Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,844 μέλη και 2,473,399 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 281 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόνος στο σεξ

SuspiciousMinds

Νεοφερμένος

H SuspiciousMinds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H SuspiciousMinds έγραψε: στις 17:29, 25-05-16:

Γεια σας, εκανα προσφατα για πρωτη φορα σεξ...Την πρωτη φορα πονεσα αρκετα αλλα πιστευα οτι απο τις επομενες φορες θα ηταν καλυτερα. Τωρα εχει γινει γυρω στις 5 φορες αλλα συνεχιζω να ποναω στην αρχη της διεισδυσης με αποτελεσμα να μην το ευχαριστιεμαι.
Ειναι φυσιολογικο να ποναει ακομα;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Pinkman

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O Pinkman έγραψε: στις 17:36, 25-05-16:

συμβουλεψου κανα γυναικολογο καλυτερα(μπορει να μην εχεις κατι αλλα να εχει αρκετα μεγαλο πεος)
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,398 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 18:56, 25-05-16:

Μπορεί να έχεις μια μικρή στένωση στην είσοδο του κόλπου, αλλά θα ανοίξει σιγά σιγά.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,522 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 19:09, 25-05-16:

Βρες κάποιον με μικρότερο εργαλείο.
1
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 19:11, 25-05-16:

υπομονη και επιμονη
2
Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O presvis έγραψε: στις 20:41, 25-05-16:

Παίξε μπαλίτσα συχνά μόνη σου, πολλά προκαταρκτικά και λιπαντικό. Ειδικά το τελευταίο βοηθάει πολύ, και όλα θα στρώσουν
1
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 21:20, 25-05-16:

Με σάλιο και υπομονή...
1
Παράθεση

SuspiciousMinds

Νεοφερμένος

H SuspiciousMinds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H SuspiciousMinds έγραψε: στις 14:01, 26-05-16:

Να μην ανησυχω δηλαδη?Συμβαινει επειδη ειναι ακομα αρχη?
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,398 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 14:06, 26-05-16:

Να μην ανησυχείς σίγουρα, εκτός και αν βλέπεις ακόμα αίμα μετά την επαφή, ή δύσοσμο υγρό ή ο πόνος δεν εντοπίζεται μόνο κατά την διάρκεια του σεξ αλλά και σε άκυρες στιγμές, οπότε μπορεί να είναι κάποια φλεγμονή.
Κατά τ' άλλα ψυχραιμία και εξάσκηση. Αν περιμένεις κάθε φορά ότι θα πονέσεις, θα πονάς ούτως ή άλλως ακόμα και να έχει λυθεί το ανατομικό ζήτημα (που δεν είναι και τίποτα σοβαρό).

Υπάρχουν και ειδικά λιπαντικά που μπορούν να σε βοηθήσουν (πχ Eva Moist)
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απάθεια vs Πόνος - Από EnnisDelMar!
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-01-14 στις 18:48.
    • Μυϊκός πόνος στην πλάτη - Από Dalian
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-13 στις 20:04.
    • Έντονος πόνος στο αυτί - Από moonlight
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-07-11 στις 02:28.
    • Πόνος στα χέρια!! - Από Νικος93
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-07-09 στις 01:00.
    • Πόνος στον αυχένα/σβέρκο - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-08-06 στις 11:04.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα