Το όνειρο του άνδρα

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
τελικά ,υπάρχουν μερικά πράγματα ,που μόνο οι γυναίκες τα καταλαβαίνουν!

Σε αυτο θα συμφωνησω απολυτα..Εχω 2 παραδειγματα ηδη στο μυαλο μου..

1)Καταλαβαινουν ποσο αλατοπιπερο να βαλουν σε ενα φαγητο,ενω στις κολοσυνταγες γραφει απλα "βαζεις αλατι-πιπερι"..:P
2)Καταλαβαινουν πως να βαλουν τα πραγματα στο πορτ μπαγκαζ,ωστε να χωρεσουν ολα..

Σοβαρα,τωρα τι ακριβως εννοεις?

Τελικα θα μου πεις καποιος τι ονειρα πρεπει να εχω σαν αντρας ή θα μεινω στο σκοταδι?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpediem

Νεοφερμένος

Η carpediem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εννοώ αυτό ακριβώς που απέδειξες με το δήθεν χιούμορ.Υποτιμάτε τις γυναίκες ,αλλά δυστυχώς για σας καταλαβαίνουμε και αισθανόμαστε περισσότερα από όσα εσείς αντιλαμβάνεστε.:whistle::whistle::whistle:


Όσο για τα όνειρα που πρέπει να έχει ένας άντρας,αν ρωτάς τους άλλους τί όνειρα θα πρέπει να έχεις,δε σε βλέπω μόνο στο σκοτάδι,αλλά δε βλέπω ούτε και την ελπίδα να βγεις ποτέ από αυτό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Εννοειται αντιληπτικη ικανοτητα των γυναικων ειναι διαφορετική απο των ανδρων.
Αυτονόητα πραγματα.

Εννοειται λοιπόν πως καποια πραγματα - εκ φύσεως,κατασκευής,ψυχοσυνθεσης,(κοινωνικου) ρόλου - τα αντιλαμβανονται διαφορετικα.

Ειδαλλως,θα ηταν άνδρες.

Παντως,κι εγω μπορω να στοιβαξω πραγματα στο πορτ παγκαζ,κι ας μην ειμαι γυναικα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Εννοώ αυτό ακριβώς που απέδειξες με το δήθεν χιούμορ.Υποτιμάτε τις γυναίκες ,αλλά δυστυχώς για σας καταλαβαίνουμε και αισθανόμαστε περισσότερα από όσα εσείς αντιλαμβάνεστε.:whistle::whistle::whistle:

Tο να μου πεις οτι κανω κακο χιουμορ το σεβομαι..Το να βγαζεις συμπερασματα περι υποτιμησης των γυναικων απο το κακο μου χιουμορ δεν το δεχομαι..

Όσο για τα όνειρα που πρέπει να έχει ένας άντρας,αν ρωτάς τους άλλους τί όνειρα θα πρέπει να έχεις,δε σε βλέπω μόνο στο σκοτάδι,αλλά δε βλέπω ούτε και την ελπίδα να βγεις ποτέ από αυτό.;)

Μα το ποστ μου ηταν ειρωνικο,επειδη δεν μπορω να καταλαβω θεματα του στυλ "Το ονειρο του αντρα", " Το ονειρο της γυναικας"..

Εγω πιστευα οτι τα ονειρα του καθενος ειναι δικα του,ανεξαρτητως φυλων..

Καλυτερα παντως στο σκοταδι,παρα να ακολουθω συμπεριφορες με βαση την κοινωνικη νορμα του πως πρεπει να συμπεριφερεται κανεις με βαση το φυλο του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν jrot επειδή βλέπω ότι έχεις χάσει το δρόμο σαν άντρας θα σου πω εγώ το όνειρο σου.

Να βγάλεις λεφτά (πολλά λεφτά) να πάρεις ένα καλό ντζιπάκι για να κυκλοφορείς τη γκόμενα, και να πηδηξει* όσες περισσότερες μπορείς. Αυτό είναι ένα όνειρο που αξίζει να το δεις.

Α! Ξέχασα, πρέπει να είσαι και μέλος στο Γκολφ club.

Αν δεν τα κάνεις αυτά είσαι τουλάχιστον αποτυχημένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Φαντασμενε ξεχασες και το νο1 ονειρο..

1.Να κανω ενα γιο και να μην βγει φουστης..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpediem

Νεοφερμένος

Η carpediem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Tο να μου πεις οτι κανω κακο χιουμορ το σεβομαι..Το να βγαζεις συμπερασματα περι υποτιμησης των γυναικων απο το κακο μου χιουμορ δεν το δεχομαι..



Μα το ποστ μου ηταν ειρωνικο,επειδη δεν μπορω να καταλαβω θεματα του στυλ "Το ονειρο του αντρα", " Το ονειρο της γυναικας"..

Εγω πιστευα οτι τα ονειρα του καθενος ειναι δικα του,ανεξαρτητως φυλων..

Καλυτερα παντως στο σκοταδι,παρα να ακολουθω συμπεριφορες με βαση την κοινωνικη νορμα του πως πρεπει να συμπεριφερεται κανεις με βαση το φυλο του..

Ήδη σου έχω απαντήσει.:P

Λοιπόν jrot επειδή βλέπω ότι έχεις χάσει το δρόμο σαν άντρας θα σου πω εγώ το όνειρο σου.

Να βγάλεις λεφτά (πολλά λεφτά) να πάρεις ένα καλό ντζιπάκι για να κυκλοφορείς τη γκόμενα, και να πηδηξει* όσες περισσότερες μπορείς. Αυτό είναι ένα όνειρο που αξίζει να το δεις.

Α! Ξέχασα, πρέπει να είσαι και μέλος στο Γκολφ club.

Αν δεν τα κάνεις αυτά είσαι τουλάχιστον αποτυχημένος


και μετά έρχονται οι μέλλισσες!:clapup:

Φαντασμενε ξεχασες και το νο1 ονειρο..

1.Να κανω ενα γιο και να μην βγει φουστης..:P

Περίμενε λίγο,βρε μπορεί να θέλεις αργότερα.Άλλωστε ,όπως λένε,άνδρες δεν υπάρχουν πια.Ο γιος σου θα αποτελεί μειονότητα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Άλλωστε ,όπως λένε,άνδρες δεν υπάρχουν πια.

Είσαι σε θέση δηλαδή να το κρίνεις αυτό εσύ;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpediem

Νεοφερμένος

Η carpediem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Είσαι σε θέση δηλαδή να το κρίνεις αυτό εσύ;:)

Είναι κοινωνικά αποδεκτό και αναγκαστικά θα το αποδεχτώ κι εγώ.
Δε μπορώ και διαφορετικά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Είναι κοινωνικά αποδεκτό και αναγκαστικά θα το αποδεχτώ κι εγώ.
Δε μπορώ και διαφορετικά.;)

Δεν σε ρώτησα αυτό...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Είναι κοινωνικά αποδεκτό και αναγκαστικά θα το αποδεχτώ κι εγώ.
Δε μπορώ και διαφορετικά.;)

Ειναι κοινωνικα αποδεκτο πως οι ανδρες δεν υπαρχουν πια?? :(

Για φαντασου!!! :P

Μαλλον ειναι πιο πολύ..... γυναικικά αποδεκτο θα έλεγα.... :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Περίμενε λίγο,βρε μπορεί να θέλεις αργότερα.Άλλωστε ,όπως λένε,άνδρες δεν υπάρχουν πια.Ο γιος σου θα αποτελεί μειονότητα.:hmm:

Mαλλον δεν καταλαβες οτι ειρωνευομουν τους Ματσο-αντρες που η μονιμη τους ανησυχια ειναι να μη βγει το παιδι τους ομοφυλοφυλος..

Είναι κοινωνικά αποδεκτό και αναγκαστικά θα το αποδεχτώ κι εγώ.
Δε μπορώ και διαφορετικά.;)

Ειναι κοινωνικα αποδεκτο πως δεν υπαρχουν αντρες? Α τωρα με σοκαρεις παραγματικα..Μεχρι εχθες ανησυχουσα μηπως σαν αντρας δεν ειχα τα σωστα ονειρα..Τωρα μου λες οτι δεν υπαρχουν αντρες..

Τι ειμαι? Ποιος ειμαι? Που ανηκω? Και τελικα τι ονειρα πρεπει να εχω????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpediem

Νεοφερμένος

Η carpediem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ωχ καλέ μου!!!!!:worry:δεν πιστεύω να σου δημιούργησα ψυχολογικό θέμα;:(

Η κακούργα τί έκανα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 434210

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικά η ζωή είναι ένα θαύμα και εμείς οι θαυματοποιοί. Εμείς αν δεν έχουμε όνειρα και σκοπούς, πως θα πραγματοποιήσουμε τα θαύματα μας; Τι είναι η ζωή χωρίς όνειρο για κάτι που σε κάνει ευτυχισμένο; Πλέον αναζητώ αυτά που με πληρώνουν ως άνθρωπο. Στο χέρι μας είναι να γράψουμε την ροτα της ζωής.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
εγώ θέλω απλά να κερδίσω το τζοκερ. τα υπόλοιπα θα τα βρούμε. :friends:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ θέλω απλά να κερδίσω το τζοκερ. τα υπόλοιπα θα τα βρούμε. :friends:
Μπα, ακόμα και τότε καθόλου σίγουρο δεν είναι ότι θα βρεις τα υπόλοιπα!
΄Οπως ο Bryan που παρ΄όλο που είχε όσα χρήματα θα κέρδιζες εσύ από το τζόκερ κι ακόμα παραπάνω και παρ΄όλο που δήλωσε μέχρι και δημόσια την επιθυμία του να μείνει μαζί με την Jerry, αυτή το΄σκασε με τον Mick μόλις της έκλεισε το μάτι!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,985 μηνύματα.
Μπα, ακόμα και τότε καθόλου σίγουρο δεν είναι ότι θα βρεις τα υπόλοιπα!
΄Οπως ο Bryan που παρ΄όλο που είχε όσα χρήματα θα κέρδιζες εσύ από το τζόκερ κι ακόμα παραπάνω και παρ΄όλο που δήλωσε μέχρι και δημόσια την επιθυμία του να μείνει μαζί με την Jerry, αυτή το΄σκασε με τον Mick μόλις της έκλεισε το μάτι!

Συμπέρασμα... Μη πιστευετε τις γυναίκες χαχα 😂😂
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Μπα, ακόμα και τότε καθόλου σίγουρο δεν είναι ότι θα βρεις τα υπόλοιπα!
΄Οπως ο Bryan που παρ΄όλο που είχε όσα χρήματα θα κέρδιζες εσύ από το τζόκερ κι ακόμα παραπάνω και παρ΄όλο που δήλωσε μέχρι και δημόσια την επιθυμία του να μείνει μαζί με την Jerry, αυτή το΄σκασε με τον Mick μόλις της έκλεισε το μάτι!

σιγά μωρέ. θα με πείραζε λίγο, αλλά θα μου περνούσε. άλλωστε κάθε γυναίκα, όπως κάθε άνθρωπος, είναι ελεύθερη να έχει της επιλογές της. κτήμα μου είναι; :morning1:

υ.γ. ενημερωμένη σε βρίσκω Λένω
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,985 μηνύματα.
σιγά μωρέ. θα με πείραζε λίγο, αλλά θα μου περνούσε. άλλωστε κάθε γυναίκα, όπως κάθε άνθρωπος, είναι ελεύθερη να έχει της επιλογές της. κτήμα μου είναι; :morning1:

υ.γ. ενημερωμένη σε βρίσκω Λένω

Ε ναι. Κάθε γυναικα ειναι δικια σου εάν θέλει να ειναι δικιά σου αν δεν θέλει ας πάει στο καλό.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να βρει μια γυναίκα που θα είναι Μπαρμπαρίγου - Πετρετζίκης - (Σαν την μάνα του 🤫 )στην κουζίνα

Ιερια του σεξ στην κρεβατοκάμαρα

Κοκέτα και οικοδέσποινα στο σαλόνι και χανουμακι μόλις ανοίγει την πόρτα του σπιτιού του 🤪

Αυτά είναι τα πολύ βασικά με άκρως χιουμοριστικό χαρακτήρα που τα ονειρεύονται όλοι οι άντρες όσο αφορά το θέμα των γυναικών ..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top