Άγριο ή συναισθηματικό σεξ;

heroman

Νεοφερμένος

Ο heroman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τι σας αρέσει; Σας αρέσει να δενετε,να σας δένουν, να σας χαστουκιζουν να χαστουκιζετε,να κάνετε βίαιο σεξ η απλώς προτιμάτε το συναισθηματική σεξ;Εγώ προτιμώ το δεύτερο το συναισθηματικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι σας αρέσει;
Το σουβλάκι: Είτε χοιρινό, είτε με κοτόπουλο.. είτε σάντουιτς είτε μερίδα.. είτε με απ' όλα είτε νηστίσιμο.. παραμένει βρώμικο και νόστιμο. Όπως και να το παραγγείλεις θα σου αρέσει. Έτσι και το σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Όπως βγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν τα χαστούκια τα δίνεις με συναίσθημα θεωρείται συναισθηματικό ή άγριο σεξ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meliva21

Νεοφερμένος

Η Meliva21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Άγριο σεξ...Μπορεί και η κοπέλα αν θέλει να δίνει χαστουκάκια στο αγόρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νε νταξ τώρα, μάθατε όλοι οι "άντρες" και επειδή νομίζετε ότι ρίχνετε 2 χαστουκάκια στο πωπό είστε άγριοι και βαρβάτοι.
Θέλει άλλα προσόντα το άγριο που δε φαίνονται μόνο στο κρεβάτι :P αλλά και στη συμπεριφορά του εκτός σπιτιού... και αυτό προϋποθέτει φυσικά και ένα ίχνος δεσίματος και οικειότητας με τον άλλον, άρα ένα στοιχείο συναισθηματισμού πάντα υπάρχει και πάντα θα επηρεάζει θετικά.
Δε θα μπω σε λεπτομέρειες, άλλα το πόιντ είναι ότι από τη στιγμή που υπάρχει δέσιμο και συναίσθημα - αρα σχέση, μια θα κάνεις σεξ, μια θα κάνεις έρωτα , είναι όλα αναλόγως τη στιγμή, απλά μερικοί έχουν μπερδέψει τους όρους "'αγριο". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heroman

Νεοφερμένος

Ο heroman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ δε θα έριχνα χιαστουκακια ούτε στον ποπο ούτε στο πρόσωπο ούτε πουθενά...Επίσης δε θα εδενα ποτέ καμία κοπέλα στο κρεβάτι...Αν ήθελε αυτή να με χαστούκισε ελαφριά εντάξει αλλά προτιμώ το συναίσθημα!Αλλωστε οι πιο πολλές κοπέλες δεν ανέχονται χιαστούμυκακια πουθενά ούτε δέσιμο ανέχονται και λοιπά σαδομαζοχιστικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αλλωστε οι πιο πολλές κοπέλες δεν ανέχονται χιαστούμυκακια πουθενά ούτε δέσιμο ανέχονται και λοιπά σαδομαζοχιστικα.

Ναι ν' ακούσω ότι έχεις κάνει και στατιστική μελέτη και το λες με τόση σιγουριά και να πεθάνω. :P

Άσε τι λένε αυτές παραέξω ή τι λένε οι σύντροφοί τους και τι έχεις ακούσει, αυτά είναι θέματα του ζευγαριού, και αν δεν είσαι μέσα στην κρεβατοκάμαρα εκείνη την ώρα δεν νομίζω ότι μπορείς να ξέρεις όντως αν είναι "πολλές" ή "λίγες".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Συναισθηματικό πάνω από όλα, περιέχει περισσότερα, κρατά περισσότερο, το ευχαριστιέσαι περισσότερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ζωώδες, αλλά με συναίσθημα: το ιδανικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heroman

Νεοφερμένος

Ο heroman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Με αυτές που συναναστρεφομαι πάντως δε το ανέχονται... Δε νομίζω να κάνω λάθος...Ούτε η δική μου κοπέλα τα δέχεται άλλωστε ούτε εγώ θέλω αυτό το είδος το σεξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Με αυτές που συναναστρεφομαι πάντως δε το ανέχονται... Δε νομίζω να κάνω λάθος...Ούτε η δική μου κοπέλα τα δέχεται άλλωστε ούτε εγώ θέλω αυτό το είδος το σεξ...

Θα σου απαντήσω με αυτή τη φράση-κλισέ, που όμως νομίζω θα συμφωνήσεις:
Σε ότι αφορά το σεξ, μεταξύ ενός ζευγαριού τα πάντα επιτρέπονται, με την προϋπόθεση να το ευχαριστιούνται κι οι δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heroman

Νεοφερμένος

Ο heroman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εμένα η κοπέλα μου καμιά φορά μου δίνει στο σεξ ελαφριά χαστουκακια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ααααααγριο εννοειται...εκειι να βγάλεις τα ζωώδη ενστικτά σου.Να τον ξεσκίσεις και να σε ξεσκίσει..(που λεει ο λόγος φυσικα..)..
Αμα θελεις να το ζήσεις στο έπακρο ,τολμάς και μένει αλησμόνητο....Αν πάλι όχι μαλλον καλυτερα μενεις στα γουτσου γουτσου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Θεωρώ ότι η απόλυτη χημεία είναι ένας συνδυασμός των δύο. Είναι ωραίο να είναι έντονο αλλά δεν αρκεί από μόνο του. Χρειάζεται και συναίσθημα που συνδυαστικά καταλήγουν στο παθιασμένο σεξ! Δεν μπορώ να το εξηγήσω πιο κόσμια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
θα έλεγα πως μου αρέσουν και τα δυο αλλά πάνω από όλα έχει να κάνει με το πως σε εμπέει ο παρτενέρ

πιχι εμένα αν ο άλλος με εμπνέει και είναι σαν εμένα δλδ έχει μερικά γουστα που μου αρέσουν τότε αυτό το θεωρώ το ιδανικό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα έλεγα πως μου αρέσουν και τα δυο αλλά πάνω από όλα έχει να κάνει με το πως σε εμπέει ο παρτενέρ

πιχι εμένα αν ο άλλος με εμπνέει και είναι σαν εμένα δλδ έχει μερικά γουστα που μου αρέσουν τότε αυτό το θεωρώ το ιδανικό:)
Θες μια ερωτική μούσα(ή μούσο ας μου επιτραπεί η έκφραση) εσύ;Ενδιαφέρον...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Θες μια ερωτική μούσα(ή μούσο ας μου επιτραπεί η έκφραση) εσύ;Ενδιαφέρον...:hmm:

βσκ θέλω ο σύντροφός μου να με εμπνέει και να εξάπτει την φαντασία μου, αλλιώς δουλειά δεν γίνεται:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top