Ποιά εποχή είναι η αγαπημένη σας για διακοπές;;

Ποια είναι η αγαπημένη σας εποχή για διακοπές;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 70)

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χμμμ...η αγαπημένη μου εποχή ... μάλλον αυτή στην οποία ο προιστάμενος μου δίνει άδεια... όποτε κι αν είναι...

πιο παλιά θα ψήφιζα καλοκαίρι αλλά μετά τα ζόρια στη δουλειά [φρέσκια φρέσκια τρομάρα μου!] σε συνδυασμο με ένα φανταστικό 3ημερο στο Πήλειο φέτος το χειμώνα... πραγματικά... οποτεδήποτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω πάντως περιμένω τον χειμώνα να πάω σε τίποτα χιόνιαΠήλιο, Πάρνηθα:/::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγω πάντως ρε παιδια τι να σας πω....
αν ειναι για διακοπες δε με χαλάει καθόλου η εποχή!

αν έχεις τα χρήματα και τον χρόνο.... μπορείς και μέσα στο χειμώνα να βρεις το καλοκαίρι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
διακοπες δωσε μου........... κι ας ειναι οτι εποχη θελεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Βασικά και οι 365 μέρες του έτους είναι κατάλληλες για διακοπές!!!!
Η αγαπημένη μου εποχή όμως είναι το φθινόπωρο και αν ήταν δυνατό θα έπαιρνα όλη την άδεια μου τότε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μου αρέσει πιό πολύ ο Ιούνιος και ο Σεπτέμβριος που δεν κάνει ούτε πολλή ζέστη αλλά ούτε και πολύ κρύο, αλλά μάλλον μέχρι να πάρω πτυχίο δεν θα καταφέρω να κάνω διακοπές αυτούς τους δύο μήνες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Χριστούγεννα!
Ακόμα κι αν κρατάνε πολύ πιο λίγο από το καλοκαίρι κτλ η ατμόσφαιρα είναι τόσο όμορφη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
εγω πάντως ρε παιδια τι να σας πω....
αν ειναι για διακοπες δε με χαλάει καθόλου η εποχή!

αν έχεις τα χρήματα και τον χρόνο.... μπορείς και μέσα στο χειμώνα να βρεις το καλοκαίρι ;)

:thumbup: Με κάλυπτει απόλυτα η ΚΟΥΕ! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Κάθε εποχή με τα δικά της. Καλοκαιράκι για μπανάκι, χειμώνας για χιονοπολεμο και σκι. Αρκεί να υπάρχει ο χρόνος και η διάθεση και όποτε τυχει ευκαιρία για διακοπούλες τρέχουμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
....Kαλή παρέα να υπάρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Όποτε και να μου πουν να πάω διακοπές δεν θα πω όχι!:) Αν και προτιμώ το καλοκαίρι, σαν κλασσική μεσογειακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.

Νεοφερμένος

Η t.m. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΠΟΧΗ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ........!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes
Ανάλογα... το θέμα είναι να κάνεις διακοπές με τη σωστή παρέα! Η εποχή δεν παίζει και τόσο ρόλο!

Exactliiiyyyy! :bounce: :clapping: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
διακοπές για όλες τις εποχές! καλοκαίρι.... νησί και θάλασσα

χειμώνας βουνό

άλλες εποχές...για περιπλάνηση σε άλλες χώρες και μέρη


πειράζει που θέλω να πάω διακοπές αυτές τις μέρες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Καλοκαιρι χωρις δευτερη σκεψη και χωρις συζητηση για εμενα.:smoke: :D
Αλλη διαθεση, αλλο "γενικοτερο υφος", αναλαφρα ρουχα,κανενας περιορισμος για το που θας πας ή αν θα στο επιτρεχει ο καιρος, μπανια, βολτες, ο ερωτισμος ιεναι διαχυτος γυρω σου....Ειναι τελειως διαφορετικη η αισθηση που σου δινει...ή μαλλον που μου δινει.;)
Οποτε καλοκαιρακι και παλι καλοκαιρακι!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
αγαπημένη εποχή για διακοπές???
χειμώνας.. βουνό, χιόνι, τζάκι...
αλλά και η εικόνα...σπίτι πάνω στη θάλλασα με τα κύματα απ έξω και μέσα τα ακούς τα ξύλα να καίγονται στο τζάκι.. μ αρέσει πολύ!!
Βουνό ή θάλλασα... αλλά πάντα χειμώνα!! ο χειμώνας φέρνεις τους ανθρώπους πιο κοντά.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
καλοκαίρι όπως οι περισσότεροι:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λατρέυω το χειμώνα για διακόπές, χιόνι , κρύο, βουνά με παγωμένα ρυάκια για να παίζω, κάθε χειμώνα πάμε διακοπές για αυτό το λόγο, δεν λέω ότι το καλοκέρι δεν ειναι φοβερά για νησάκια άλλα ώς εκεί μου φτάνει που όλοι με περνάνε για αλλόδαπή λόγο μελάχρηνού χρώματος παθένω εγκάβματα πολλύ έυκολά και αποφέυγω μετακινήσεις με μηχανάκι, οπώτε ο χειμώνας ειναι πολλύ καλύτερα για μένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top