Εργασία σε τράπεζα

evaki_

Νεοφερμένος

Η evaki_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά και καλώς σας βρήκα..!! :)

Θα ήθελα να ρωτήσω τί ενέργειες κάνει κανείς ώστε να προσληφθεί σε τράπεζα..
Προς το παρόν, είδα ότι η Κύπρου έχει συγκεκριμένη "αίτηση πρόσληψης".. Ισχύει αυτό και για άλλες τράπεζες; Εγώ προσωπικά, δε βρήκα κάτι παρόμοιο.. Τί να κάνω, να αρχίσω να στέλνω βιογραφικά;

Επίσης, θα ήθελα να με ενημερώσει όποιος γνωρίζει σχετικά με το τεστ που δίνεις προκειμένου να περάσεις στο στάδιο της συνέντευξης. Είναι δύσκολο;;

Τέλος, έχω πτυχίο ΑΕΙ αλλά όχι οικονομικής κατευθυνσης.. και από Αγγλικά μόνο Lower. Έχω ελπίδες άραγε;;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathwander

Νεοφερμένος

Ο deathwander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγώ θέλω να περάσω οικονομικά γιατί μου φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα και για αυτό θέλω να δουλέψω σε τράπεζα αλλά ξέρω ότι έχει πολύ δούλειά αλλά πρέπει να κάνεις τα πάντα για το όνειρό σου.Έτσι πιστεύω εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εγώ θέλω να περάσω οικονομικά γιατί μου φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα και για αυτό θέλω να δουλέψω σε τράπεζα αλλά ξέρω ότι έχει πολύ δούλειά αλλά πρέπει να κάνεις τα πάντα για το όνειρό σου.Έτσι πιστεύω εγώ

Δηλαδη βρε συ, το όνειρό σου είναι να δουλέψεις σε.... τράπεζα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω τί ενέργειες κάνει κανείς ώστε να προσληφθεί σε τράπεζα..


ψάχνει για βύσμα.... λολ



υγ.

το όνειρό σου είναι να δουλέψεις σε.... τράπεζα

ελα ντε... ρε μεγάλε τα όνειρα, υπάρχουν για να είναι λαρτζ.

εγω πχ ονειρευομαι ότι οι θάλασσες έγιναν φραπέ, και πνίγηκα μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
......

Κι εγω ονειρευομαι θαλασσες μαργαριτες φραουλα κατακοκκινες και παθιασμενα αφρισμενες και να βουταω μεσα:inlove::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top