνίδια και τιμές

Μirana_neko

Νεοφερμένος

Η Μirana_neko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Η ανιψια μου μου ζητησε για τα γενεθλια της μια κουκλα monster high.Συγκεκριμενα μου ζητησε την Draculaura.Ξερουμε ποσο κοστιζει περιπου αν παω ας πουμε να την παρω στα Jumbo?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με ενα γρηγορο google https://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=132009375&LastAdd=132009375

Τωρα ποσο μπορει να αλλαζει η τιμη δεν ξερω, αλλα φανταζομαι οχι τραγικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μirana_neko

Νεοφερμένος

Η Μirana_neko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εχουν γινει τοσο φτηνες οι κουκλες?οταν ημουν εγω μικρη ηταν πανακριβες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Η ανιψια μου μου ζητησε για τα γενεθλια της μια κουκλα monster high.Συγκεκριμενα μου ζητησε την Draculaura.Ξερουμε ποσο κοστιζει περιπου αν παω ας πουμε να την παρω στα Jumbo?


αν προτιμήσεις να την πάρεις συγκεκριμένα από τα Jumpo , θα στοιχίσει σε όλους μας την δικαίωση των πιο καθυστερημένων διαφημίσεων από καταβολής κόσμου :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top