Θεσσαλονίκη: Bars με live μουσική σκηνή

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ψάχνω bars στην Θεσσαλνονίκη με live μουσική σκηνή. Δεν ενδιαφέρομαι για μπουζούκια (:P) και γενικότερα ψάχνω κάτι σε πιο alternative μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia_1

Νεοφερμένος

Η anastasia_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
είναι ένα μαγαζί που λέγεται spitimou groundfloor .την αλλη κυριακη παίζουν live οι killinnosense. δες εδω πληροφοριες https://www.e-go.gr/music/article.asp?catid=17517&subid=2&pubid=128799711
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χμ, εκτός από αυτό;
Βασικά με ενδιαφέρουν κυρίως οι μέρες Παρασκευή & Σάββατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia_1

Νεοφερμένος

Η anastasia_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
απο οσο ξερω, διαφορα μαγαζια στην βαλαωριτου ...αλλα επειδη δεν ειμαι σιγουρη, γιατι δεν εχω πολυ καιρο που μετακομισα απο την πατρα εδω, αν μαθω θα σου πω:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
απο οσο ξερω, διαφορα μαγαζια στην βαλαωριτου ...αλλα επειδη δεν ειμαι σιγουρη, γιατι δεν εχω πολυ καιρο που μετακομισα απο την πατρα εδω, αν μαθω θα σου πω:rolleyes:
Με live μουσική?:hmm: Είσαι σίγουρη? Εγώ νομίζω δεν έχω δει κανένα:hmm: ή το πολύ ένα απ'όσο θυμάμαι.
Ξέρω ένα μαγαζί που παίζει τέτοια μουσική, λέγεται Απειραμόρια αλλά είναι κάπου χωμένο, και δεν θυμάμαι που:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Πέμπτες και Παρασκευές το trottoir στην παραλία έχει live jazz αν δεν κάνω λάθος. Την Παρασκευή ήμουν εκεί, έπαιζε ένας καθηγητής μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia_1

Νεοφερμένος

Η anastasia_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Με live μουσική?:hmm: Είσαι σίγουρη? Εγώ νομίζω δεν έχω δει κανένα:hmm: ή το πολύ ένα απ'όσο θυμάμαι.
Ξέρω ένα μαγαζί που παίζει τέτοια μουσική, λέγεται Απειραμόρια αλλά είναι κάπου χωμένο, και δεν θυμάμαι που:P


οχι δεν ειμαι σιγουρη..παιζει να ειναι ομως προς εκεινη την περιοχη(δεν την ξερω καλα ακομα την περιοχη εκει, αλλα καπου εκει μεσα στα στενακια εχει :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αυτό με την jazz πρέπει να είναι πολύ ωραίο! :)
Παρακαλούνται οι κάτοικοι της Θεσσαλονίκης με γνώση σε αυτό το θέμα να μας βοηθήσουν επειγόντως! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Να γιατί πάω πάω το e-steki, ζήτησα λίγο πιο alternative μου δώσατε Jazz!
e-steki Rulez! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Alternative λέγοντας; Εγώ ξέρω το Καφωδείο πίσω από το παλιό Δημαρχείο που έχει κάθε βράδυ μετά τις 9.30 lives με έντεχνο και ροκ. Για όσους δεν ξέρουν, το Καφωδείο είναι μπυραρία με ωραία διακόσμηση. :) https://www.kafodeio.gr/main.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vradipous1

Νεοφερμένος

Ο vradipous1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ήμουν φοιτητής 5 χρόνια στή θεσσαλονίκη..Ένα καλό μέρος ήταν το Malt n Jazz( https://www.maltandjazz.gr/ )
παίζουν κιόλας κατά διαστήματα και διάφορα συγκροτήματα...ωραίος χώρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top