Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,950 μέλη και 2,477,910 μηνύματα σε 78,913 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 436 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Άγριο ή συναισθηματικό σεξ;

heroman

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο heroman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O heroman έγραψε: στις 23:09, 24-11-16:

Τι σας αρέσει; Σας αρέσει να δενετε,να σας δένουν, να σας χαστουκιζουν να χαστουκιζετε,να κάνετε βίαιο σεξ η απλώς προτιμάτε το συναισθηματική σεξ;Εγώ προτιμώ το δεύτερο το συναισθηματικο!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:15, 24-11-16:

Το σουβλάκι: Είτε χοιρινό, είτε με κοτόπουλο.. είτε σάντουιτς είτε μερίδα.. είτε με απ' όλα είτε νηστίσιμο.. παραμένει βρώμικο και νόστιμο. Όπως και να το παραγγείλεις θα σου αρέσει. Έτσι και το σεξ.
1
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,468 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 14:22, 25-11-16:

Όπως βγει.
3
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 14:56, 25-11-16:

Αν τα χαστούκια τα δίνεις με συναίσθημα θεωρείται συναισθηματικό ή άγριο σεξ?
5
Παράθεση

Meliva21

Αποκλεισμένος χρήστης

H Meliva21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H Meliva21 έγραψε: στις 15:42, 25-11-16:

Άγριο σεξ...Μπορεί και η κοπέλα αν θέλει να δίνει χαστουκάκια στο αγόρι...
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:22, 25-11-16:

Νε νταξ τώρα, μάθατε όλοι οι "άντρες" και επειδή νομίζετε ότι ρίχνετε 2 χαστουκάκια στο πωπό είστε άγριοι και βαρβάτοι.
Θέλει άλλα προσόντα το άγριο που δε φαίνονται μόνο στο κρεβάτι αλλά και στη συμπεριφορά του εκτός σπιτιού... και αυτό προϋποθέτει φυσικά και ένα ίχνος δεσίματος και οικειότητας με τον άλλον, άρα ένα στοιχείο συναισθηματισμού πάντα υπάρχει και πάντα θα επηρεάζει θετικά.
Δε θα μπω σε λεπτομέρειες, άλλα το πόιντ είναι ότι από τη στιγμή που υπάρχει δέσιμο και συναίσθημα - αρα σχέση, μια θα κάνεις σεξ, μια θα κάνεις έρωτα , είναι όλα αναλόγως τη στιγμή, απλά μερικοί έχουν μπερδέψει τους όρους "'αγριο".
3
1
Παράθεση

heroman

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο heroman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O heroman έγραψε: στις 23:54, 25-11-16:

Εγώ δε θα έριχνα χιαστουκακια ούτε στον ποπο ούτε στο πρόσωπο ούτε πουθενά...Επίσης δε θα εδενα ποτέ καμία κοπέλα στο κρεβάτι...Αν ήθελε αυτή να με χαστούκισε ελαφριά εντάξει αλλά προτιμώ το συναίσθημα!Αλλωστε οι πιο πολλές κοπέλες δεν ανέχονται χιαστούμυκακια πουθενά ούτε δέσιμο ανέχονται και λοιπά σαδομαζοχιστικα.
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,468 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 00:52, 26-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από heroman
Αλλωστε οι πιο πολλές κοπέλες δεν ανέχονται χιαστούμυκακια πουθενά ούτε δέσιμο ανέχονται και λοιπά σαδομαζοχιστικα.
Ναι ν' ακούσω ότι έχεις κάνει και στατιστική μελέτη και το λες με τόση σιγουριά και να πεθάνω.

Άσε τι λένε αυτές παραέξω ή τι λένε οι σύντροφοί τους και τι έχεις ακούσει, αυτά είναι θέματα του ζευγαριού, και αν δεν είσαι μέσα στην κρεβατοκάμαρα εκείνη την ώρα δεν νομίζω ότι μπορείς να ξέρεις όντως αν είναι "πολλές" ή "λίγες".
1
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 01:27, 26-11-16:

Συναισθηματικό πάνω από όλα, περιέχει περισσότερα, κρατά περισσότερο, το ευχαριστιέσαι περισσότερο!
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 01:39, 26-11-16:

Ζωώδες, αλλά με συναίσθημα: το ιδανικό.
3
Παράθεση

heroman

Αποκλεισμένος χρήστης

O heroman έγραψε: στις 09:34, 26-11-16:

Με αυτές που συναναστρεφομαι πάντως δε το ανέχονται... Δε νομίζω να κάνω λάθος...Ούτε η δική μου κοπέλα τα δέχεται άλλωστε ούτε εγώ θέλω αυτό το είδος το σεξ...
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 14:44, 26-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από heroman
Με αυτές που συναναστρεφομαι πάντως δε το ανέχονται... Δε νομίζω να κάνω λάθος...Ούτε η δική μου κοπέλα τα δέχεται άλλωστε ούτε εγώ θέλω αυτό το είδος το σεξ...
Θα σου απαντήσω με αυτή τη φράση-κλισέ, που όμως νομίζω θα συμφωνήσεις:
Σε ότι αφορά το σεξ, μεταξύ ενός ζευγαριού τα πάντα επιτρέπονται, με την προϋπόθεση να το ευχαριστιούνται κι οι δυο.
2
Παράθεση

heroman

Αποκλεισμένος χρήστης

O heroman έγραψε: στις 15:49, 26-11-16:

Εμένα η κοπέλα μου καμιά φορά μου δίνει στο σεξ ελαφριά χαστουκακια...
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 01:50, 14-12-16:

ααααααγριο εννοειται...εκειι να βγάλεις τα ζωώδη ενστικτά σου.Να τον ξεσκίσεις και να σε ξεσκίσει..(που λεει ο λόγος φυσικα..)..
Αμα θελεις να το ζήσεις στο έπακρο ,τολμάς και μένει αλησμόνητο....Αν πάλι όχι μαλλον καλυτερα μενεις στα γουτσου γουτσου..
1
Παράθεση

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,058 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 13:21, 14-12-16:

Θεωρώ ότι η απόλυτη χημεία είναι ένας συνδυασμός των δύο. Είναι ωραίο να είναι έντονο αλλά δεν αρκεί από μόνο του. Χρειάζεται και συναίσθημα που συνδυαστικά καταλήγουν στο παθιασμένο σεξ! Δεν μπορώ να το εξηγήσω πιο κόσμια.
4
Παράθεση

lilith's_child

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H lilith's_child love is giving up control έγραψε: στις 01:05, 17-06-18:

θα έλεγα πως μου αρέσουν και τα δυο αλλά πάνω από όλα έχει να κάνει με το πως σε εμπέει ο παρτενέρ

πιχι εμένα αν ο άλλος με εμπνέει και είναι σαν εμένα δλδ έχει μερικά γουστα που μου αρέσουν τότε αυτό το θεωρώ το ιδανικό
Παράθεση

Guest 647452

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 647452 έγραψε: στις 03:25, 17-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από lilith's_child
θα έλεγα πως μου αρέσουν και τα δυο αλλά πάνω από όλα έχει να κάνει με το πως σε εμπέει ο παρτενέρ

πιχι εμένα αν ο άλλος με εμπνέει και είναι σαν εμένα δλδ έχει μερικά γουστα που μου αρέσουν τότε αυτό το θεωρώ το ιδανικό
Θες μια ερωτική μούσα(ή μούσο ας μου επιτραπεί η έκφραση) εσύ;Ενδιαφέρον...
Παράθεση

lilith's_child

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H lilith's_child love is giving up control έγραψε: στις 18:23, 17-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από D3admus
Θες μια ερωτική μούσα(ή μούσο ας μου επιτραπεί η έκφραση) εσύ;Ενδιαφέρον...
βσκ θέλω ο σύντροφός μου να με εμπνέει και να εξάπτει την φαντασία μου, αλλιώς δουλειά δεν γίνεται
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια