Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
νομιζω στις περισσοτερες....Αρκει να ειναι καλα κουρεμενα και να μη γρατζουνανε η ειναι αγρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑ εκεί το πήγαινες το θα φας καλά! Ok, got it.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Oχι. :redface: Σε εμενα οχι δηλαδη. Παιζει να ειμαι η μονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Όχι σε όλους. Άλλοι είναι καλύτεροι με, άλλοι χωρίς, κι άλλοι όπως και να 'ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος!!!

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Oχι. :redface: Σε εμενα οχι δηλαδη. Παιζει να ειμαι η μονη.

Πάλι καλά υπάρχουν κοπέλες που εκτιμάνε τον "κοπο" μας :P

Σχετικά με τα έξοδα δεν ειπε κανείς ότι δεν έχει κόστος ένα καλό ξυράφι... Όμως πλέον οι λεπίδες έχουν πολύ καλύτερη εξέλιξη σε σχέση με παλιά και δεν θέλουν κάθε τρεις και λίγο πέταμα... Στο κάτω κάτω τόσα λεφτά χαλάμε για κούρεμα, ζελεδες κλπ. Ενα ξυράφι ή μια καλή ξυριστική μηχανή και ξύρισμα μια φορά την εβδομάδα δεν έχει τρελό κόστος...

Όσο για τις εξυπνάδες της φίλης πιο πάνω... Δεν έχω κάτσει να κάνω ούτε στατιστικές μελέτες ούτε έρευνες... Δεν είναι μέλημα μου οι τρίχες. Ακούω από παρέες και γνωστούς απλά που τυχαίνει να ξυριζονταν στο παρελθόν ότι το αφήνουν γιατί νιώθουν σαν την μύγα μες στο γάλα. Καλώς ή κακώς πολλοί λόγω μόδας το έκαναν για αυτό και βλέπεις πολλά παιδιά με μούσι. Αυτή είναι η άποψη μου. Συμβάλλουν βέβαια και παράγοντες όπως κόστος και ανεργία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cortomaltese

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Μπορει κανεις να μου πει αυτη η μοδα το μουσι μεχρι τα αρχιδαια ποιος την ξεκινησε ?
Ξαφνικα μετα το 2010 ο μισος πληθυσμος αφηνει μουσι σαν το χριστο τι μοδα ειναι αυτη?
Μηπως φταιει η θρησκεια?Η εντελως ακυρο/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Μπορει κανεις να μου πει αυτη η μοδα το μουσι μεχρι τα αρχιδαια ποιος την ξεκινησε ?
Ξαφνικα μετα το 2010 ο μισος πληθυσμος αφηνει μουσι σαν το χριστο τι μοδα ειναι αυτη?
Μηπως φταιει η θρησκεια?Η εντελως ακυρο/



Τους χιπστεράδες που μοιάζουν σαν τζιχαντιστές εννοείς?:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Εμένα δεν μαρεσουν τα πολλά γενιΑ. Εκτός από το ότι μ βγάζει κάτι βρωμικο, με γαργαλούν και στο στοματικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,965 μηνύματα.
Εγω ξυριζομαι λογω δουλειάς. Ανα 2 μέρες. Ας πουμε Κυριακή βράδυ και μετά Τριτη βάρδυ ή Τετάρτη πρωϊ. Αρέσουν ή οχι εγω θα τα άφηνα πάντως και θα τα έπαιρνα με την μηχανή κάθε εβδομάδα αν δεν υπηρχε περιορισμος απο τη δουλειά. Εχω πυκνά και άγρια γένια (απο αυτα που αρέσουν στην Ζίλντα) χαχα δεν μπορω να κοβομαι κάθε λιγο. Εννοειται οτι ξυριζομαι με tτριπλή λεπιδα. Τι να κανουμε κοριτσια κάποιοι δεν ειμαστε Σουηδοι ειμαστε Μεσογειακοί τύποι αν δεν σας αρέσει αυτο το στυλ δεν πειράζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Εμένα δεν μαρεσουν τα πολλά γενιΑ. Εκτός από το ότι μ βγάζει κάτι βρωμικο, με γαργαλούν και στο στοματικό.

λες και περνάει ιλαρά τοπικώς; (επιγάστριο είναι, μην soκάρεστε :P )

είναι ένα θέμα όντως, μέχρι να γίνουν 4-5 ημερών να μαλακώσει η τσαγκαρότριχα

Εγω ξυριζομαι λογω δουλειάς. Ανα 2 μέρες. Ας πουμε Κυριακή βράδυ και μετά Τριτη βάρδυ ή Τετάρτη πρωϊ. Αρέσουν ή οχι εγω θα τα άφηνα πάντως και θα τα έπαιρνα με την μηχανή κάθε εβδομάδα αν δεν υπηρχε περιορισμος απο τη δουλειά. Εχω πυκνά και άγρια γένια (απο αυτα που αρέσουν στην Ζίλντα) χαχα δεν μπορω να κοβομαι κάθε λιγο. Εννοειται οτι ξυριζομαι με tτριπλή λεπιδα. Τι να κανουμε κοριτσια κάποιοι δεν ειμαστε Σουηδοι ειμαστε Μεσογειακοί τύποι αν δεν σας αρέσει αυτο το στυλ δεν πειράζει.

κι ο λαιμός της την άλλη μέρα; ό,τι χειρότερο τα γένια 2-3 ημερών. Εκτός κι αν δεν σ'αρέσει να φωλιάζεις στην αγκαλιά της και να τρίβεσαι στον λαιμό της σαν μαϊμού. Οπότε πάσσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,965 μηνύματα.
η αληθεια ειναι οτι δεν θα κάτσω εγω να σκεφτω το λαιμο της την άλλη μέρα ..... αμα την ερεθιζει ας το πει =D

bad boy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εξαρτάται το άτομό. Δεν πάει σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
τρυφεράδα είναι μωρέ! Σαν το κουτάλι. Δεν είναι η διέγερση το ζητούμενο σε ό,τι κάνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Διάβασα τίτλο "Σας αρέσουν γυναίκες με γενια; " και λεω νταξει το στέκι ξέφυγε.

Χρειάζομαι ύπνο.

Συνεχίστε. :morning1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Διάβασα τίτλο "Σας αρέσουν γυναίκες με γενια; " και λεω νταξει το στέκι ξέφυγε.

Χρειάζομαι ύπνο.

Συνεχίστε. :morning1:

αχαχαχαχχαχαχαχχαχχχαχαχχαχαχχαχχααχχαχαχχαχχαχχχχ!!!! Το ίδιο διάβασα και 'γω και το μυαλό μου πήγε στην Θέκλα του Αρκά

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Στον καθένα ο,τι θεωρεί πως του πάει, αλλά ντάξει εγώ προσωπικά θεωρώ ας πούμε το μουστάκι αλά Τσάρλι Τσάπλιν ή αλά Κολοκοτρώνη λίγο ντεκαυλέ. Κατά τα άλλα έχει δίκιο η Ζι, τζινανε όταν είναι πχ 2-4 ημερών και γίνεται ενοχλητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top