Περίεργο παρελθόν.....του συντρόφου σας

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,875 μηνύματα.
Αρχίζω κι εγώ να αλλάζω γνώμη σχετικά με αυτόν. Το να ξεκινήσει κάτι τέτοιο στα 18 και να το κάνει για λίγο καιρό για τα χρήματα, ας πούμε οτι δικαιολογείται. Να το ξεκινήσει στα 28 και να το κάνει ως τα 38 (!!!); Στα 28 υποτίθεται οτι έχεις σοβαρευτεί λίγο ή πολύ, οι σχέσεις που κάνεις είναι πιο σοβαρές, ξέρεις τί θες στη ζωή κλπ. Είτε αυτή η ιστορία είναι fake (το πιο πιθανό) ή η κοπέλα ψώνισε από σβέρκο.:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Εχουμε και λέμε: 39 χρονών λέει η κοπέλα πως είναι. Οκ ανεξαρτήτως ηλικίας οι άνθρωποι μπορεί να έχουν αμφιβολίες και συναισθηματικά σκαμπανεβάσματα. Αλλά αυτή η ποινικοποίηση του στριπτιτζάδικου και του πριβέ χορού, αυτό βγάζει μάτι για τρολλικό γλέντι.

Δικαιολογείστε επειδή είστε νεαρής ηλικίας όσοι απαντάτε. Από πρώτο χέρι σας λέω λοιπόν, ακόμα και η πιό αφελής 40άρα έτσι δεν απαντάει. Η ψυχρή τους λογική είναι το δίχως άλλο και σε γλεντάνε στο λεπτό αν τους παίξεις ιστορία.

Πεποίθησή μου ότι το θεμα κατα 99,9% είναι για να κυνηγήσετε την ουρά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Πιο τρολόθεμα από αυτό δεν υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εντωμεταξύ διαβάζοντας μόνο τον τίτλο είπα να δεις γράφει κανένα 17χρονο και άντε ας μπω στο θέμα να πω "ε εντάξει ρε κοπελιά δεν είναι και εργάτης του σεξ", και με το πρώτο ποστ δαγκώθηκα :|
Είναι πολλοί παράγοντες που πρέπει να αξιολογήσεις εδώ (και να δώσεις μόνη σου τις απαντήσεις):

-Το ξεκίνησε στα 28, που υποτίθεται έχεις αποκτήσει κάποιες εμπειρίες, ξέρεις πώς να κάνεις καμάκι και ξέρεις και πώς να ρίξεις κάποια. Δεν είσαι 17 χρονών να σκέφτεσαι σεξσεξσεξσεξσεξ και να είσαι και άπειρος οπότε να μην μπορεί να σου κάτσει. Γιατί τότε;

-Το έκανε για 10 χρόνια, δηλαδή ως τα 38, τώρα είναι 40, είστε μαζί 2 χρόνια, κάνε τις αφαιρέσεις και δες ότι σταμάτησε την εποχή που σε γνώρισε. Εσύ πρέπει να διασφαλίσεις κάπως ότι το σταμάτησε αφού σε γνώρισε και όχι κανένα τρίμηνο μετά που είδε ότι αξίζεις.

-Εξετάσεις για ΣΜΝ. ΠΡΟΧΘΕΣ.

-Γιατί σου το είπε τώρα μετά από 2 χρόνια;

-Επί 10 χρόνια είχε μόνο αυτές τις ευκαιρίες για σεξ; Δηλαδή την τελευταία 15ετία είσαι η μόνη του "σοβαρή" σχέση; [εμένα αυτό θα με ανησυχούσε περισσότερο, ειδικά εφόσον τώρα είναι 40].

Θέλω να πω, έχεις πολλούς δυσμενείς παράγοντες μαζεμένους, και ναι ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός αλλά ετούτος δεν έχει και πολύ τις πιθανότητες με το μέρος του έτσι δεν είναι;
Εγώ γενικά και αόριστα άνθρωπο που είχε το σεξ με απολαβές για επάγγελμα κάποτε, μάλλον δεν θα τον χώριζα. (Αυτό βέβαια σηκώνει διάφορες προϋποθέσεις). Άνθρωπο όμως που μέχρι πριν με γνωρίσει (ή και μετά?), το εξασκούσε επί μια δεκαετία, για την σεξουαλική ευχαρίστηση και όχι για την οικονομική ανάγκη, και μου το είπε και με 2 χρόνια καθυστέρηση, και δεν το έκανε και εντελώς ερασιτεχνικά αφού είχε ατζέντη, ψυχρά και στεγνά θα τον είχα αφήσει. Ανοιχτόμυαλη είμαι, όχι και κορόιδο όμως. Δηλαδή και μόνο που μια διετία ο άλλος θα με είχε στην άγνοια ενώ μπορεί να είχε ταυτόχρονα ηπατίτιδα c και κονδυλώματα, και μόνο για αυτή την σταρχιδιστική στάση του θα τον έστελνα.
Καθόμαστε και λέμε ότι θα έπρεπε να είναι deal-breaker να μην κουβαλάει ο άλλος προφυλακτικά μαζί του την πρώτη φορά γιατί "έλα μωρέ πιο καλά είναι έτσι", και με κάποιον μαγικό τρόπο φανταζόμαστε ότι θα είναι κουλ ο άλλος να είναι κινητή μονάδα ΣΜΝ και να μας έχει "και καλά" αποκλειστικότητα χωρίς να λέει τίποτα...

Αν και δεν νομίζω να ξαναμπεί η κοπελιά. Θα τον κρατήσει από ανασφάλεια...ή τρολλάρει αλλά κουλ, τουλάχιστον περνάει η ώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,984 μηνύματα.
Εντωμεταξύ διαβάζοντας μόνο τον τίτλο είπα να δεις γράφει κανένα 17χρονο και άντε ας μπω στο θέμα να πω "ε εντάξει ρε κοπελιά δεν είναι και εργάτης του σεξ", και με το πρώτο ποστ δαγκώθηκα :|
Είναι πολλοί παράγοντες που πρέπει να αξιολογήσεις εδώ (και να δώσεις μόνη σου τις απαντήσεις):

-Το ξεκίνησε στα 28, που υποτίθεται έχεις αποκτήσει κάποιες εμπειρίες, ξέρεις πώς να κάνεις καμάκι και ξέρεις και πώς να ρίξεις κάποια. Δεν είσαι 17 χρονών να σκέφτεσαι σεξσεξσεξσεξσεξ και να είσαι και άπειρος οπότε να μην μπορεί να σου κάτσει. Γιατί τότε;

-Το έκανε για 10 χρόνια, δηλαδή ως τα 38, τώρα είναι 40, είστε μαζί 2 χρόνια, κάνε τις αφαιρέσεις και δες ότι σταμάτησε την εποχή που σε γνώρισε. Εσύ πρέπει να διασφαλίσεις κάπως ότι το σταμάτησε αφού σε γνώρισε και όχι κανένα τρίμηνο μετά που είδε ότι αξίζεις.

-Εξετάσεις για ΣΜΝ. ΠΡΟΧΘΕΣ.

-Γιατί σου το είπε τώρα μετά από 2 χρόνια;

-Επί 10 χρόνια είχε μόνο αυτές τις ευκαιρίες για σεξ; Δηλαδή την τελευταία 15ετία είσαι η μόνη του "σοβαρή" σχέση; [εμένα αυτό θα με ανησυχούσε περισσότερο, ειδικά εφόσον τώρα είναι 40].

Θέλω να πω, έχεις πολλούς δυσμενείς παράγοντες μαζεμένους, και ναι ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός αλλά ετούτος δεν έχει και πολύ τις πιθανότητες με το μέρος του έτσι δεν είναι;
Εγώ γενικά και αόριστα άνθρωπο που είχε το σεξ με απολαβές για επάγγελμα κάποτε, μάλλον δεν θα τον χώριζα. (Αυτό βέβαια σηκώνει διάφορες προϋποθέσεις). Άνθρωπο όμως που μέχρι πριν με γνωρίσει (ή και μετά?), το εξασκούσε επί μια δεκαετία, για την σεξουαλική ευχαρίστηση και όχι για την οικονομική ανάγκη, και μου το είπε και με 2 χρόνια καθυστέρηση, και δεν το έκανε και εντελώς ερασιτεχνικά αφού είχε ατζέντη, ψυχρά και στεγνά θα τον είχα αφήσει. Ανοιχτόμυαλη είμαι, όχι και κορόιδο όμως. Δηλαδή και μόνο που μια διετία ο άλλος θα με είχε στην άγνοια ενώ μπορεί να είχε ταυτόχρονα ηπατίτιδα c και κονδυλώματα, και μόνο για αυτή την σταρχιδιστική στάση του θα τον έστελνα.
Καθόμαστε και λέμε ότι θα έπρεπε να είναι deal-breaker να μην κουβαλάει ο άλλος προφυλακτικά μαζί του την πρώτη φορά γιατί "έλα μωρέ πιο καλά είναι έτσι", και με κάποιον μαγικό τρόπο φανταζόμαστε ότι θα είναι κουλ ο άλλος να είναι κινητή μονάδα ΣΜΝ και να μας έχει "και καλά" αποκλειστικότητα χωρίς να λέει τίποτα...

Αν και δεν νομίζω να ξαναμπεί η κοπελιά. Θα τον κρατήσει από ανασφάλεια...ή τρολλάρει αλλά κουλ, τουλάχιστον περνάει η ώρα :P

Και εμενα κάτι μου βρωμάει εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Γιατι τρολ θεμα?Δεν εχετε γνωρισει χορευτριες και χορευτες ή ακομα και μαστροπους,πρωταγωνιστες ερωτικων ταινιων,πορνες και συνοδους πολυτελειας.Γενικοτερα και αυτοι καποια στιγμη βγαινουν στη συνταξη οταν ωριμασουν καθως δεν τους σηκωνεται πια ευκολα και κανουν σταθερη σχεση.Ο τυπος μπορει να εκανε 10 χρονια αυτη τη δουλεια και τωρα να ειναι με κοτερο και μερσεντες.Εγω εχω γνωρισει τετοιους τυπους και ειδικα οταν δουλευα σε ξενοδοχειο τα δωματια γεμιζαν με τετοιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,875 μηνύματα.
Η θεματοθέτρια πήρε επαρκείς απαντήσεις για το πρόβλημα που την απασχολεί, το θέμα κλειδώνεται. :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top